Şimdi Ara

Yeni yıla yeni buluşma 7 şubat Pazar Büyükbakkalköy 23 kişiyiz (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
556
Cevap
1
Favori
18.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok güzel. Organizasyonu sonuna kadar destekliyorum. Siz günü belirleyin, pazar günü olursa ve okulun son haftasına geldiği için proje, paper şu bu meseleleri sarkabilir ama artık duruma göre son dakikada belli olur yine benim gelme durumum
  • Tarih ve gün kesinleştiyse her hangi bir aksilik olmaması durumunda bende gelmeyi isterim..
  • 23 mayıs dedim cumartesi günü sorun değildir umarım.
  • 23 MAYIS hemen hemen kesin tarih oldu. son bir hafta kala katılımcıların belli olması ile piknik şeklindemi, pist buluşmasımı ona karar veririz hep birlikte. forumu bilmeyen ama Colt sahibi olan arkadaşlar veya komşular varsa da davet edilebilir. İyi bir kaynaşma olacağını umut ediyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: serdar1646

quote:

Orjinalden alıntı: _opeth

mekan da düşünelim arkadaşlar. piknikimsi bişeyler mi yapsak?

piknik güzel olabilir,herkes birşeyler getirir
  • quote:

Orjinalden alıntı: ayhanSAD

23 MAYIS hemen hemen kesin tarih oldu. son bir hafta kala katılımcıların belli olması ile piknik şeklindemi, pist buluşmasımı ona karar veririz hep birlikte. forumu bilmeyen ama Colt sahibi olan arkadaşlar veya komşular varsa da davet edilebilir. İyi bir kaynaşma olacağını umut ediyorum.
    quote:

quote:

mekan da düşünelim arkadaşlar. piknikimsi bişeyler mi yapsak?

piknik güzel olabilir,herkes birşeyler getirir

pist buluşması yapacak yer yok. piknik yaparız. hdiv kasrı yapmayalım bu sefer. bi araştırma yaparım ben. bu sefer avrupa yakasında buluşabiliriz. iadeyi ziyaret hesabı.

• emirgan veya yıldız korusuna gidilebilir. siz ne dersiniz?
  • quote:

emirgan veya yıldız korusuna gidilebilir. siz ne dersiniz?

Emirgana gelirseniz bi yarım ekmek köftenizi yemeye gelirim, 2,5lt kola hediyemle beraber

edit. Bu arada ibizayla kirletme Colt buluşmasını dersen taksiyle de gelirim fark etmez, vaya arabayı uzağa park ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya5789 -- 22 Nisan 2009; 17:57:50 >
  • buyur gel ama kola getirme selülit yapıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaya5789

Emirgana gelirseniz bi yarım ekmek köftenizi yemeye gelirim, 2,5lt kola hediyemle beraber

edit. Bu arada ibizayla kirletme Colt buluşmasını dersen taksiyle de gelirim fark etmez, vaya arabayı uzağa park ederim :)

aha ibiza sahibi! colt'çular yakalayın! lokosit hocam, kaya arkadaşın aracını L200'le bir düzleyiver..

gelirsen seviniriz, b sınıfı araç arada kaynar, en olmadı kaputa tornavidayla mivec yazısını kazırız kimse çakmaz ibiza olduğunu...

hiç olmazsa ibiza incelemiş oluruz fena mı (30 kişi birden test sürüşü yapmak isterse yandın )

• quote:

Orjinalden alıntı: rabies

quote:

aha ibiza sahibi! colt'çular yakalayın! lokosit hocam, kaya arkadaşın aracını L200'le bir düzleyiver..

gelirsen seviniriz, b sınıfı araç arada kaynar, en olmadı kaputa tornavidayla mivec yazısını kazırız kimse çakmaz ibiza olduğunu...

hiç olmazsa ibiza incelemiş oluruz fena mı (30 kişi birden test sürüşü yapmak isterse yandın )

ama o ibiza özel kaya edition

• quote:

23 mayıs dedim cumartesi günü sorun değildir umarım.

cumartesi günleri çalışıyorum ancak karar verildiyse gelmek için çaba sarfetmekten başka çare kalmadı..
  • olur diyenleri bi yazalım
    _opeth
    ayhanSAD +2
    extrabonus
    catalyst
    kaya5789
    onur8899
  • Çaba sarfedeceğim inşallah olur diyorum..:)
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: rabies

quote:

ama o ibiza özel kaya edition

Aynen öyle Test sürüşü dediğin nedir ya sizden değerli mi, istediginiz virajlara istediğiniz hızlarda girebilirsiniz

Neyse zaten gelip gelemiyeceğim kesin değil, daha 1 ay var buluşmanıza ve son midterm - final tarihlerihimiz belli olmadı henüz. Tam üstüne rast gelmez umarım. Gerçi ben yine de kısa süreli de olsa ugrarım yanınıza.

• Gideceğiniz mekan,mangala uygunsa tenekede tavuk yapın.Cidden o tavuk tavukluktan çıkıyor başka birşey oluyor.Yanlız o ellerle binmeyin arabalara!!!

Yeni yıla yeni buluşma 7 şubat Pazar Büyükbakkalköy 23 kişiyiz

Coşup VARİLDE KUZU da yapabilirsiniz
     Yeni yıla yeni buluşma 7 şubat Pazar Büyükbakkalköy 23 kişiyiz

• kaf_kaftr hocam az daha zorlasak konteynırda fil pişirttireceksin bize

teneke tavuğu güzel oluyor arkadaşlar denemenizi tavsiye ederim..
  • söylediğim yerlerde manga olmuyor hatta belediyenin yerleri var orda bile oturabiliriz. alternatifleri araştırmam gerek bi süre. boşuna zamanı uzun tutmadım
  • benide ekleyebilirsin opeth
  • umarım bu sefer daha fazla katılım olur
    bir de geçen sefer gibi sırılsıklam olmayacağımız bir hava olmasını ümit ediyorum
    Mekan konusunda da fikirlerinizi almaya başlayalım
  • quote:

benide ekleyebilirsin opeth

unutmuşum ya pardon
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.