Şimdi Ara

Yeni yıla yeni buluşma 7 şubat Pazar Büyükbakkalköy 23 kişiyiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
556
Cevap
1
Favori
18.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 39
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 209
  • Ortalama Mesaj Aralığı 19 saat 39 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • _opeth (209 mesaj) toşu (52 mesaj) ayhanSAD (45 mesaj) bacey (41 mesaj) kaf_kaftr (31 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Mitsubishi >> Yeni yıla yeni buluşma 7 şubat Pazar Büyükbakkalköy 23 kişiyiz
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7615 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tarih: 7 Şubat Pazar Saat:13.00
    Anadolu Yakası buluşma Yeri: Kozyatağı Carrefour.
    Mekan: Büyükbakkalköy Çamevi Kuzu Çevirmehttp://www.camevikuzucevirme.com/

gelecekler:
    _opeth
    toşu
    serdaler
    extrabonus
    sinir kupu
    caramurat
    synthesizer
    .:zafer:.
    mrtgzgl
    Janissary
    akerimoglu
    erayhayta
    ciga95
    OnuR8899
    Burhan AYDIN
    AyhanSAD
    sovalye
    emr_colt
    Engin Yılmaz (facebook'tan)
    tmRR
    BuR@K +1
    ACYV (tech turkey'den)

Mitsubishi Club Turkey 4. buluşmasını gururla sunar. yeni buluşma için kolları sıvadım ve mekanımızı buldum. doğayla içiçe sessiz sakin bir ortam ve çam ormanlarının verdiği oksijenle İstanbul içinde olduğunuzu unutturan Büyükbakkalköy Çamevi'ne gidiyoruz (www.camevikuzucevirme.com).

7 Şubat Pazar Saat 13.00'de Kozyatağı Carrefour otoparkında buluşup konvoy halinde Çamevine gidiyoruz. Organizasyon için fiks menü hazırlatacağımdan geleceğiniz kişi sayısını bana 1 hafta önceden belirtirseniz sevineceğim.

Fiks Menü'de:
    Karışık ızgara
    Salata
    İçecek
    Sonrasında çay olacak ve fiyatı ise 20TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _opeth -- 30 Ocak 2010; 15:34:15 >

|
    |

• Binbaşı
    1368 Mesaj
    aslında iyi olur hem tanışmış oluruz bana uyar bende istanbuldayım
    |
    |
  • Yarbay
    10944 Mesaj
    geçenlerde caramurat arkadaşın ilgisi ve temsanın ve yıldızlar mitsubishi servisinin desteği ile bir buluşma olacaktı ama malesef toplamds 10 kişi filan katılırım dediği için iptal oldu.

önce katılımcı sayısınıbulmaklazım

katılımcı yetrli düzeyde olursa caramurat arkadaşa hadi bizi buuştur demeye yüzümüz olsun.

hem tüm mitsubishi test araçları gelecekti oraya

neyse olur inşallah
    |
    |
  • Yarbay
    7615 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    yok kişiselde olabilir illede temsanın bişeyler yapmasına gerek yok hepimizde birer test aracı var gibi zaten

ne biliim biyerlere gidilip bi gezi mezi filan yapılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _opeth -- 5 Kasım 2008; 22:44:44 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1368 Mesaj
    mitsubishi takımı olarak go kart aktivitesi yapabiliriz mesela
    |
    |
  • Yarbay
    7615 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    bari isimleri üste yazıyım üçümüzü yazıyorum belki isimleri gören gelir.
    |
    |
  • Binbaşı
    1368 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: _opeth

bari isimleri üste yazıyım üçümüzü yazıyorum belki isimleri gören gelir.

