Şimdi Ara

Yeni Ürün - Bosch WAT24460TR Çamaşır Makinesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
7
Favori
30.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    480tr yi daha bir kaç gün önce 1550 ye bayiden aldık.Yerli üretim .Annem makineyi beğendi. O fiyata çok iyi bence. Çok araştırınca insanın kafası karışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha çok yeni bir makine, kullanıcı yorumları da haliyle pek olmayınca tereddüt ediyor insan...
    kullandıkça makine hakkındaki düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim,teşekkürler
  • Yeni seri boschun sitesine ne zaman konacak merak ediyorun doğrusu.

• Bosch un sitesinde WA T 24460 DEĞİLDE WA S 24460TR DİYE TANITILAN Bİ CİHAZ VAR SANIRIM AYNI
  • Sabah ne zaman bosch'un sitesine düşecek demiştim aradan bir saat sonra evden telefon geldi 10-12 yıllık WFL1610 sonunda iflas bayrağını çekmiş bir takım araştırmalardan sonra aeg ve elektrolux'e karşı olan güvensizliğim yüzünden dönüp dolaşıp yine boschta karar kıldım eleştirdiğim bir kaç noktası var ama servis ve malzeme kalitesi açısından içime sindiği için tekrar tercih ettim eski makineyi 100 liraya saydılar 1400 liraya denk geldi bayi fiyatı 1.500TL'idi ürün yarın teslim edilecek resimlerini çekip küçük bir inceleme yazısı yazıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razor Crest -- 21 Ekim 2014; 11:53:02 >
  • Bizim de 18 yıllık makine iflas etme eşiğinde, Bosch WFF2000 modeli. Zamanında gümrükten almıştı bizimkiler...
    Bugün bir usta çağırdık baktırmak için. 2 amortisörü, motor kollektörü ve kazan bilya göbeği değişecek dedi. Sadece malzeme olarak 350TL seviyesinde, tahminen herşey dahil 400-450TL arasına mal olacak. Tabii bunu yaptıktan sonra ne kadar daha gider insanı düşündürüyor.

Arkadaşlar ne önerirsiniz böyle bir durumda?
    1500TL civarına yeni makine almaya kalksak ne kadar dayanır?
    Sıfır makine alacak olursak önemli olan kalite ve kapasitesi. Özelliği veya tüketimi ikinci planda...

Bir de markaların teknik servis destekleri ile ilgili yorumlarda bulunabilecek arkadaşlar da yorumlarını esirgemesin lütfen.
    Yorumlarınızı bekliyorum...
    Teşekkürler
  • http://www.n11.com/bosch-wat24480tr-9-kg-1200-devir-a-30-ecosilencedrive-P33926334

Ben bu makineyi almaya karar verdim.
    WAT24480TR 9 KG 1200 DEVİR 152 kwH elektrik tüketimi ve 10 yıl motor garantisi yazmışlar.
    8 Kg ile 60 TL civarında fark var. Bir kere alınıyor çok da önemli olmadığını düşünüyorum.
    Ne olursa olsun BOSCH kalitesinden vazgeçilmez. BOSCH ürünlerinin arkasında duran bir firma ve sağlam ürünler üretiyor gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revahak -- 22 Ekim 2014; 21:44:15 >
  • -STAIND- kullanıcısına yanıt
    Siemens WM12T480TR aldık. Aslında bir inceleme videosu hazırlama niyetindeyim ama bir türlü fırsat olmadı. Makina gayet güzel. Araştırdıkça daha da karışıyo insanın kafası. Programları yeterli, ön yıkama,kırışıklık önleme var. Bağımsız devir seçimi var. 15-30 ve 60 dk yıkama programı var. Yıkama bitince uyarı sesi veriyor. Unuttuysanız uyarı sesini tekrarlıyor. Çamaşır miktarını tartma var mı bilmiyorum. Sessiz çalışıyor,yıkamada 51 dB sıkmada 75dB. Yeni nesil sessiz motor. 3 yıl + 10 yıl motor garantili. Annem makineden memnun tavsiye ederim. Sizin sormak istediğiniz bsy varsa cevaplayabilirim.
  • bosch vat 24480 mi , Siemens vm 12t 480 mi , acil cevap yazarmısınız. makineler aynı gibi ama hiç mi farkı yok. arada 100 tl gibi bir fark var. yarın alıcam. tavsiye lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: eylül 2010

bosch vat 24480 mi , Siemens vm 12t 480 mi , acil cevap yazarmısınız. makineler aynı gibi ama hiç mi farkı yok. arada 100 tl gibi bir fark var. yarın alıcam. tavsiye lütfen

Makineler aynı hiç bir farkı yok kullanılan parçalar açısından. İçinize hangisi siniyorsa onu alın. Hayırlı olsun şimdiden güle güle kullanın. Bosch un 100 tl daha pahalı olmasının nedeni marka bilinirliliği.
  • Ben de aldım bu makineden yaklaşık 2-3 aydır kullanıyoruz almayı düşünen varsa tavsiye ederim çok sessiz ve temiz yıkıyor gayet memnunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Felice Forte

quote:

Orijinalden alıntı: eylül 2010

bosch vat 24480 mi , Siemens vm 12t 480 mi , acil cevap yazarmısınız. makineler aynı gibi ama hiç mi farkı yok. arada 100 tl gibi bir fark var. yarın alıcam. tavsiye lütfen

Makineler aynı hiç bir farkı yok kullanılan parçalar açısından. İçinize hangisi siniyorsa onu alın. Hayırlı olsun şimdiden güle güle kullanın. Bosch un 100 tl daha pahalı olmasının nedeni marka bilinirliliği.

