Şimdi Ara

Yeni Tuğla Kırma Oyunu - Dynamic BBTAN - Android'de Çıktı!(YERLİ OYUN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Just swipe your finger down to shoot balls and deal damage to bricks and break bricks!
    The focusing true action item and the aim angle is key point!
    Most addictive! simple and minimal game play!.
    Your score is incrementing every balls and bricks collisions
    You must defence to level waves. If you can defence level wave, your level will up.
    Diffrent levels has diffrent ball size, ball mass and ball speed.
    Ball properties very very very important.
    Because : Bricks mass = ((Bricks Value) / (Current Wave)) * 10

When wave value is high and bricks value are low on the collision Bricks and ball like ice hockey.

You can play endless level!

You can invite your friend to the game and share your score on facebook leaderboards.

Game Features:
    - Infinity Diffrent Level
    - Dynamic Breakable items
    - Diffrent Ball Mass, Ball Radius, Ball Speed
    - 8 Diffrent action item
    * Laser protector starter
    * All brick decrementer
    * All brick inrementer
    * Brick collector
    * Brick hurler
    * Brick destroyer Bomb (two type)
    * Ball destroyer

- Using physical game engine.
    - Colorful UI

Enjoy ingenious turn based arkanoid style game.
    How long can you survive on the Dynamic BBTAN?
    Dynamic BBTAN by Virtual Style

Download for free.
    There is no in-app purchase.
    You can play without internet connection.

Google Play :https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SanalStil.DynamicBBTAN

Yeni Tuğla Kırma Oyunu - Dynamic BBTAN - Android'de Çıktı!(YERLİ OYUN) Yeni Tuğla Kırma Oyunu - Dynamic BBTAN - Android'de Çıktı!(YERLİ OYUN) Yeni Tuğla Kırma Oyunu - Dynamic BBTAN - Android'de Çıktı!(YERLİ OYUN) Yeni Tuğla Kırma Oyunu - Dynamic BBTAN - Android'de Çıktı!(YERLİ OYUN) Yeni Tuğla Kırma Oyunu - Dynamic BBTAN - Android'de Çıktı!(YERLİ OYUN) Yeni Tuğla Kırma Oyunu - Dynamic BBTAN - Android'de Çıktı!(YERLİ OYUN) Yeni Tuğla Kırma Oyunu - Dynamic BBTAN - Android'de Çıktı!(YERLİ OYUN) Yeni Tuğla Kırma Oyunu - Dynamic BBTAN - Android'de Çıktı!(YERLİ OYUN)

Yeni Tuğla Kırma Oyunu - Dynamic BBTAN - Android'de Çıktı!(YERLİ OYUN) Yeni Tuğla Kırma Oyunu - Dynamic BBTAN - Android'de Çıktı!(YERLİ OYUN) Yeni Tuğla Kırma Oyunu - Dynamic BBTAN - Android'de Çıktı!(YERLİ OYUN) Yeni Tuğla Kırma Oyunu - Dynamic BBTAN - Android'de Çıktı!(YERLİ OYUN) Yeni Tuğla Kırma Oyunu - Dynamic BBTAN - Android'de Çıktı!(YERLİ OYUN) Yeni Tuğla Kırma Oyunu - Dynamic BBTAN - Android'de Çıktı!(YERLİ OYUN) Yeni Tuğla Kırma Oyunu - Dynamic BBTAN - Android'de Çıktı!(YERLİ OYUN) Yeni Tuğla Kırma Oyunu - Dynamic BBTAN - Android'de Çıktı!(YERLİ OYUN)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakhay -- 8 Haziran 2016; 22:45:13 >

• https://play.google.com/store/apps/details?id=com.crater.bbtan

Güzel YERLİ klonmuş kardeş, güle güle kullan.

Zahmet edip uygulama açıklamasını değiştirseydiniz bari, o bile copy-paste, ayıp be.

