Şimdi Ara

Yeniden başlıyorum!!! 3. kez indiriyorum.İyi bilen ve oynayan varsa gelsin. DCUO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
4
Favori
2.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EDİT: Şuanda iniyor oyun 3. kez Varsa oynayan prof. birileri gelsin. +50 ve +70 crli charlarım var. Dps ve tank. EU SERVER.Yaş olarak kesinlikle -16 pm atmasın.

Merhabalar.Önceden oynadığım oyuna geri dönücem.İndirmeye başlamadan beraber oynayacak birilerini bulursam güzel olur.Zaman çok fena geçiyor oyunda.Altta oynanış videoları var.Oyunda çok çeşitli yerler var.Örneğin bilindik süper kahramanlarla kapışabiliyoruz (Superman,Batman,Bizarro,Zod,Joker ve daha birçok Dc kahramanı) var.Onun dışında kendi karakterimizi pvpye sokabiliyoruz.Yani diğer adamlarla kapışıyoruz.Daha sonrasında maplar var.İtem kasmalık.Orda item kasmak için bossa gidiyorsun vs.Oyun çok sarıyordu.Sıkıldığımdan silmiştim.16gb birşey Gelecek ark.ların pcsi iyi olsun.Yoksa zevki çıkmaz.Ekran kartı mümkünse 1gb 256 bit olursa en az iyi olur.Aksi takdirde zevkini alamazsınız.Kurduğumuz karakterlere uçma,süper hızlı koşma ve batman,hulk gibi karakterlerin tarzı olan movementlerden birini seçiyoruz.Ardından powerlar var.7-8 tane falandı.
    Oyundaki herşeyi biliyorum.0'dan kurup,beraber kasacağımız birine bakıyorum.Önceden bir kızla beraber takılıyordum.Sonra haber alamadım Birçok kız var.Yabancı-Türk.Her neyse sorun kız değil.Keyifli zaman geçirmek.16gb'lık oyun.Ekran kartıda en az üstteki gibi olmalı 1gb 256 bit.İyi oynamanız açısından yani.Varsa oynayacak konuşur anlaşırız.Beraber indirmeye başlarız.Oyuna para harcarsanız kingsiniz,fakat para harcamazsanız bazı kısıtlamalar var.Ama ö.değil.İşi bilince sorun olmuyor.Oynanış videosu altta.
    Bu arada karakter kurma kısmıda var.Ordan çoğu süper kahramana benzetebilirsiniz.Oyunda ilerledikçe istediğiniz kahramana benziyor iyice karakteriniz.Gerçi pek önemli değil kıyafet.Style özelliği sayesinde önceden giydiğiniz kıyafetleri giyebiliyorsunuz.Özellik aynı kalıyor,görünüm değişiyor.Bu arada oyun tamamen oynayışa bakıyor.İyi oynayan alır yani.Evet oynamak isteyenler pm atsın.Toplu konuşma prog.larından konuşuruz.Zamanınızı geçirecek birşeyiniz olur işte Kafama tak etti indirmeden söyliyim dedim.Yalnız gelecekler çocuk gibi olmasın.Oyunda yükselme peşinde vs. Zaten yükselicez zamanla.Ben 18'im.Gelecekler 17 olsun.Laf anlatamam 14-15'lere

Bu oyun içi video

Bu pvp'den bir video.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 28 Aralık 2013; 16:17:12 >

• Oynadım 27 lvl geldim son oyunu sildim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bro.Birşey yapamamışınki.Önce sana en çok zevk verecek poweri belirleyeceksin.Ardından 30 lwli 2-3 günde olursun.Ondan sonra başlıyor zaten oyun.Pvp heroları almayla,tier armor kasmakla vs.İleride itemler çok çeşitleniyor ve oynamayı öğrenincede zevkli hale geliyor.Keşke silmeseydim.Girdi 16gb.Oynayacak adam çıkmazsa başlamam heralde.
  • Bende oynadım bunu. Çok güzel ama bir süre sonra çok monoton oluyor.Sildim sonra.

• valla en son batman yaptım , adam uçuyodu.ondan sonra bıraktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyOldFriend

Bro.Birşey yapamamışınki.Önce sana en çok zevk verecek poweri belirleyeceksin.Ardından 30 lwli 2-3 günde olursun.Ondan sonra başlıyor zaten oyun.Pvp heroları almayla,tier armor kasmakla vs.İleride itemler çok çeşitleniyor ve oynamayı öğrenincede zevkli hale geliyor.Keşke silmeseydim.Girdi 16gb.Oynayacak adam çıkmazsa başlamam heralde.

