Şimdi Ara

YENİ VERGİ SİSTEMİ GELİYOR! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
0
Favori
17.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu hükümet değişiklik yapmaya hep tepeden başlıyor. Bir öğretmenim eğitimden örnek vereceğim; eğitim sisteminde onca sorun varken, okullarda bir sürü ihtiyaç duyulan malzeme varken, bu şahıslar doğrudan tablet ve akıllı tahta ile eğitim kalitesini yükselteceklerini zannediyorlar.

Aynı şekilde Avrupa'nın kişi başına düşen gelir seviyesine ulaşmadan, kişi başına toplanan gelir seviyesini yakalamaya çalışıyorlar.

Milletiyle dalga geçen bu hükümete BEN HAYIR DİYORUM. Vergiye sürekli bindirmenin yollarını arayıp, element uyduracaklarına, adam akıllı vergi nasıl toplanır, kaçak nasıl önlenir, ekonomik kalkınma nasıl sağlanır gibi konulara kafa yorsalar şimdiye çok daha refah içersinde olurduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci541 -- 28 Mart 2012; 23:58:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.B.R.O

Dizelden fazla vergi mi ? Benzinden zaten sömürüyosunuz bari dizeli rahat bırakın. Adam ekonomi yapmak için dizel aliyor sen ondan daha fazla vergi aliyor. Boyle mantık nerede görülmüş arkadaş.

Adamın 2 tane dizel aracı var kalbine mi indireceksiniz . Bizim Mercedes 500 SEC direk hurdaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: selim82

hamdolsunki yıllık gelirimiz ,sosyal haklarımız dışında herseyimiz avrupa normalarına uygun hale geldi zaten hükümet çevreciliği ile tanınıyor o yüzden bu uygulama çok normal geldi.
    beraber yürüdük bu yollarda beraber ıslandık yağan yağmurda yağla başkanım yağla

Evet yaa, başbakanımız bile "ben çevrecinin daniskasıyım" demişti..

• boot musnuz be kardesım .

her ay aynı konu
  • Siyaset sebebi ile konuyu kilitliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.