Bknz:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.crater.bbtan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anisotropic -- 7 Haziran 2016; 12:23:28 >

• Aynen aynen copy paste. Hatta kod yazmadım kaynağı açtım paketi değiştirip bastım. :) Benim her uygulamam clone kardeşim rahat ol..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakhay

Aynen aynen copy paste. Hatta kod yazmadım kaynağı açtım paketi değiştirip bastım. :) Benim her uygulamam clone kardeşim rahat ol..

Ne bu şimdi? Saçma saçma tripler. Bildiğin çalmışsın işte hala neyin tribindesin?

edit: Ha klon oyun yapmak kötü bir şey değil sonuçta tecrübe için vb. biz de yapıyoruz ama bari oyunun açıklamasını çalmasaydın. Klon oyun yapmanın da bir adabı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-960471B1F -- 8 Haziran 2016; 2:04:42 >
  • Aynen aynen sende haklısın.. :) Ben o adabın kitabını nerden bulabilirim acaba... ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakhay -- 8 Haziran 2016; 16:56:41 >
  • quote:

Aynen aynen sende haklısın.. :) Ben o adabın kitabını nerden bulabilirim acaba... ;)
    Anamenü baya kötü yanlız tek eleştirim bu olur

https://www.youtube.com/watch?v=tVbCMs776gg

gibi tutorialleri takip edersen kaliteli menü hazırlamaya başlıyabilirsin
  • Wellenbrecher bumudur yani oyuna girip 1 yıldız verip çalıntıdır demek mi :)) Acınacak haldesin kardeşim cidden.. Hee şunu söyleyim bide oy vermek için indirmen gerekiyor. İndirdiğin için sağol :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakhay -- 8 Haziran 2016; 22:44:36 >
  • Google Play'in mağazasının çöpe dönüşmesine elhamdülillah bir kişinin daha katkısı oldu bugün. Bu kafadaki geliştiriciler yüzünden zaten Türkiye'de bu sektör yerinde sayıyor. Adam birde yerli yazmış, şaka gibi.

O uygulamayı bir de ios'a a ver bakalım ne olacak. Bir taraflarıyla gülerek reddederler mağaza talebini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anisotropic -- 10 Haziran 2016; 8:16:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anisotropic

Google Play'in mağazasının çöpe dönüşmesine elhamdülillah bir kişinin daha katkısı oldu bugün. Bu kafadaki geliştiriciler yüzünden zaten Türkiye'de bu sektör yerinde sayıyor. Adam birde yerli yazmış, şaka gibi.

O uygulamayı bir de ios'a a ver bakalım ne olacak. Bir taraflarıyla gülerek reddederler mağaza talebini.
    bune yav adam klon uygulama yapmış birde çok uğraşmış gibi triplere girmiş bide bu adamlar yazılımcıyım diye geçiniyor

• aylar önce hill climb yaptım diyen sen miydin hocam onu kopyalamıştın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreazz

aylar önce hill climb yaptım diyen sen miydin hocam onu kopyalamıştın

O meşhur Hill Climb'i de bu arkadaş yaptıysa yunanlara iteleyebiliriz google play üzerinden oyunları.

Best greek game ever
    Best greek game developer ever

Yalnız ana menüyü klonlayamamış adamın da hakkını yemeyin bu kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anisotropic -- 11 Haziran 2016; 11:30:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silentscream12

quote:

Orijinalden alıntı: Dreazz

aylar önce hill climb yaptım diyen sen miydin hocam onu kopyalamıştın

O meşhur Hill Climb'i de bu arkadaş yaptıysa yunanlara iteleyebiliriz google play üzerinden oyunları.

