Şimdi Ara

Yeni Xiaomi 70 Minutes Araç Kamerası ( Kampanyada ) 39,9 (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
398
Cevap
22
Favori
36.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gencler bir sorum olacak, wifi sifresini degistireyim istedim uygulama uzerinden degistirdim fakat simdi yeni sifre ile uygulamaya baglanamiyorum.

Factory reset nasil yapiliyor, bunu bilen var midir?
  • Hocam merhabalar. Gearbestten bu fiyata gümrükten nasıl geçirebiliriz. Biliyorsun limit düştü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blu_ret

Gencler bir sorum olacak, wifi sifresini degistireyim istedim uygulama uzerinden degistirdim fakat simdi yeni sifre ile uygulamaya baglanamiyorum.

Factory reset nasil yapiliyor, bunu bilen var midir?

kameranın yanında bulunan tuşa arka arkaya 5 defa hızlı şekilde basmak yeterli. Mavi bilgi ledi hızlı şekilde yanıp sönmeye, kamera Çince konuşmaya başlıyor. Daha sonra kamera otomatik olarak kapanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2y -- 30 Mart 2018; 11:5:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbr

Bu kameradan kullanıyorum. kayıttayken, zaman zaman kırmızı ışık yanıp kaydı durduruyor. sebebi ne olabilir? kırmızı ışığın yanıp sönmesi ne anlama geliyor?

Aynı problemi yaşıyorum. hafıza kartı Samsung 32GB Evo Plus.

Sorunsuz kullananlar hangi kartları kullanıyor yazarsa yararlı olur.
  • Bir kaç kart değişikliği sonrası(samsung,toshiba), 24 saat kayıtta dahi sorun yapamayan kartı buldum.

SANDİSK ULTRA® MİCROSDHC™/MİCROSDXC™ UHS-I KART - 64 GB SDSQUNB-064G-GN3MN

Bu kartı kullanmaya başladığımdan beri herhangi bir kırmızı uyarı vermedi ve sorun çıkarmadı. Öneririm
  • Angry_Wolf A kullanıcısına yanıt
    https://www.facebook.com/groups/arackameralari/ birçok konuda bilgi alabilirsiniz... on gün önce sipariş verdim..dün teslim aldım 29 $ aldım.. kargo üzerinde 15$ yazıyor di... gümrüğe takılmaması için gearbest.. ücreti düşük gösteriliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ycerme -- 31 Mart 2018; 22:33:35 >
  • Merhaba arkadaşlar gearbest ten ilk aldığım kamera dili ingilizce idi sonra bir adet daha aldım Çince menü nsl düzeltebiliriz.?

• quote:

Orijinalden alıntı: mbuyuk

Merhaba bu cihazı satmak isteyen varsa alabilirim .ocak 2018 den sonra alınan cihazlar için !

Saygılarımla mesut büyük
    Hocam merakımı cezbetti. Neden 2018 üretimli cihaz arıyorsunuz 2017'de üretilenlerde sorun mu var?
  • Merhaba Arkadaşlar,

Hi level kart kullanıyordum 32 GB A101 den almıştım. 1.5 2 ayda kartımı bozdu. Başına gelen oldu mu ?
  • :SworD: kullanıcısına yanıt
    Aynı gün iki saat arayla iki adet hı level kartı aynı kamerada bozdum sonra yine a101 den Sandisk aldım sorunsuz kullanıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zenmavi Z kullanıcısına yanıt
    Alırken faturayı sakla garantisi var demişlerdi, siz garantiye verdiniz mi kartları ?

Ben direkt iade ettim aynı gün bozulunca. Garantiye göndereceğiz falan dediler müşteri hizmetleri iade alsınlar dedi dedim anında iade aldılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Baveran

Yukarıdaki mesajlarda arkadaş almış benzerini, kameraya geçen yerde biraz genişlik var gibi oda halledilir bi şekilde. Bende sipariş veriyorum, aceleniz yoksa benimki gelince veririm fetvayı
    Hocam sizin vantuz siparişiniz geldi mi? Uydu mu ?
    Malesef hocam kargo kayboldu, iade etti satıcı. Bende almadım tekrar. Ama standart giriş olduğu için %90 sorun çıkmaz diye düşünüyorum

• samsung evo 64gb lık sd kartı bozdu.Kameraya takıyorum 5 dk filan kayıt yapiyor sonra kırmızı ışık yanıyor.Kartı pc'den biçimlendiremiyorum.

• Merhaba. Sanırım a101 deki sandiskler sorunsuz çalışıyor. 16 gb var 32 yok gezdiğim a101lerde.

16 gb ile kaç saatlil kayıt yapar ortalama?

• omerkartalfb O kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlamıyorsam 70 minutes 16 GB a full HD modda mikrofon sessizdeyken 90 dk kayıt yapıyordu

• Arkadaşlar wifi ile baglanamiyorum. Mavi ışık yanıyor ve şifre giriyorum bağlanmıyor.wifi kaydedildi diyor neden acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: ergoben

Arkadaşlar wifi ile baglanamiyorum. Mavi ışık yanıyor ve şifre giriyorum bağlanmıyor.wifi kaydedildi diyor neden acaba?
    yaptım sorun yok:) birde bunun seslendirmesini ingilizce yapacağım+ son olarak 3 dk. kayıt da güncelleme ile gelirse süper olacaktır.
  • Hem uygulamaya (08.2018) hem de Firmware'e (01.2018) yeni güncelleme gelmiş. Her ikisini de kurup kamera ile uygulamayı eşleştirmek 3-4 saatimi aldı. Kamera'da veya uygualamada sorun yoksa güncelleme yapmanızı önermem. Wifi üzerinden cihazı uygulamaya tanıtmaya çalışmak ölüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisg -- 28 Ağustos 2018; 13:42:19 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.