Sildikten sonra pişman oldum zaten tekrar indiricem

• Tera'yı da deneyebilirsiniz.bizim guild dağılınca bırakmıştım ama cok zevklidir

• Hocam bilmiyorum ne kadar bilginiz var ama aslında 30 lwl olduktan sonra iyi oluyor oyun
    @lalala25
    Hiçbir şey yapmamışın be müdür Batman'e benziyor dediğinde çakmasıdır kesin Oyunda çok çeşitli şeyler oluyor aslında.Hem görünüş hem güç olarak.
    @TheMüb
    Onu ark. oynuyorduda.Ben indirmedim.Dcuo'ya göre pek iyi değil.Hepsi metin2'yi andırıyor.O oyunuda hiç oynamamıştım zaten
    @HeartQuake

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 10 Temmuz 2013; 23:21:31 >

• Terayada Dc yede bayadır girmiyorum.
  • quote:

Hocam bilmiyorum ne kadar bilginiz var ama aslında 30 lwl olduktan sonra iyi oluyor oyun
    @lalala25
    Hiçbir şey yapmamışın be müdür Batman'e benziyor dediğinde çakmasıdır kesin Oyunda çok çeşitli şeyler oluyor aslında.Hem görünüş hem güç olarak.
    @TheMüb
    Onu ark. oynuyorduda.Ben indirmedim.Dcuo'ya göre pek iyi değil.Hepsi metin2'yi andırıyor.O oyunuda hiç oynamamıştım zaten
    @HeartQuake

Yok çakma falan değil bildiğin batman yaptım , oyunu oynamadan önce araştıracak zekaya sahibim şükür

• Yok diger oyunlara pek benzemiyordu cok geniş ve bir sürü map var ve aim sistemi farklı.KO tarzı degil yani.

• Bende hocam.Ama üsttede dediğim gibi Dc çok daha iyi.Tam son armoru dizmeye başlarken bırakmıştım.O oyun sayesinde zor dönemlerimi geçirdim denilebilir.Zaman geçirmek için çok iyi.
  • Hocam karakter kurma sırasındamı benzettiniz? Yoksa oyunda bir ara kısa süreliğine Batman kafalığı çıkmıştı.Onu falan mı aldınız?
    @TheMüb
    Hocam andırdığı için pek ısınamıyorum bide Asya veya Asya tarzı oyunları sevmem.DC tam benlikti aslında.
    @HeartQuake
  • quote:

Merhabalar.Önceden oynadığım oyuna geri dönücem.İndirmeye başlamadan beraber oynayacak birilerini bulursam güzel olur.Zaman çok fena geçiyor oyunda.Altta oynanış videoları var.Oyunda çok çeşitli yerler var.Örneğin bilindik süper kahramanlarla kapışabiliyoruz (Superman,Batman,Bizarro,Zod,Joker ve daha birçok Dc kahramanı) var.Onun dışında kendi karakterimizi pvpye sokabiliyoruz.Yani diğer adamlarla kapışıyoruz.Daha sonrasında maplar var.İtem kasmalık.Orda item kasmak için bossa gidiyorsun vs.Oyun çok sarıyordu.Sıkıldığımdan silmiştim.16gb birşey Gelecek ark.ların pcsi iyi olsun.Yoksa zevki çıkmaz.Ekran kartı mümkünse 1gb 256 bit olursa en az iyi olur.Aksi takdirde zevkini alamazsınız.Kurduğumuz karakterlere uçma,süper hızlı koşma ve batman,hulk gibi karakterlerin tarzı olan movementlerden birini seçiyoruz.Ardından powerlar var.7-8 tane falandı.
    Oyundaki herşeyi biliyorum.0'dan kurup,beraber kasacağımız birine bakıyorum.Önceden bir kızla beraber takılıyordum.Sonra haber alamadım Birçok kız var.Yabancı-Türk.Her neyse sorun kız değil.Keyifli zaman geçirmek.16gb'lık oyun.Ekran kartıda en az üstteki gibi olmalı 1gb 256 bit.İyi oynamanız açısından yani.Varsa oynayacak konuşur anlaşırız.Beraber indirmeye başlarız.Oyuna para harcarsanız kingsiniz,fakat para harcamazsanız bazı kısıtlamalar var.Ama ö.değil.İşi bilince sorun olmuyor.Oynanış videosu altta.
    Bu arada karakter kurma kısmıda var.Ordan çoğu süper kahramana benzetebilirsiniz.Oyunda ilerledikçe istediğiniz kahramana benziyor iyice karakteriniz.Gerçi pek önemli değil kıyafet.Style özelliği sayesinde önceden giydiğiniz kıyafetleri giyebiliyorsunuz.Özellik aynı kalıyor,görünüm değişiyor.Bu arada oyun tamamen oynayışa bakıyor.İyi oynayan alır yani.Evet oynamak isteyenler pm atsın.Toplu konuşma prog.larından konuşuruz.Zamanınızı geçirecek birşeyiniz olur işte Kafama tak etti indirmeden söyliyim dedim.Yalnız gelecekler çocuk gibi olmasın.Oyunda yükselme peşinde vs. Zaten yükselicez zamanla.Ben 18'im.Gelecekler 17 olsun.Laf anlatamam 14-15'lere Zeki olan 15'ler pm atabilir.