@lazpanyol , @FeliceForte merhaba..nasılsınız ?

Ben yorumlarınızı bayağı okudum hepinize bılgılendırmeden dolayı teşekkur edıyorum.

Ben şu 4 modelde kararsızım daha doğrusu nedir ne değildir anlayamadım..WM14Y862 - WM12Y761 - WM14Y762 - 14W560TR
    Aslında 1200 devir yeterli eğer mümkünse o şekilde değerlendirerek bir yorum alabılır mıyım sizden..Teşekkurler.
  • bende yeni wat serisinden kullanıyorum.enerji sınıfı A+++ ama hiç te öyle değil sanki.ilk elektrik faturam 25 tl fark etti.ayrıca way ile wat serilerinin enerji etiketleri farklı.waylar nerdeyse yarı yarıyadaha düşük.waaaay be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serihan -- 17 Ocak 2015; 2:14:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serihan

bende yeni wat serisinden kullanıyorum.enerji sınıfı A+++ ama hiç te öyle değil sanki.ilk elektrik faturam 25 tl fark etti.ayrıca way ile wat serilerinin enerji etiketleri farklı.waylar nerdeyse yarı yarıyadaha düşük.waaaay be

Emin misiniz, WAY serileri genelde A+++ iken WAT serisi A+++ -%30. Tabi siz EcoPerfect tuşuna basmadığınız sürece WAY serisinde de, WAT serisinde de enerji tüketimi A sınıfı olur. Tasarruf istiyorsanız EcoPerfect tuşunu kullanmanız gerekir. Enerji etiketindeki değerler buna göre hesaplanır.
  • Kazan grubunun komple değişmesi ne kadara mal olur?
    Kazan komple olmasa rulman dağılmasında rulman ne kadara mal olur du?
    Kazan komple olması veya olmamasının başka dez avantajı var mı?
    Amartisörlerin plastik olmasının artı ve eksileri nedir?
    Cevaplarınız için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi algoritma -- 18 Ocak 2015; 18:28:18 >
  • arkadaşlar, annemin 12 yıllık çamaşır makinası iflas etmek üzere ve bosch olmasını istiyor, bosch WAT24460 veya WAT24480 modellerini hakkında bilgi almak istiyorum ,başka model önerileride olabilir.
  • Bizim 17-18 senelik emektar arçelik dün akşam isyan etti ben çalışmam artık benden bukadar dedi ve emekliye ayrıldı.Oysaki onunla daha çok zaman geçireceğimizi umuyordum.Bu konuda kendimide suçlu hissediyorum.Biliyorum ki onunla yeterince ilgilenemedim.İstemeden de olsa emeklilik dilekçesini kabul edip kendime genç dinamik bir çalışan seçmek için girişimlerde bulundum ve az önce Bosch wat24480tr yi aldım.İnşallah eski personelimi aratmaz. :))
  • Kunuyu hortlatma vakti
    Benzer nedenlerden dolayı durum aynı ve vahim
    bekarlıktan kalma beko iflas eşiğinde 1500 tl civarı cihaz bakıyorum
    Bosch WAT24460 modelini gözüme kestirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

Kunuyu hortlatma vakti
    Benzer nedenlerden dolayı durum aynı ve vahim
    bekarlıktan kalma beko iflas eşiğinde 1500 tl civarı cihaz bakıyorum
    Bosch WAT24460 modelini gözüme kestirdim.

Alın hocam program seçeneği geniş yük dağıtım sistemi çok iyi çalışıyor sesi çok değil eco perfect, speed seçenekleri var. Ön yıkama, hassas durulama vb. seçenekleri var.
    Pahalı makineler gibi aşırı teferruatı yok ama daha iyi basit geniş kazanlı bi makine. Baya sessiz. Bizim eski arçelikten sonra ilaç gibi geldi.
  • Bosch wat24480 modelini mediamarkt tan 1499 tl ye aldım. Yıkama esnasında gayet sessiz çalışıyor sadece içindeki çamaşırların sürtme sesi duyuluyor. Ancak sıkma esnasında diğer odadan sesi duyabiliyorsunuz bu da bence normal.
    Eko modunda yıkama süresi uzarken speed modunda kısa sürede çok enerji harcadığını ekrandan görebiliyorsunuz.
    800 devirde sıktırmamıza rağmen hafif ıslak şekilde çıkıyor

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.