Şimdi Ara

Yeni yıla yeni buluşma 7 şubat Pazar Büyükbakkalköy 23 kişiyiz (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
556
Cevap
1
Favori
18.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aklımda belgrad da olmasına rağmen çok uzak olacağını düşündüğüm için kafamdan çıkardım. İstanbula gidince emirgan yıldız ve ümraniye şehir ormanı var. onlara bakacağım. hem avrupa hem anadolu yakasından ulaşımı kolay başka yerler biliyorsanız sözünüzü esirgemeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _opeth -- 28 Nisan 2009; 18:03:22 >
  • emirgan ve yıldız trafik olarak kalabalık bölgeler ama ümraniye şehir ormanı daha bir ferah ve daha az kalabalık olabilir.
    ben daha geçen perşembe emirgan tarafındaydım benim işyerine çok yakın hafta içi çok sakin ama hafta sonu bayağı kalabalık oluyormuş. Ama isterseniz yine gidip iyi bir inceleme yapmaya çalışırım.

Not: giriş ücreti 4 tl. çok fazla araba konacak yer yok erken gitmekte fayda var eğer düşünülecekse.
  • Arkadaşlar şuan arabam yok
    gelin bir anlaşma yapalım
    ben buluşmaya kadar yetiştirim arabayı
    sizde pazar yapın buluşmayı
  • pazar günü ben balıkesire döneceğim. gerçi akşam çıksamda olur. dün gece 12 gibi evdeydim yollar bomboştu çok rahattı. bana her türlü uyar. diğer arkadaşlar ne diyor.

toşu olmadı birimiz alalım seni arabayla gelmek zorunda değilsin
  • gün konusunda kesin bir karar verirsek planlama ona göre yapılabilir. bunun içinde genel katılımcı listesini az çok oluşturmamız gerekiyor. forumda 30 kişiyi geçmemize rağmen buluşma için katılım oranı az. istanbul dışında olan arkadaşlar hariç forumdaki diğer arkadaşlara bu konuda bilgilendirmeyi artırsakmı acaba. isterseniz afiş yapayım hemen
  • facebook'a bile yazdım nedense sönük geçiyor buluşmalar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: _opeth

pazar günü ben balıkesire döneceğim. gerçi akşam çıksamda olur. dün gece 12 gibi evdeydim yollar bomboştu çok rahattı. bana her türlü uyar. diğer arkadaşlar ne diyor.

toşu olmadı birimiz alalım seni arabayla gelmek zorunda değilsin

Ben arabayla gelmek için yırtıyorum kendimi
    araç yetişicek inşalah
    bugün kredi başvurusunda bulundum akşama doğru sonuçlanır
    p.tesi bi aksilik olmazsa almış olurum

sadece benim için kesinlikle gün değişikliği yapmanızı istemem ama
    emin olun buluşmaya tetiştirmeye çalıştım
    dün bi baktım c.tesi yazıyo yıkıldım valla

• quote:

Orjinalden alıntı: toşu

Ben arabayla gelmek için yırtıyorum kendimi
    araç yetişicek inşalah
    bugün kredi başvurusunda bulundum akşama doğru sonuçlanır
    p.tesi bi aksilik olmazsa almış olurum

sadece benim için kesinlikle gün değişikliği yapmanızı istemem ama
    emin olun buluşmaya tetiştirmeye çalıştım
    dün bi baktım c.tesi yazıyo yıkıldım valla

şimdiden hayırlı olsun inşallah en kısa zamanda haledersin ve aramıza katılırsın

• toplamda çok fazla değiliz. isterseniz bir bilgi ağı kuralım isteyen arkadaşların mail adreslerini bir yerde toplayalım ordan gerekli bilgi paylaşımlarının daha hızlı olmasını sağlarız. forum takibi bazı arkadaşlar için zor olabiliyor. böylelikle bu tarz buluşmlarda daha hızlı bir iletişim içinde olabiliriz.
    quote:

Orjinalden alıntı: _opeth

facebook'a bile yazdım nedense sönük geçiyor buluşmalar.
  • teşekkür ederim
    ama aslında hep aranızdaydım 30 kişilik listede ismim yazıyor yani alınca sayıyı arttırmicam

bu arada servisi arayıp plakayı verdim araçla ilgili bütün herşeyi söylediler,sadece ruhsat sahibinin bu bilgilere ulaşabileceğini zannediyordum, çok şaşırdım
  • kötü insan zaten servis kaydını neden istesin ki bi sorun olmaz diye sölemişlerdir. bide sigorta acentesine gidip tramer kaydına baktır. anlaşmalı olup başka serviste yaptırmış olabilir.
  • toşu hayırlı olsun,hangi aracı alıyorsun?

mekan olarak ben uyarım size,aklıma pek yer gelmiyor..
  • yine son anlara doğru bakabileceğim sanırım. 15 mayısta geldiğimde bakacağım.
  • haydi bakalım bu sefer dAHA güzel olsun inşAllah...
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdar1646

toşu hayırlı olsun,hangi aracı alıyorsun?

teşekkür ederim kısmet olursa bu ilandaki aracı alıyorum

http://www.sahibinden.com/rs_oto---boya_yok_sifirdan_farksiz_-66WQQaXQQ13751560WQQpXQQdisplayitem

• quote:

quote:

http://www.sahibinden.com/rs_oto---boya_yok_sifirdan_farksiz_-66WQQaXQQ13751560WQQpXQQdisplayitem

Hayırlı olsun kardeşim...
    Bir sual yönelteyim, Multimedia AllShift nedir_? Yeri değil biliyorum fakat aklıma takıldı ya...

• quote:

Orjinalden alıntı: kaf_kaftr

quote:

quote:

Hayırlı olsun kardeşim...
    Bir sual yönelteyim, Multimedia AllShift nedir_? Yeri değil biliyorum fakat aklıma takıldı ya...

Allah iyiliğini versin
    multimedia bizim mitsubishiye verdiğimiz ad
    önceki sayfalarda bacey arkadaşın taktığı bir isim
    AllShift de yarı otomatik vitese mitsubishi bu isimi vermiş otomatik anlamına geliyo ama
    ben manueline sahip olucam malesef benim araç allshift olmicak

yanlışım varsa arkadaşlar düzeltir heralde

• bu seferki kısmet değil inşallah bi dahakine istanbulda olursam gelmekten mutluluk duyarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hilmi_B -- 2 Mayıs 2009; 15:16:29 >
  • Ahh bacey yaktın beni...

Gördün mü nası rezil olduk
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaf_kaftr

Ahh bacey yaktın beni...

Gördün mü nası rezil olduk

estağfirullah da ingilizcenizin berbat olduğunu biliyorduk zaten :) kızmayınız SUN OF JAPAN yazınızda siz itiraf etmiştiniz :) forumumuza her daim renk katmışsınızdır zaten...gökkuşağı gibisiniz MaaşAllah...saygılarımla...
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.