Şimdi Ara

Yeni Xbox Alanlar ve Düşünenler İçin Detaylı Bilgi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
27
Favori
20.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açıklamalar için teşekkürler.Bütüm adımları uygulayarak önce 1 yıllık live üyeliğini sonrada 1 aylık game pass üyeliğini aldım ve live üyeliğiniz ultimate game pass e yükseltildi tarzında nir mesaj geldi yani doğru yapmışım buraya kadar ok.5,99 TL lik aylık game pass i aldıgımda bana ilk ay 5,99 TL sonraki aylar için kartınızda 44 TL çekilecektir mesajı geldi.Her ay çekilecekmi bu para gerçektende? Evetse iptali için ne yapmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamerr

Açıklamalar için teşekkürler.Bütüm adımları uygulayarak önce 1 yıllık live üyeliğini sonrada 1 aylık game pass üyeliğini aldım ve live üyeliğiniz ultimate game pass e yükseltildi tarzında nir mesaj geldi yani doğru yapmışım buraya kadar ok.5,99 TL lik aylık game pass i aldıgımda bana ilk ay 5,99 TL sonraki aylar için kartınızda 44 TL çekilecektir mesajı geldi.Her ay çekilecekmi bu para gerçektende? Evetse iptali için ne yapmalıyım?
    1 sene dolduktan sonra çekilecek 44 tl. 1 sene boyunca hiçbir ücret çekmeyecek. Otomatik yenilemeyi kapatin ayarlardan. Bir sene sonra da çekmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    Kizim JustDance cok sevdigi icin bu karantina gunlerine ilac Mediamrkt kampanyasiyla XBOX ONE S aldim.
    1.750TL 3 oyun tek kol + 150TL world puanla 1600e geldi alacak arkadaslar icin yazayim.
    2. El kamera (Kinect), yedek kol ve adaptorunu de edindim.
    Simdi anlattiginiz gibi (tesekkurlerimle) uyelikleri de kurucam ancak JustDance nasil olacak? Yazdiginiz platformlarda bulamadim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • QRX kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler...
  • Kinect kullanan var mı? Oyunlar haricinde bir işe yarıyor mu?

• zaferisgoren Z kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Just Dance sistemde yok gördüğüm kadarıyla. Forumdan alan yada alacak olan varsa ortak şekilde yarı yarıya maliyetlenebilirsiniz. (Bu linkten ilgili konuya ulaşabilirsiniz.)
    Kinect desteği kaldırıldı. Mevcut oyunlarda kullanabilir misiniz bilemiyorum.

Oyun sayfasında
    Just Dance Controller uygulaması ile akıllı telefonunu kontrol cihazı olarak kullan!

yazıyor, Kinect'i boşa almış olabilirsiniz.
  • Çarşamba günü konsol geliyor oyunlara dalicaz :)

• K.Oze K kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler yardim icin. bir ortak bakayim ben. Birkac fitness oyunu var ve okuduklarima gore robotlarda goz olarak ta kullanilan basarili bir sistemmis Kinect. JustDance ile cok keyif aliyor, zaten Wii ile oynuyordu bizim ufaklik, buna bayilacak.

• cadavaros kullanıcısına yanıt
    Benim de yarin gelir insallah ilk defa aliyorum konsol heyecanla bekliyorum

• Çok detaylı ve güzel anlatılmış herşey. Teşekkürler. Ben Ps 2 den beri PlayStation kullanıyordum. 4 yıl önce Ps4 ümü sattım ve uzun süredir konsol kullanmıyorum. Dün One S aldım. Biraz da Sony Türkiye 'ye kızdığım için tabi ki.
    Neyse 1 ay game pass ve 1 ay live gold üyelik çıktı içinden başlattım. Bu anlatılanları gene de yapabiliyorum değil mi? Ayın 6 sından sonra alayım diyordum ama kampanya heran bştebilirse hemen alayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhankan43

Benim de yarin gelir insallah ilk defa aliyorum konsol heyecanla bekliyorum
    2015den sonra ara vermistim konsollara gamepass var diye geri döndük:)

• Merhabalar öncelikle, Benim farklı bir sorum olacak. Ben daha önce PS4'te bluetooth kulaklığımı bağlayıp kullanabildim. Xbox'ta da bu özellik var mı bilmiyorum çünkü youtube'da hep zor ve farklı yöntemler denenmiş. Bu konuda bilgisi olan varsa cevaplarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
  • Yeni Xbox Alanlar ve Düşünenler İçin Detaylı Bilgi