Best greek game ever
    Best greek game developer ever

Yalnız ana menüyü klonlayamamış adamın da hakkını yemeyin bu kadar

O konuda da böyle atara gelmişti profilinden baktım ocakta açmış ben okulda ocaktan beri c dilini öğrendim arkadaş hala aynı yerinde bide burdaki insana laf ediyor

• Dreazz kullanıcısına yanıt
    Vayy canınaa arkadaş C dilini öğrenmiş yaa... Biz yerimizde sayıyoruz naparsın :)
    O bahsettiğiniz hill climb varya sizin gibi insanlara itamat etmemeyi öğretti bana. Bak C yi öğrenmişsin bi oyun yazda seninkini oynayalım be yaa... Yazdında oynamadıkmı.. :)
  • quote:

Vayy canınaa arkadaş C dilini öğrenmiş yaa... Biz yerimizde sayıyoruz naparsın :)
    O bahsettiğiniz hill climb varya sizin gibi insanlara itamat etmemeyi öğretti bana. Bak C yi öğrenmişsin bi oyun yazda seninkini oynayalım be yaa... Yazdında oynamadıkmı.. :)

gören de kimse yazamıyor sanır ben sıfırdım c yi öğrendim sen kopyacıydın hala aynısın benim gibilere itamat etme aynı hill climbdeki ve bu oyundaki başarınla devam et
  • Dreazz kullanıcısına yanıt
    iştee birazcık kafayı çalıştırsan. İl arabayı bulan 1 kişi olduğu halde bugun yüzlercesi olduğunu. İlk buzdolabını bulan 1 kişi olup bugun yüzlerce marka olduğunu ve ilk tv bulan 1 kişi olup bugun 100 lerce olduğunu ve bunun gibi dünya kadar örneğin olduğunu bildiğin halde hala kopyacı demen kafanı kullanmadığını gösterir. Elindeki telefona bir bak ilk dokunmatik akıllı telefonu apan sence elindeki telefonun markasımı yoo kopyacı ama kullanıyosun bunu ilk kim yaptı diye düğşünmüyosun. O oyundaki BBTAN demek ne demek biliyomusun Brick Break BB si yanı tuğla kırmaca ve yüzlercesi var hepsi birbirinin aynısı bu adamda onlara bir clone eklemiş ne yaparak bakış açısını dewğiştirerek. Bende adamınkini kullanarak yazdım ne yaprak bakış açısını değştirerek. Hatta sana şöyle diyim tuğla kırmaca oyunlarından 1 tane bulamazsınki kutular dinamik olsun ve toplar vurunca hareket etsin. anlatabiliyormuyum. Ama sana nekadar anlatırsam anlatayım sen bunu kabullenmiceksin burnunun dikine giediceksin. Türk toplumun genel yapısı bu orjinal beklentisi içine girer onun için bi bok üretemez. Kopyalamadan orjinalini üretemezsin bu herşeyde böyledir. Neyse ben senin geçtiğin o yollardan geçeli 18 yıl oldu kadeşim hani C öğreneli :) İnsanların emeklerini tırpanlıcağına destek vermek yapıcı olmak daha iyidir. Hee bana yıkıcı olsan etki edermi. Yooo beni yıkmak istiyen okadar çok insan olduğu halde ayaktayım çok şükür ama sende bişeye emek verip olumsuz eleştiri aldığında anlarsın. ;) İlk oyununu yazdığında haber ver ilk indiren ben olayım ok.. Hadi sağlıcakla..

• Hocam unrealda görünmüyorsub hiç,nasıl gidiyor işler
  • hakhay H kullanıcısına yanıt
    Bir oyun yapmak için sadece kodlama bilmek yetmez
  • ClimbDown kullanıcısına yanıt
    Yetmediğini ileride anlıcak kardeşim. Ama tecrube etmeden anlayamaz. Hatta gecesini gündüzüne katıp bişeyler yapıcak ve biri gelicek dicekki bok gibi olmuş ozaman anlıcak ama iş işten geçmiş olucak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ClimbDown

Hocam unrealda görünmüyorsub hiç,nasıl gidiyor işler
    quote:

Orijinalden alinti: ClimbDown

Hocam unrealda görünmüyorsub hiç,nasil gidiyor isler

Ilk level'i tamamladik yaklasik 5 aylik bir calisma sonucunda. Bu aksam yayinliyoruz yeni videoyu, forumdaki konuyu da güncelleyecegim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anisotropic -- 13 Haziran 2016; 16:56:37 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.