Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.255
Cevap
111
Favori
437.637
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben 25 liraya kullanıyordum. süresi doldu taahhütün süresi doldu. faturasıza geçirin dedim 35 lira teklif ettiler. altına kesinlikle inmediler.
  • h_k_yavuz H kullanıcısına yanıt
    Üstat benimde 1 yıla yakın cihaz taksidim vardı ancak tarife taahüt bitmemişti. ben aradım ve kontürlüye geçirin dedim. ancak cihaz taksidi ilk faturaya toplam tutar olarak gelir dedi. önemli değil. fazla para vermektense borcumu kapatırım dedi peki dedi. geçişi onaylıyormusunuz? onaylıyorum dedim. kapattık. 1 saat sonra aradılar neden kontörlü dediler pahalı dedim. şak 30 tl 8 gb 1000 dk dediler ok dedim kapattık. bence sizde deneyin
  • bilgin_yener kullanıcısına yanıt
    Diğer ortak hattım için aradılar. Onu 1000 dk, 1000 SMS, 8 gb Faturali 1000 tarifesi ne taşıdılar. 25+ telsiz vergisi. Bu işlem tamam.

Ama asıl işlem ana hattım da. Daha onunla ilgili arayan olmadı onun faturası cihazla beraber 165 TL. Asıl bunu geçirmem lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: i.y4114

benim taahhütümde aynı tarihte bitiyor online işlemlere baktım başlangıç tarihi var bitişi silmişler yenileme görünüyor sizinkide aynı mı durum

Alıntıları Göster
    Evet hocam bende de aynı durum haftaya faturasıza geçme talebinde bulunayım diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefaslar

Evet hocam bende de aynı durum haftaya faturasıza geçme talebinde bulunayım diyorum.

Alıntıları Göster
    Hocam cevabınız için teşekkür ederim aynı şekilde haftaya bende faturasıza geçme talebinde bulunacağım umarım istediğimiz olur açıkçası 4 gb olan tarifeye 26 tl ödediğim için kendimi keriz olarak görmeye başladım bunu kendilerinede belirttim zaten
  • Turkcell iyice cıgırından cıktı

Hattımı bugğn taşımalıyım Hangi tarifeye geciyim faturalı faturasız önemli değil

Lütfen acil

• streptokokk kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer 8 GB,1000 DK 1000 SMS sizin için yeterli ise 29 TL değilse 15 GB 1000 DK 1000 SMS 35 TL Türk Telekom.
  • 15 gb tarifesi super fiyat ama 5 gb face 3 gb isntagram falan gibi fanteziler var mi? Ayrica faturasiz faturali hangisi bu tariflee hocam sana zahmet yazar misin

• Benim tarifenin taahhütü 9 şubatta bitiyor. Malum yılbaşından sonra da fiyatları güncelliyorlar. Yani ben her yıl arttırılmış fiyattan almak zorundayım tarifemin. Buna nir çare yok mudur ki? 😢

• Hocam dediğiniz gibi bugün aradılar 8 gb + 1000 dakika + 1000 SMS 25 tl + telsiz vergisine anlaştım. Çok teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • odessa798 kullanıcısına yanıt
    hayirli olsun

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    26 aralıkta benim de sözleşmem bitiyor. sadece 8 gb mı teklif ediyorlar. ben şu anda 4 gblık paketi 19+telsiz ücreti ödüyorum. evde de işte de wifi var o yüzden yetiyor. aynı paketimi sunarlar mı acaba?
  • BakimsizTarzan B kullanıcısına yanıt
    genelde 8 gb teklif ediliyor siz sizi aradiklarinda isteginizi soyleyin

• Tekrar arandım memnun musunuz diye sordu evet dedim bende faturanızı düzenli ödediğiniz için ekstra %10 indirim vermek isterim dedi 22 TL gibi bi ücreti kabul ettim

• Bugün, babamın kullandığı hat için aradılar kendisi pek bilmediği için ek üyelikler vs gibi şeyler yapmış iki ayda 266 TL fatura geldi öncesinde de fazla geldiği olmuştu ama aradığımda duran tarife, özel üyelikler, oyunlar gibi uygulamalarda kısıtlama yapamayız demişlerdi. Bugün aradılar 4 GB + 750 + 1000 SMS dalga geçer gibi 25 TL dediler hayır deyince sebep sordular anlatınca duran tarife yapalım diye teklif ettiler yapabiliyordunuz ben bu kadar faturayı öderken niye kabul etmediniz diye tersledim telefonda ki müşteri temsilcisi hala konuşuyor 10 TL olsa yine yapmayacağım diyerek bir daha tersleyince işlemi yaptı. Babamın kullandığı hattı TURUNCU L SELFY geçiş yaptırdım 8GB+750+5000 sms 29 TL akarı yok kokarı yok, sürpriz fatura yok.

İyi bir teklif gelmez ise çokta kasmayın geçin TURUNCU L SELFY en azından sürpriz fatura sokuşturmazlar. SELF süresi dolana kadar nasıl olsa uygun bir tarife daha gelir. Süre nasıl olsa uzun...

• Arkadaşlar kardeşim pttcell kullanıyor napabilirim bu 8 gb tarifelere gecirebilirim? Taahhüt yapmışlar ama daha 2 hafta olmuş .

• lordofrock84 L kullanıcısına yanıt
    hemen iptal edin turk telekom faturali taahutsuz bir hatta gecin sonra faturasiza gecme talimati verin

• 1000 dk 1000 sms 4 gb sabah 4 gb aksam 26 tl vodafone tarifesindeyim çok da sıcak fırsat değil bence bu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turkcell’i 3 senedir kullanıyorum bir diğer hattımda 20 yıllık ancak tasarrufa gitmek lazım 10-15 gb paketi olan bir tarife lazım faturalı yada faturasız ne önerirsiniz

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Başkan teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.