umarım bi toplantı düzenleriz en azından tanışma fırsatı buluruz
    |
    |
  • Binbaşı
    1880 Mesaj
    uygun bir zamanda olursa ben gelirim. istanbuldayız sonuçta.
    |
    |
  • Yarbay
    8736 Mesaj
    ya izmirde yapsak siz gelin ben hepinizi ağirlarim
    |
    |
  • Yarbay
    2749 Mesaj
    biriniz de beni geçişte alırsa ben de gelirim...Antalyadayım :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    647 Mesaj
    16 Kasımda Körfez pistinde Evolation X aracının testi yapılacak, konvoy halinde körfez pistine gidip test sürüşlerini izleyipte dönebiliriz, aklıma şimdilik bu geliyor. Daha önceki denememizde hem yeterli sayıya ulaşamamıştık hemde valilik izin vermemişti kene'den dolayı. Bende katılabilirim.
    |
    |
  • Yarbay
    3042 Mesaj
    bacey kardeş ben Ispartadayım Ben uğrayıp alayım seni gidelim.Fakat ben sadece bir Mitsubishi aşığıyım...Temsa vermedi Lancer bana... Antalya ya falan uğrarsanız iyi olurdu...Mitsubishici görmeyeli uzun zaman oldu..
    |
    |
  • Teğmen
    177 Mesaj
    Sivas'tayım,Aranızda Olmayı Gerçekten İsterdim,Bizde E-Katılım Yaparız Artık.
    Kolay Gelsin...
    |
    |
  • Yarbay
    2749 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: kaf_kaftr

bacey kardeş ben Ispartadayım Ben uğrayıp alayım seni gidelim.Fakat ben sadece bir Mitsubishi aşığıyım...Temsa vermedi Lancer bana... Antalya ya falan uğrarsanız iyi olurdu...Mitsubishici görmeyeli uzun zaman oldu..

yazın da Antalyaya gelirler...geçerken bu sefer de sizi alsınlar artık kaf_kaftr kardeşim... :)
    |
    |
  • Yarbay
    3042 Mesaj
    Tabi alsınlar yaww..Şöle bi Antalya turu yapalım..Fakat bende Mitsubishi kalmadı konvoya katılacak...
    |
    |
  • Yarbay
    7615 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orjinalden alıntı: caramurat

16 Kasımda Körfez pistinde Evolation X aracının testi yapılacak, konvoy halinde körfez pistine gidip test sürüşlerini izleyipte dönebiliriz, aklıma şimdilik bu geliyor. Daha önceki denememizde hem yeterli sayıya ulaşamamıştık hemde valilik izin vermemişti kene'den dolayı. Bende katılabilirim.

konuyu açan olarak (host) o zamana gelirmiyim bilemiyorum. bu arada isimleri ekliyorum gençler. belki istanbulda olmaz çoğunluğa bağlı birazda

genelde 2 haftada bir istanbul'a gelmeyi planlıyorum hatta takvimime göre 14'ünde İstanbul'a gelmeyi planlıyorum ama planlarda değişiklik olabilir. ondan haftalarda bi kayma olabilir. şu an için bişey diyemem ama körfez pistine gidilebilir konvoy ile

popom evo görür belki

quote:

Orjinalden alıntı: bacey

quote:

yazın da Antalyaya gelirler...geçerken bu sefer de sizi alsınlar artık kaf_kaftr kardeşim... :)

bi start alalım o da olur belkim kısmet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _opeth -- 8 Kasım 2008; 0:09:15 >
    |
    |

• Yarbay
    2749 Mesaj
    quote:

Tabi alsınlar yaww..Şöle bi Antalya turu yapalım..Fakat bende Mitsubishi kalmadı konvoya katılacak...

biz de co-pilot oluruz :) ya da Antotodan bi test aracı araklarız :)
    |
    |
  • Yarbay
    3042 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: bacey

quote:

biz de co-pilot oluruz :) ya da Antotodan bi test aracı araklarız :)

Co-Pilotluk iyi olur valla.UyuruzAntoto demeyin bana yaa!!Lancer almadıysam tek sebebi onlardırr!!
    |
    |

• Yarbay
    7615 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    güncel
    |
    |
  • Yüzbaşı
    565 Mesaj
    İstanbul Anadolu yakasındaki bir etkinliğe katılabilirim. Daha önceki arabam olan Ladanın Kulübünün bir sürü etkinliği ve pikniği olurdu. Çok güzel anlar yaşıyor insan.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.