Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.256
Cevap
111
Favori
437.636
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: albati

quote:

Ben de Perşembe 444 1444 arayıp faturasıza geçiş talebinde bulundum.
    Aralık sonu bitiyor taahhütüm.
    Geçiş ücreti olan 30 tlyi kontör olarak yüklüyorlarmış.

Henüz aranmadım ama sms geldi 'çalışmalar devam ediyor' diye.

Bugün arandım, mevcut 1 yıldır 35 tlye kullandığım 1000+1000+8gb tarifeyi vergi dahil 26.90 tlye kabul ettim.
    15 gb için çok kastım ama kabul etmediler.

Alıntıları Göster
    hocam kaç gün içinde aradılar sizi bugün bende faturasıza geçiş talebinde bulundum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i.y4114 -- 10 Aralık 2018; 16:39:48 >

• thewhitewolf kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam bende diyorum ki önce faturasıza geçin sonra faturalı talebinde bulunun bu tarife için.
  • ermanerz kullanıcısına yanıt
    Anladığım kadarıyla geçilemiyor ama önce faturasız daha sonra faturalı talebinde bulunulabilir eğer bir engel yoksa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurcan.kaymak

Tamam hocam bende diyorum ki önce faturasıza geçin sonra faturalı talebinde bulunun bu tarife için.
    geçen yıl faturalıdan faturasız hatta geçmek istedim 20 TL demişlerdi. ocak 9 da taahüt bitiyor. beni aradılar 8 GB aynı tarife mi 42 TL den 54 TL ye çıkacakmış kabul etmedim.

ne yapacağımı bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maksi09

geçen yıl faturalıdan faturasız hatta geçmek istedim 20 TL demişlerdi. ocak 9 da taahüt bitiyor. beni aradılar 8 GB aynı tarife mi 42 TL den 54 TL ye çıkacakmış kabul etmedim.

ne yapacağımı bilmiyorum

Alıntıları Göster
    O ücreti benden de istediklerinde trcell'e geçiş yaptım. Geçiş yapınca ücret ödemedim. Şimdi trcell'den kampanya bekliyorum turktelekom'a geçmek için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taahhütüm 9 ocakta bitiyor son aya girdik ne zaman aramalıyım faturasıze geçiş talebi oluşturmak için?
  • Skaty. S kullanıcısına yanıt
    trcell'e geçiş yaparken, faturalı dan faturasız mı geçtiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • i.y4114 kullanıcısına yanıt
    Perşembe aradım, haftasonu girdiği için ptesi döndüler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cisem.karatas C kullanıcısına yanıt
    2-3 iş gunu icinde arıyorlar. 5-6 gun kala falan arayın bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • maksi09 kullanıcısına yanıt
    Evet.

• Bende kapatma talimatı vermiştim dün arandım 25+telsiz ücreti karşılığı ankaştık. Bugün saçma bir numaradan (+905079854933) arandım. 8 gb 25 liraya anlaşmışsınız %10 indirim yapacağız 22.50 + telsiz ücrti olarak düşürüyoruz kabul ediyor musunuz dediler onayladım şöyle oldu.

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom)

• quote:

Perşembe aradım, haftasonu girdiği için ptesi döndüler.
    Bugün benide aradılar bahsettiğiniz tarifenin aynısını önerdiler kabul ettim

hocam bilgilendirmeniz için teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i.y4114 -- 13 Aralık 2018; 19:39:22 >
  • i.y4114 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkcell düşünürken ,kulak tırmalayan cadı sesli müşt hiz. Sorumlusuna evet dedim, neredeyse beni dövecekti :)) 26.90 a evet dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: streptokokk

Turkcell 11 gb 45 tl faturalı

7 gb 35 TL

Yanlarına 500 dk 1000 sms

Nasıl tarife
    Numara taşımaya mı hocam bu?

35 lik

Tarifenin adı ne?

• Telsiz vergisiyle 36 tl (1000dk, 1000sms, 10gb) teklif ettiler ama kabul etmedim, 72 saat içerisinde arayacaklarmış, bakalım işime yarayan bir teklif gelecek mi? Mevcut tarifemi devam ettirseler yeter aslında.
  • ben de merak ettim bunu
  • arkadaşlar, self 750 dk ve 10 gb tarifesindeydim uygulama üzerinden teklif geldi faturalıya taahhüt ver 1000 dk ve 10 gb olsun 39 tk diye. teklifi kabul edip geçtim ama internet gitti. aşırı yavaş ve internete giremiyorum. self kontolurde iken super hızlıydı. böyle sorun yaşayan oldu mu hiç.
  • taahhüt bitimine 12 gün gibi bir süre kaldı. 1-2 ay önce aynı tarifeye yüzde 10 indirimle devam edilsin mi diye otomatik mesaj geldi kabul etmedim.şuan fiyatları görünce keşke onaylasaydım diyordum.şimdi ben ne yapmam gerek teklif almam için? önerileriniz var mı
  • Bu Turk telekom icin ne desem bilemedim.Gecen hafta sozlesmem bitti ardindan aradilar 7 gb 1000dk 1000 sms'i 31 tl'ye kitlemisler bana resmen.
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.