Şimdi Ara

Yeni yol arkadaşım RT125 Karion

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Genellikle motorsikletimi şehir içi kullanmam sebebi ile ikinci bir ufak cc makine almam hasıl oldu bu nedenle bir süre araştırdım piyasa fiyatı 5800 Tl eski model (yeni modeli yağ soğutmalı 6127 tl) olan Hyosung'u 3500 tl ye aldım fakat 2007 model stoklarda kaldığı için bu fiyata aldım çok ama çok memnunum şehir içinde 100 km 3,5 lt yakması, kaldırımlardan vs yüksek yerlerden atlayıp zıplaması düşük bakım maliyeti muhteşem süspansiyonu ile de yollardaki çukur vs kesinlikle çok rahat son hızı 110 km vites araları pek yok devamlı 5. viteste gidiyorum :) 2 kişi yokuşlardan zorlanmadan çıkabiliyorum ön disk arka tambur freni ilede hızına göre iyi bir duruşu var şu ana kadar yolda hiç kaymadı allaha şükür ayrıca arka lastiği sayesinde race motor gibi virajlara girebiliyorum virajlarda çok dengeli eksileri devir saati yok benzin göstrergesi yok benzin bittiğini sadece yolda giderken motordaki kesik kesik boğulmalar sonucu anlıyorsunuz işte tam bu sırada hemen karbüratörün yanındaki musluğu reserve moduna alıp 40 - 50 km daha gidebiliyorsunuz :) kısacası yeni makinemden çok memnunum işte yeni canavarımın fotoları

• hayırlı olsun
  • hayırlı olsun iyi günlerde kullan, tekerin düz bassın
  • Çok güzel bir makinedir. Güle güle kullan. Islak çimde (Tavsiye etmiyorum :D) manyak gibi kullananları görmüştüm.
  • Süper eğlenceli bir makinedir Karion!
    Hayırlı olsun, kazasız belasız inşallah!
  • ustad cidden 10 numara makine almışın hayırlı olsun
  • Harika fiyata almışsınız hocam iyi günlerde kullanın
  • hayırlı olsun güzel bi şeye benziyor , 2007 model ama sıfır mı aldın nerden aldın ?
  • Güzel bir seçim ve çok uygun bir fiyata gelmiş. Güle güle kullan kaskını takmayı unutma. Hayırlı olsun.
  • Tüm arkadaşlara iyi dilekleri için teşekkür ederim
  • Şu kocaelideki bayidenmi aldın dostum?
  • Hayırlı olsun güle güle kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: NovariX

Şu kocaelideki bayidenmi aldın dostum?

İstanbul cennet mahallesindeki çakırca motor dan aldım kendisi kymco, piaggio,gilera,hyosung yetkili servisidir ayrıca 10 yıldan beri arkadaşımdır global motor kapandığı için tüm elde kalan motorlarını 41 adete yakın ihale ile satın aldı bu şekilde bir tanede ben satın almış oldum
  • Peki elinde başka modeller varmı? Bizimde satın alma şansımız varmı bu fiyatlarla?
  • Hayırlı olsun güle güle kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NovariX

Peki elinde başka modeller varmı? Bizimde satın alma şansımız varmı bu fiyatlarla?

maalesef sadece hyosung Gv 650 chopper kaldı 10 bin gibi bir rakama veriyor çok uygun bence gücüm yetseydi onu alacaktım ama kısmet olmadı sıfır 2007 veya 2008 model birde truva marka scooterler kaldı 1400 tl gibi bir rakamada onları veriyor
  • şekli çok güzelmiş zevklidir mutlaka sürmesi güle güle eskitin.
  • Hayırlı olsun kardes
    bir hortlatma yapayım dedım nasıl motorla aran duruyormu hala
  • Hayırlı olsun , peki motorun boyutu nasıl ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RaiTaR0 kullanıcısına yanıt
    Yok kardeşim satalı seneler oldu ama iyi motordu sehir içi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilksav -- 12 Mart 2017; 15:9:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.