Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA (1400. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
35.050
Cevap
332
Favori
2.218.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13981399140014011402
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben haziran sonu benzinli otomatik advance metalik dahil 76000 ya almıştım. Şuan için çok yüksek rakamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _AveNTuriN_ kullanıcısına yanıt
    Hocam ekstra olarak aracınıza ne gibi uygulamalar yaptınız mesela ben krom kapı eşikleri bagaj kapağı nikelajı ve 4 kapıya kapı kromları yaptırdım bizlere fikir olması açısından soruyorum

• nettur N kullanıcısına yanıt
    Bende spoiler kapı ve tampon bantları var. Krom aksesuarları sevmiyorum her iki corollamdada aynı şekildeydi aksesuarlar. Spoiler 550 270 lira tampon bantları 290 lirada kapı bantları için ödedim. Bunların haricinde fiyat olarak uyguna geldiği için protect ve iç döşeme koruma yaptırdım. Bunlar garanti extra ile beraber alındığında çok uyguna geliyor. 900 civarı bir şeydi.

Önceki aracıma torpidodaki ambians aydınlatması ve kapı altı ile ayak ucu aydınlatması yapmıştım orjinal yedek parça ile.

• Arkadaşlar malûm araclarimiz lastik sesini fazlaca içeri aliyor.sebep olarak da çamurluk içi davlumbaz olmaması.servise bu sikayetle gidilse davlumbaz takmiyorlar mı acaba?böyle bir girişimde bulunan oldu mu acaba aranızda?

Donanım olarak ne gibi farklılıklar var ne değişti ne eklendi?

• Averell Dalton kullanıcısına yanıt
    Otomatik kararan dikiz aynası yağmur ve far sensörü bildiklerim. Bu arada bugün öğrendiğim güzel bir özellik daha var test etme şansım olmadı ancak bluetooth tanımlanan cihazda siri açılarak sesli komut aldırılabiliyormuş. Direksiyonda solda duran sesli komut tuşuyla. Deneme şansı olanlr sonucu dönebilir mi?
  • Averell Dalton kullanıcısına yanıt
    Sadece far ile yağmur sensörü ve kararan dikiz aynası advance donanıma eklendi. Ancak benim gibi ilk çıktığında alanlar ile şuan alanlar arasında minimum(ben aldığımda 76000 liraya metalik dahil aldım, o dönem ortalama bayiler 77-77500 arasına veriyorlardı, şuandada 80000-81000 arasına satılıyor) 3000 lira fark var. Ki benim için bu fark 5000 lira civarında oldu mesela.
    Arkadaşlar 2015 toyota advence 18000 de 61000istiyor yorumlarınız nasıl.bir de bu yeni kasalar tutuluyor mu çoğu kişi hantal diyor kasa kaldırmıyor diyorlar sizin düşünceleriniz nedir . Lütfen yardımcı olun

• Bu para verilir mi buna kullanan arkadaşlar yorumlarınız çok önemli

• Dılo656565 kullanıcısına yanıt
    Eğer otomatik ise ve hasarı vs yoksa fiyat uygun. Manuel ise 60000 deyin çizin. Otomatikleri 62 63000 civarında kusursuz ve ekstralı olarak denk geliyor.

• Hocam manuel araç .

• Hocam kasa hantal mi yada şöyle söyliyeyim eksileri çok mu

• Dılo656565 kullanıcısına yanıt
    Ben memnunum hantallık vs söz konusu değil. Ancak manuel ise dediğim gibi 60000 deyip çizin. Fazlasını manuele vermeyin ki ben otomatik öneririm kesinlikle. Çok konforlu ve tasarruflu

• ARkadaşlar yeni corolla alan ark. Hayırlı olsun..
    Toyota yerli üretimli chr ile güzel atılım yaptı, tasarım çok şık buldum henüz test sürüşü yapmadım..
    Corolla fiyatları yükselmiş özellikle sıfır fiyatları ama c sınıf araçları genellikle yükseldi..
    Şuan döviz yükseldi, aslında yükselmedi ekonomi ve piyasa üretim sorunlarından bizim paramız değer kaybettiğinden bu durumlar var.. benim tavsiyem sıfır alınacak dönem değil, temiz 2015-2016 makyajsız mds 1.6 daha mantıklı olacaktır..

Buarada Aracına tavan barı yaptıran varmı? Varsa hangi marka model ve fiyata yaptırdı acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • caver kullanıcısına yanıt
    Tavan barlarında orjinal harici kullanmayın derim. Tavan sabitleme noktaları uyumsuz oluyor genelde ve tavan direklerine zarar veriyor. Kaliteli ürünlerle orjinal arasında fiyatta fark yok gibi zaten

• arkadaşlar yakıtta fabrika verilerini yakalayabiliyormusunuz. 1.6 lar için soruyorum. lütfen yakıtı kaç liradan alıp ne kadar yaktığımızı paylaşalım. saygılar...
  • Bu konsoldan gelen tıkırtılara cozum yok mu? Yol biraz bozuksa cok rahatsiz edici oluyor

• caver kullanıcısına yanıt
    C-HR ile test sürüsüne ciktik. Test sirasinda benim birader kullandi araci. 1.2 turbo otomatik ti test arabasi. Test e cikmadan once ozellikle sordum lastik sesi butun toyotalarda var bundada varmi diye. Temsilci bunda yok dedi. Ama aracta bariz lastik sesi var. Tasarimindan baska hic bir seyini begenmedim. Hizlanmasi kotu. Cvt ayni corolladaki gibi calisiyor. Arka camlar kucuk. Arkada oturunca boguluyorsun. Diz mesafesi iyi ama arka camlar kucuk oldugu icin bogucu. Ben begenmedim ama begenme konusu gorecelidir o yuzden kotuleme veya karalama gibi bir amacim yok. Sadece kendi dusunce ve tecrubelerimi aktardim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Anladım benim 2015 advance gibi oldu yani. Bence olması gereken de oydu makyajlı kasaya geçince bir önceki advance donanımlı kasada olan bazı özellikleri kaldırmak saçmaydı kısacası kaldırılan özellikler geri geldi diyebiliriz o zaman.

• nettur N kullanıcısına yanıt
    far ve yagmur sensörü ile kararan iç dikiz aynası eklenmiş başkada varsa bilmiyorum arabayı alınca görecegiz satıcı tam başka eklenen bisey varmı bilmiyor
  • 
Sayfa: önceki 13981399140014011402
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.