Bu oyun içi video

Bu pvp'den bir video.

Dc Universe demi oyun? mobilim videolara bakmadım

• Evet hocam Dcuo
  • 20 civarı bir karekterim vardı oyun güzel baya geceleri koyam bari indirmeye ne kadarda inerse artık
  • quote:

Evet hocam Dcuo

Tamamdır. Ben başlıyım diyorum oyuna şimdi tatildeyim başlayamam ama 1-2 haftaya dönerim. Birlikte oynayalım Skype dan filan da konuşuruz iyi olur. Yazın sıkılıyor insan oyalanacak bir şey olur.

• quote:

Hocam karakter kurma sırasındamı benzettiniz? Yoksa oyunda bir ara kısa süreliğine Batman kafalığı çıkmıştı.Onu falan mı aldınız?
    @TheMüb
    Hocam andırdığı için pek ısınamıyorum bide Asya veya Asya tarzı oyunları sevmem.DC tam benlikti aslında.
    @HeartQuake

Karakteri tamamen batman'in yetenekleri üstüne kurdum işte bildiğin.Martial arts , gadgets v.s
  • Hocam pm atarsanız daha iyi anlaşabiliriz.Tek başınıza zevki çıkmaz.Emin olun.
    @newrotix39
    Tatilden gelince pm atarsan olabilir.Senide alırız aramıza
    @|Perseus|
    Hocam benim kastettiğim kemeriyle,yarasa kulaklı kafalığıyla batman.Örneğin kendime Ghost Rider'i kurmuştum.Herşeyi onunla alakalıydı,poweri fireydi falan. Ama dediğim gibi oyunda ilerlemeden hiç zevki çıkmıyor.Birlikte tam saracak bir oyun
    @TheMüb
  • Bir arkadaşa anlattım oyunu.Bu daha çok yardımcı olabilir. İşsiz,zeki ark.lar bekleniyor.

Oyun boyutu 16 gb.İlk önce karakter kurma ekranı geliyor karşımıza.Oradan hero mu villain mi olacağımızı seçiyoruz.Hero:kahraman,villain:süper kötü.Her 2sininde tamamen farklı evrenleri var.Yani hero olursan tamamen farklı bir dünya ve farklı kıyafetler var.Aynı şey villain içinde geçerli.Sonra char.ımızın silahını seçiyoruz.Birçok silah mevcut ok,silah,kılıç,balta,iron manın elinden çıkan küçük ışınlar vs Sonra uçma,hızlı koşma ve acrobatic hareket stillerinden birini seçiyoruz.Buda karakterin hareket tarzını belirliyor.Daha sonrasında oyundaki en önemli şey olan powerları seçiyoruz.Birçok farklı power var.Oyunda ayrıca healer,controller,tank ve dps var.Hepsinin belli görevleri var parti içinde.Power'ı birazda ona göre seçmeliyiz.Daha sonrasında karakteri genel olarak oluşturduktan sonra yeni nickimiz ile oyuna başlıyoruz.Oyunda pot var can ve mana dolduruyor.1500 dolara kadar para alabiliriz üstümüze ve inventorymizede yaklaşık 20-25 adet item.Bankamız var yine.Bankayada 20 item falan sığıyor.Oyuna para harcarsan bunlar fazlalaşıyor.Her ay para verirsen,yani legendary paketini alırsan herşeyin sınırsız oluyor ama çokta etki etmiyor bu.Sonuçta gereksiz belli yere kadar.Belli yerden sonrada sana kalmış birşey.Öncelikli amaç 30 level olup,ardından karakterimize ''tier armor'' adı verilen armorları dizmemizdir.T5'e kadar gidiyor ve bayada bir zor sayılır.Kolay dizilmiyor.İstersen birden fazla karakter açabilirsin.Örneğin dps (atak), ve healer (heal dolduran) gibi.Oyunda pvp sistemi var.Birisine kendi karakterinle giriyorsun ve özel pvp armorlarınla.Diğeri Bizarro,Superman,Zod,Hal Jordan,John Stewart,Powergirl,Supergirl,Ursa,Joker,Harley Quinn ve daha birçok karakteri alarak oynayacağın süper kahraman pvpsi.Orası baya zevkli geçiyor.Onun dışındada tier armor kasmak için büyük düşmanların olduğu yere giriyorsun.Örneğin t3 map sonunda Brainiac ile karşılaşıyorsun.Zaman geçirmek adına müthiş oyun aslında.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.