Şimdi Ara

Yeni uTorrent web tarayıcısı üzerinden çalışacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni uTorrent web tarayıcısı üzerinden çalışacak 

Dünyanın en popüler BitTorrent istemcilerinden birisi olan uTorrent, yeni sürümünde web tarayıcılarına taşınacak. BitTorrent’ın yaratıcısı Bram Cohen’ın Steal This Show podcast’in de yaptığı röportajla gündeme gelen değişimin uTorrent’ın kullanım deneyimini iyileştireceği düşünülüyor.

uTorrent’ın web tarayıcısına taşınmasının birkaç iyi etkisinin olacağı düşünülüyor ve bunlardan birisi de birçok kullanıcının şikayetçi olduğu stream sorununun çözüme kavuşturulması. İndirilenlere önizleme imkanı sunan stream özelliğinin kullanım sorununun tamamen geçmişte kalacağını söyleyemeyiz ancak daha nadir yaşanacağı iddia ediliyor. Aynı zamanda uTorrent geliştiricilerinin daha fazla teknolojiye erişim imkanına sahip olacağı ve platforma yeni özellikler geleceği de dile getirildi.

Cohen birçok kullanıcının uTorrent’ı olduğu gibi sevdiğini, uzun zamandır kullandıklarını bildiğini dile getirdi ve değişim sırasında kullanıcıları kötü yönde etkileyecek bir şey yapmamaya özen gösterdiklerinin altını çizdi.

• sayın utorrent yetkilileri akk'yı kaldırın , çok ayıp ediyorsunuz !

• GOODMORNİNG DH...

• quote:

Orijinalden alıntı: selcuksert38

GOODMORNİNG DH...

İİİİİ

İİİİ

İİİ

İİ

İ

İİ

İİİ

İİİİ

İİİİİ

GOODMORNİNG

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Utorrent in bitcoin mine işlemleri ile adı çıktıktan sonra Deluge kullanmaya başladım. Açık kaynak, özgür yazılım. Sıkıntı yok

• banana pi aldım. openmediavault kurdum. hem nas olarak kullanıyorum hemde torrent'lerimi ordan indiriyorum.

• Deluge varken Utorrent kullanmaya gerek yok.

Windows, Linux , Mac
    http://deluge-torrent.org/

• Foruma torrent yazdıgım ıcın banlandıgım zamanları bılırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

banana pi aldım. openmediavault kurdum. hem nas olarak kullanıyorum hemde torrent'lerimi ordan indiriyorum.

Hocam banana pi bende de var Openmediavault'u nasıl kurdunuz ben bir türlü onu beceremedim. Birde sata'dan bağladığınız diski algılıyor mu?

• 1 mayıs yaklaşınca torrent haberleri de başladı hayırlısı olsun :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asıl sorun üniversite bloğunu aşabilmek, yöntem bilen varsa lütfen bana haber versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Usbehci

Asıl sorun üniversite bloğunu aşabilmek, yöntem bilen varsa lütfen bana haber versin.

al benden de okadar kablo ile 1GB internet ver elimizde ama torreti tamamen kapattılar önceleri saat 17:00 dan sonra açıyolardı şimdi oda yok. Bi yolu yöntemi varsa bilen yardımcı olsun lütfen
  • 'Torrent bitirilecek' deniyordu zamanında. Şimdi bakıyoruz aksi gerçekleşiyor.

• kyk wifi torrent kaldırmayı bilen varsa söylesin dicem de torrent engelli şekilde böyleyse açılırsa içinden geçerler

• quote:

Orijinalden alıntı: sheff2x

quote:

Orijinalden alıntı: Usbehci

Asıl sorun üniversite bloğunu aşabilmek, yöntem bilen varsa lütfen bana haber versin.

al benden de okadar kablo ile 1GB internet ver elimizde ama torreti tamamen kapattılar önceleri saat 17:00 dan sonra açıyolardı şimdi oda yok. Bi yolu yöntemi varsa bilen yardımcı olsun lütfen

Seedbox kullanın. Seedbox ile dosyalarınız uzaktaki bir bilgisayara iner. Oradan da IDM ile dosya indirir gibi indirebilirsiniz. Seedbox.io tavsiye ederim şu anda onu kullanıyorum ben de. Aylık 5 Euro en düşük paket

• herkesin bindigi yanlis at. qbittorrent candir; acik kaynak hemi de

• quote:

Orijinalden alıntı: lawyer77

1 mayıs yaklaşınca torrent haberleri de başladı hayırlısı olsun :D

Ttnet e gıcıklık olsun diye bütün filmleri bluray indirecem

• Kat.c r kapanınca torent sitesi kalmadı sanıyordum. Bilen varsa yeşillendirsin lütfen pmden

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Şimdi Makalesi yapılıyor,hayat işte sürekli olayları değiştiriyor.

• Batumatu kullanıcısına yanıt
    Ciddi misiniz hocam? Google'da en iyi torrent siteleri yazın ve birine girin. Bir sürü güzel tracker mevcut. Zemunda, Pratebay, Extratorrent vs

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.