Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.255
Cevap
111
Favori
437.637
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende bu tarifeden %40 indirim tanımlı olarak 32 TL den faydalanıyordum. Selfy Google Play'de 10GB tarifesine ( 750 dk 5000 SMS 10 GB internet+1 GB WhatsApp up internet ve 10 TL Google Play kredisi) geçtim. Ben 39 TL den beklerken bu tarife yeni aboneler için olduğu için taahhüt ile 54 TL den kullanacağımı dair mesaj geldi. ( Taahhütsüz 64 TL) Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde %40 indirimin geçerli olduğunu ve bu paketi 12 taahhüt ile 32 TL ye kullanacağımı söyledi. Bende taahhüt verdim.(%40 bitmesine 11 ay var) 10 TL yi Google Play hesabına gönderdim.

Edit : Bu fiyata 10 TL Google Play ücreti dahil mi değil mi bilmiyorum. Onu yarın Müşteri hizmetlerine soracağım. Şu an güncel faturam 32 TL görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyetkin -- 29 Mart 2018; 23:25:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell'den hat taşısam bu paketi alabilir miyim?
  • Fierce Tiger kullanıcısına yanıt
    ilk once faturasiza gecin ,sonra 10gb 1000dk 1000 sms 29 tl alin onlar arar yada siz store daki uygulamadan teklif alin

• Bu tarifenin faturasız olanı ne kadar acaba bilgisi olan var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07saltan

1000 dk 1000 sms 8 gb paket taahhütum bitince 60 a yakın para istediler. FaturaSiza gecmek için kayıt olusturdum. Aradılar aynı paketi 25 tlye teklif ettiler. Bilginize

Hocam tt musteri hizmetleri taahhut bittiginde faturalidan faturasiza gecmek icin 20 tl ucret ve 16 tl telsiz kullanim ucreti alacagini soyluyor. O 20 tlyiiade edeceklermis fakat paket alamazmisim, konusma olarak kullanabilirmisim. Var mi bu isin asli sacmalik bence.

• 1000dk 1000sms 8gb neti 25 TL den almıştım. Az önce aradılar %15 indirim tanimlandi. 21 TL oldu. Çok iyi be

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eoudoxias kullanıcısına yanıt
    nasıl yaptınız hocam yol gösterir misiniz benim taahhüt bu ay bitiyor
  • 4 gb 1000 dk 1000 sms i 25 tl ye kullaniyordum. 39 tl fiyat cektiler inatla da inmiyorlar, hattin babamın üstüne olması elimi kolumu bağlıyor.

• kntrli kullanıcısına yanıt
    Aradım faturasiza geçmek istiyorum dedim. Bisiler geveledi. Mevcut müşteriye kampanyalariniz çok pahalı faturasiza geçip ordan hattımı tasiycam dedim.

2 gün sonra aradılar bu kampanyayı verdiler 25 TL ye.

1 hafta önce de müşteri memnuniyeti için aradılar%15 indirim tanımladıkları.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eoudoxias kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam bende deneyecem en yakın zamanda

• Selam Arkadaşlar,

Turkcell Kullanıyorum. 2018/10'da Taahhüt'üm Bitecekmiş. Şimdi Farklı Bir Operator'e Geçersem 55TL Ceza Varmış. Önemli Değil 55TL Ama Turk Telekomda Nasıl Bir Avantajlı Kampanya Var Acaba Yeni Abonelere yada Hattını Taşıyanlara.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/Faturali/Tarifeler/avantaj-web-de-prime-10gb-tarifesi.aspx

Şunu Buldum Ama Bunun Gibi Daha Avantajlı Kampanya Varmıdır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• JacquesC kullanıcısına yanıt
    ilk once turk telekpm faturasiza gecin sonra arayin 1000dk 1000sms 10gb 29 tl faturaliya gecin

Saolun Hocam. Bu Kampanyaların Linkleri Mevcut mu? Yoksa MH Tarafından mı Sağlanıyor bu Kampanya. Teşekkürler.

Sanırım Bu Kampanya Dostum.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturalida-10-gb-tarifesi.aspx

• JacquesC kullanıcısına yanıt
    evet

• Aradilar acamadim şirket eğitimi yüzünden

• 1000 dk 1000 sms 10 GB vergiler dahil 26.90 TL'ye anlaştık. 4 GB net huzursuzluk yaratıyordu. Doya doya kullanayım bari 12 ay. Umarım arayıp ekstra indirim verirler.

• Az önce arandım mevcut tarifem 1000 dk 1000 sms 8 gb 23,5 ₺

Taahhüttüm bitimine 40 gün var verdikleri teklif 1000 dk 500 sms 8 gb %20 ve %15 indirimlerden sonra 36 tl!

Tabii ki de kabul etmedim faturasıza geçerim yada Turkcell’e geçerim kozumu kullandım ilerleyen zamanlarda tekrar aranacakmışım.

Nasıl denk gelirse öyle saplıyorlar

• Aynı problemi bende yaşıyorum 1999'dan beri aynı numarayı kullanıyorum. 1000Dk 1000 SMS 6 GB internet herşey dahil 26 Tl ödüyordum. Faturasız hatta geçmek istiyorum 26'sından itibaren diyorum şuan bu işlemi yapamıyoruz 26'sında aramanız gerekiyor. Faturalı hattan Faturasız hatta geçiş 1-4 iş günü sürebilir diyorlar. Konuyla ilgili şikayet kaydı oluşturun geri dönüş ne zaman yapılır diye soruyorum , geri dönüş yapılmaz deniyor. Bir acayip işler...
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.