Şimdi Ara

Yeni Volkswagen Golf sonunda Türkiye'de! İşte fiyatı ve özellikleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
0
Favori
18.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    koltukta çekmece yokmuş. 0.1 i desek 3.6 koltuk+ 1 direksiyon :D

• Fakir olduğumuzu yüzümüze vurmayın :)

Ev 500 bin araba 350 bin. Milyoner sayısı artmış mış :))) 1 milyon anca 1 ev 1 araba geliyor.

• Ağzına sağlık. Eskiden mahallede bir tane araba olsa şanslı oluyorsun şimdi her evde en az bir araba var beğenmiyor beyfendiler
  • Diricans_RM kullanıcısına yanıt
    Aksini kanitlarsam kendini forumdan banlicak mısın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çalışınca oluyor uçuyoruz allaha şükür reisimiz saolsun onların doları varsa bizimde allahımız var .az daha zorlasak 400bin tl den başlıcak öğrenci arabası olan golf şükür yarabbi bugünde uçuyoruz kaçıyoruz ...

• Eskiden bu ülkenin hane halkı borcu neydi?Kamunun ve özel sektörün toplam borcu neydi ?Kamuya ait taşınır taşınmaz mülklerin değeri neydi? Dünyada GSMH bakımından sırası neydi? işsizlikten intihar eden kaç vatandaşı vardı? Eğitimli gençlerinin yüzde kaçı yurtdışına gitmek istiyordu? , Temel ihtiyaç ürünlerine ötv ödüyor muydu? Dünyada tedavüldeki dolar emisyonu ne kadardı? Mal ve hizmetlerin ortalama üretim maliyeti neydi? .... Küçük kurt, 2040 a kadar ülke ipotekli, torunun bile borç ödeyecek ama sana sorsak ülke uçuyor. Git sabah gazetesinin internet sitesine yap bu yorumları burada kimse yemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11 Kasım 2020 fiyatı nerede şimdiki fiyatlar nerede!

Golf 1.5 TSI ACT 150 PS Comfortline DSG
    2020 | Saf Beyaz | Panoramik açılır cam tavan
    297.428,00 TL 285.000,00 TL

https://imgyukle.com/i/NpHDje

• Yeni Volkswagen Golf sonunda Türkiye'de! İşte fiyatı ve özellikleri
  • kutay86 K kullanıcısına yanıt
    İmpression soraydin hcm, onun fiyatı uygun.

• 250 bine kısa süre önce aldığım bmw 750li 2007 model tertemiz aracımın özelliklerinin yarısı arteonda bile yok. Şu zavallı arabaya 400bine yakın para veren adamın aklına şaşarım.
  • mithrandir24 kullanıcısına yanıt
    Vites de var 😅
  • Peynir ekmek gibi satar yine bide ekonomi kötü derler
  • escanor_ kullanıcısına yanıt

Burada Forumda dahi almak için sıraya girenler var. Koca Türkiye'm de mi sıraya girmeyecekler. Yine şiş gibi satılacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrmansonn

250 bine kısa süre önce aldığım bmw 750li 2007 model tertemiz aracımın özelliklerinin yarısı arteonda bile yok. Şu zavallı arabaya 400bine yakın para veren adamın aklına şaşarım.

Şahsen 2007 model 750i almanın mantığını anlayamıyorum ben de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar VW Golf 8 alacağım ama çok kararsızım. 3 tane kalem pil ile kaç km gider? Bir de fayanstaki ve halıdaki ulaşabildiği maximum hız ne kadardır? Bilenler beni de bilgilendirsin. Bütçem 80 TL. Mümkünse Golf R modeli tercihimdir. Sunroof şart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orkunkurun -- 15 Mart 2021; 23:32:35 >
  • Dandik hondadan pejo ctroenden kat ve kat iyidir Yeni Volkswagen Golf sonunda Türkiye'de! İşte fiyatı ve özellikleri 

• Kıçı kırık Golf'ün taban fiyatı olmuş 200 küsür bin TL. Ama ehonomimiz çohhh eyü nazar değmesün...

• Akp destekçisi değilim Ama herkez pahalı demiş Arabayı parkedecek yer bulamıyorum O arabalar satılmıştır Beyler bu ülkede parası olmayan yok ben size diyim herkezin işi düzgün her ailede araba var kimseninde vergileri pahalılığı taktığı yok memlekette Değil 300 3000 araba gelsin bu memleket 1 saatte süpürür hepsini
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.