Şimdi Ara

Yeni Xbox Alanlar ve Düşünenler İçin Detaylı Bilgi (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
27
Favori
20.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet daha önce 12 ay gold aldıysanız o aldığınız 5.90 lık ile 13 ay ultimate pass sahibi oluyorsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cadavaros kullanıcısına yanıt
    Sıfır sipariş etmiştim 2000 TL fiyat ile.Kargo verilmedi o yüzden iptal edebilirim hemen sizin öneriniz nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tunayusufarda

Sıfır sipariş etmiştim 2000 TL fiyat ile.Kargo verilmedi o yüzden iptal edebilirim hemen sizin öneriniz nedir ?
    One s icin 2000 tl fazla 2.el bakin bu firsatcilara para kaptırmayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cadavaros kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: tunayusufarda

Çok teşekkürler
    Rica ederim iyi oyunlar

• Güzel konu olmuş teşekkürler

Fakat benim anlamadığım, konsollarda online oynamak için neden para verildiği?

Mantık çerçevesinde çok saçma gelmiyor mu yahu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler live gold aldım ama ültimate almak için linke tıkladım satı al butonuna tıklayamıyorum başka maildan alıp kendi mailimemi hediye göndericem acaba ?
  • tunayusufarda T kullanıcısına yanıt
    2.el ler bile 1600 TL den aşşağı değil. One S 1 TB i Vatan'dan 1799 TL ye aldım. 17 ürün vardı ellerinde. The Division oyunlu. İstanbul'da elime ulaşması 3 günü buldu. One x 2600 TL idi yaklaşık. Ellerinde kalmamış.

Şu an sadece 1 TB 1 TB ALL DIGITAL EDT. var o da 1999 TL. 2. el ederi 1 TB 1 TB ALL DIGITAL EDT. nin 1100 TL civarı CD li modelin ise 1300 TL olmalı. Kendi 1 TB PS4 Slimimi 1500 e sattım.Üstelik sıfır ayarındaydı. Şu an yenisini 3000 TL civarında istiyorlar. İkinci eller ise uçuyor.

İkinci el uygun fiyatlı makina bulmak zor. Çakallara para kaptırmaktansa iyi fiyatlı sıfır alın kafanız ağrımasın
  • Ikinci el 1000tlye aldim one si arayinca bulursun

• quote:

Orijinalden alıntı: flatron58

Beyler live gold aldım ama ültimate almak için linke tıkladım satı al butonuna tıklayamıyorum başka maildan alıp kendi mailimemi hediye göndericem acaba ?
    Hesabinizda zaten ultimate üyelik var herhalde?
    Ayarlar aboneliklerim kısmının ekran görüntüsünü atarsaniz yardımcı olalım.

• Kutusuz, faturasız, garantisiz all edition ı 1000TL ye belki bulursunuz. 1 TB lık modelleri o fiyatlara bulmak zor. En son bir sitede 1200 TL ye değişimden gelen bir cihaz buldum. pakette sadece taşıma irsaliyesi vardı cd li model 1 TB. dı. İstanbul içi için yazıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi braveyours -- 6 Nisan 2020; 21:37:44 >
  • All digital kutulu 1 tb aldim 1000 tlye her 2000 tl yazan ilanlara bakmayın

• QRX kullanıcısına yanıt
    Hallettim hocam pcden aldım live gold u tekrar pcden gamepass almaya çalıştım satın al butonuna tıklayamadım xbox üyeliği açıp ordan denedim almayı orda sıkıntı olmadı 5.90 game pass aldım sıkıntı çözüldü

• Şunu belirtmekte fayda var; beklentilerinize bağlı olarak geniş bir fiyat aralığı var. Sırf cihaz ve kol alayım gerisi önemli değil derseniz 1000 TL ye cihaz da bulunabilir. Satıcının paraya ihtiyacı vardır düşükte satar. Benim baktığım ve görüştüğüm ilanların hiçbirisi içime sinmedi. en son kutulu, faturalı, garantili bir cihaz için 1400 TL istedi sahibi alacaktım; hiçbir mesajıma dönüş yapmadı. İlanı da 1500 den 1600 e yükseltti. Konsolda bile karaborsacılık başlamışken fiyatlar daha da yükselebilir. Sırf fiyatı uygun diye alacakların kendi tercihidir; "ucuz etin yahnisi pek olur" derler (sert,mundar)
  • Kardeşler sakın ola korona mezarcılarına para kaptırmayın sakın dinleri imanları para olanlardan ALLAH uzak tutsun cümlemizi
  • braveyours kullanıcısına yanıt
    Vatanın sitesinden aldınız dimi hocam şuan yok da bitmiş sanırım.

• Evet Vatan dan aldım
  • Fiyat araştırma sitelerinden baktığım kadarıyla ocak ve şubat ayları 1500 tllere satılmjş sanırım cihaz

• sametbaggio kullanıcısına yanıt
    500 lük One S sıfır modeller o fiyattı evet. Hatta daha 2 hafta öncesine kadar öyleydi.
  • sametbaggio kullanıcısına yanıt
    Ocak başında 1Tb All Digital olanını 1.300 e almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Oze -- 7 Nisan 2020; 12:23:15 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.