Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.256
Cevap
112
Favori
437.605
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EGM12 tarifesini önerdiler yıllar önce bi ara referans alıp kullanmıştım. 1000 Dk Sms 12 GB İnternet 33.5TL ödüyorum. Tavsiye ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar ne diyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tracy

quote:

Orijinalden alıntı: aslanix

Türk telekom a geçiş yaptım. 1ay içinde Aradılar 10gb 1000dk 1000sms 29tl olarak faturalı hatta geçiş için teklif sundular ben de kabul ettim. Kendi müşterisine kampanya yapmıyorlar operatörler. O yüzden her yıl birine geçmek lazım.

zaten gçeiş yapmıssınız neden teklif sunuyorlar ki?

faturasız a mı geçmiştiniz?

Evet ben faturasıza geçmiştim. 1 ay sonra faturalıya geçiş için aradılar.

• Yeni yol 8 gb tarifesine Ek dakika nasıl alabilirim arkadaşlar?

• hemen gecin

• cLk kullanıcısına yanıt
    internet sitesinden basvurun,sizi ararlar...

• Bu sayfadaki tarifeyi kullanıyodum aradılar 35 tl ye verelim dediler kabul etmedim faturasıza geçiş için başvurdum 8 gb 1000 dk 1000 sms (bittiginde durmayan tarife) 25 tl dediler kabul etmedim sonra 10 gb 1000 dk 1000 sms i 29 tl ye sundular kabul ettim.

• Arkadaşlar bana 8 gb lı paket 28.75 tl den teklif edilmişti kabul etmiştim şu an 35 tl fatura geliyor şikayet kaydı oluşturdum ne yapabılırım ? Ses kaydı var sonucta üstüne basa basa her şey dahil verdiği fiyat var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msb_bjk -- 22 Mart 2018; 17:47:56 >
  • msb_bjk kullanıcısına yanıt
    hemen faturasiza gecin.

• Faturalı hattımı kapatcaktım. Aradılar ve bu tarifeyi 8 tl den sundular.Kabul ettim ben de. Bu adamlar nasıl kar ediyor anlamadım
  • Ercüment Çizer E kullanıcısına yanıt
    Kalan 3 ayının indirimlerini ödersin. Müşteri hizmetleri ne kadar olacağını söyler.

• yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Bir daha aradıklarında 15-20 liralık uygun bir tarife istediğinizi aksi takdirde tahattüt bittiği gün faturasız hatta geçmek istedığinizi söyleyin.

• tugberkk kullanıcısına yanıt
    Hemen arayıp son fatura tarihine talimat verebilirsiniz. Artık son günü beklemeye gerek kalmadı. Tahattüt bitince verirseniz hemen işlem yapamıyorlar zaten 4 gün süre verip sizi arayacağız diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: alimurat07

Hemen arayıp son fatura tarihine talimat verebilirsiniz. Artık son günü beklemeye gerek kalmadı. Tahattüt bitince verirseniz hemen işlem yapamıyorlar zaten 4 gün süre verip sizi arayacağız diyorlar.

Ben aramadan kendileri birkaç gün önce aradı. 1000 dk 1000 sms 8 gb 35 TL tahahhütten sonra başlatacaz dediler. 3-5 le uğraşmamak için kabul ettim.
  • 12 ay boyunca 1000dk 1000sms 4gb internet 19tlye önerdiler kabul ettim. 2 senedir faturasız 500dk 1000sms 1gb 17tlye alıyordum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mow_

Faturalı hattımı kapatcaktım. Aradılar ve bu tarifeyi 8 tl den sundular.Kabul ettim ben de. Bu adamlar nasıl kar ediyor anlamadım

hangi tarife hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: msb_bjk

Arkadaşlar bana 8 gb lı paket 28.75 tl den teklif edilmişti kabul etmiştim şu an 35 tl fatura geliyor şikayet kaydı oluşturdum ne yapabılırım ? Ses kaydı var sonucta üstüne basa basa her şey dahil verdiği fiyat var

Şikayetim sonrası kayıtlar incelenmiş haklı olduğum ortaya çıktı. Genel müdürlükten arayan temsilci bu sefer aynı pAketi 24 tl ye teklif etti ( 8gb 1000 dk 1000 sms) ben de interneti 10 gb olsa bari deyince 27 tl den pakette anlaştık başına bu tarz bir durum gelen olursa diye alıntıladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msb_bjk -- 27 Mart 2018; 2:14:14 >
  • yav arkadaşlar 2 adet hattım var faturalı avantajlı 4 gb tarifesindeyim taahhüt bitti 37 tl çıktı faturam yokmu güzel bir tarife 25-30 tl 8gb lık geçebileceğim tarifeler.. bi yol gösterin
  • 1000 dk 1000 sms 8 gb paket taahhütum bitince 60 a yakın para istediler. FaturaSiza gecmek için kayıt olusturdum. Aradılar aynı paketi 25 tlye teklif ettiler. Bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: evren_us

quote:

Orijinalden alıntı: mow_

Faturalı hattımı kapatcaktım. Aradılar ve bu tarifeyi 8 tl den sundular.Kabul ettim ben de. Bu adamlar nasıl kar ediyor anlamadım

hangi tarife hocam?

8gb lı paket
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.