Arkadaşlar ben şuan kutudan çıkan kodları ve live gold 1 yıllık üyeliğimi aldım fakat şuan 12 aylık üyeliğe sadece tamamlandı diyor yani bu 1 aylık kodlar bittikten sonra ona geçiş yapacak sanırım.
    Şuan ultimate üyeliğini 1 aylık almam yetiyor değil mi ?
    Bu 12 aylık üyelik aktif olmadığı için yanlış bir şey yapmış oluyor muyum

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhankan43

Arkadaşlar ben şuan kutudan çıkan kodları ve live gold 1 yıllık üyeliğimi aldım fakat şuan 12 aylık üyeliğe sadece tamamlandı diyor yani bu 1 aylık kodlar bittikten sonra ona geçiş yapacak sanırım.
    Şuan ultimate üyeliğini 1 aylık almam yetiyor değil mi ?
    Bu 12 aylık üyelik aktif olmadığı için yanlış bir şey yapmış oluyor muyum
    1 aylik game pass ultimate alın. Şu an doğru yoldasınız. Son işlemi yapın. Bütün süreniz game pass ultimate olur.

• QRX kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim
    Edit: Ultimate üyeliği aldım yenilemeyi kapatıyorum hocam
    Edit 2 : Ultimatae üyeliğini bütçemden dolayı 1 yıl almıştım. Kutudan çıkan 2 kod ve + 1 ay ultimate üyeliğiyle birlikte
    Temmuz 2021'e kadar ultimate oldu. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhankan43 -- 31 Mart 2020; 16:31:26 >
  • güzel konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crackher -- 1 Nisan 2020; 1:5:50 >
  • Pc’de hile işinden sıkıldığım için ps’ye geçmiştim. Şimdi psn’in yapmış olduğu ayrımcılıktan dolayı yeni nesilde xbox’a geçmeyi düşünüyorum. Xbox’da hile işi nasıl? Oyun oynarken hileciler ile karşılaşabiliyormuyuz yoksa hile işi tamamen kapalı mı?

• selam..
    yeni konu açmadım burda bilen vardır diye tahmin ediyorum..
    xbox'ı yeni aldım, 1 aylık Xbox Game Pass ultimate aktif ettim. Daha 20 günü var.

Lego Worlds indirmiştim ücretsiz, takır takır oynuyorduk,
    bugün itibari ile oynayamıyoruz.

Satın aldığınız hesaptan oyunu açın diyor, makinada başka hesap yok zaten.

Sildim tekrar yüklemek için, şu anda da 105 lira diyor.. süresi mi var ücretsiz oyunların anlamadım nasıl bir şey bu?

Fifa19 indirdim yine ücretsiz oynuyorum, onun da mı süresi var bitecek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanerf82

selam..
    yeni konu açmadım burda bilen vardır diye tahmin ediyorum..
    xbox'ı yeni aldım, 1 aylık Xbox Game Pass ultimate aktif ettim. Daha 20 günü var.

Lego Worlds indirmiştim ücretsiz, takır takır oynuyorduk,
    bugün itibari ile oynayamıyoruz.

Satın aldığınız hesaptan oyunu açın diyor, makinada başka hesap yok zaten.

Sildim tekrar yüklemek için, şu anda da 105 lira diyor.. süresi mi var ücretsiz oyunların anlamadım nasıl bir şey bu?

Fifa19 indirdim yine ücretsiz oynuyorum, onun da mı süresi var bitecek mi?
    Her ay bazı oyunlar game passten kalkar bazı oyunlar game passe eklenir. Game pass uygulamasini telefonunuza indirin. Orada yazıyor hangi oyunların kalkacağı.

• quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Her ay bazı oyunlar game passten kalkar bazı oyunlar game passe eklenir. Game pass uygulamasini telefonunuza indirin. Orada yazıyor hangi oyunların kalkacağı.

Alıntıları Göster
    game pass'den kalkınca o oyun oynanmıyor mu artık yani? sileceğiz o zaman? ya da parasını ödeyip devam edeceğiz? vay anasını.. iyi bişey mi kötü bişey mi bilemedim :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.