Şimdi Ara

Yeni Tiguan Hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tomofil tutkunu

Tucson önerenler olmuşda, ilk çıktığında fiyatı ve dış görünüşü beni cezbetmişti test sürüşüne gitmiştim. Fakat aracın içine oturduğumda resmen biran önce araçtan inmek istedim. iç mekan malzeme kalitesi işçilik rezalet..

Tiguan test aracı yoktu ama içi gayet kaliteli.. yakıt sorun değilse alınır. Ama şuan highline 1.4 tiguan fiyatına güzel donanımlı Q3 de alınıyor. bence ona yönelin.. premium sonuçta..

Zaten adamların amacı bu,
    Donanımlı skoda alacağıma
    Donanımsız VW
    Donanımlı VW yerine
    Donanımsız Audi
    İnsanın aklını çeliyor açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrMobile

quote:

Orijinalden alıntı: tomofil tutkunu

Tucson önerenler olmuşda, ilk çıktığında fiyatı ve dış görünüşü beni cezbetmişti test sürüşüne gitmiştim. Fakat aracın içine oturduğumda resmen biran önce araçtan inmek istedim. iç mekan malzeme kalitesi işçilik rezalet..

Tiguan test aracı yoktu ama içi gayet kaliteli.. yakıt sorun değilse alınır. Ama şuan highline 1.4 tiguan fiyatına güzel donanımlı Q3 de alınıyor. bence ona yönelin.. premium sonuçta..

Zaten adamların amacı bu,
    Donanımlı skoda alacağıma
    Donanımsız VW
    Donanımlı VW yerine
    Donanımsız Audi
    İnsanın aklını çeliyor açıkçası.

Aynen dediğiniz gibi. Ben zamanında donanımsız golf almaktansa donanımlı leon aldım.

Fakat şimdiki aklım olsa donanımsız golf alırdım..

O yüzden arkadaşa tavsiyem Q3 almasıdır.

• Yorumlarınız için hepinize teşekkürler.Az önce gidip görüştük.1.4 tsi dgs comfortline ekstra olarak cam tavan+Hayalet gösterge(galiba adı buydu)+led far+18 jant ile birlikte 122.000 son dediler.Fiyat nasıl sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok yakılışıklı bir araba golf'ün SUVlaştırılmış passat ın iri hali gibi fakat iç tarafın golf'ün hemen hemen aynısı yakıt konusunda pek bir bilgim yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayalet göstergeye ne kadar ihtiyacın var ki ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • metalisst M kullanıcısına yanıt
    İç mekan kalitesi golf-jetta-polo arasında

• metalisst M kullanıcısına yanıt
    İhtiyaçtan değiş hocam.Ellerinde o araç var şu an o yüzden

• Anladım hocam hayalet gösterge pahalı bir opsiyon ama cam tavan'ı alablirsen kesinlikle al

• bianconera kullanıcısına yanıt
    Üst taraflar yumuşak plastik fakat konsol kalitesi ortalamanın altında diyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: metalisst

Çok yakılışıklı bir araba golf'ün SUVlaştırılmış passat ın iri hali gibi fakat iç tarafın golf'ün hemen hemen aynısı yakıt konusunda pek bir bilgim yok

Ben bayıldım arabaya keşke alabilsem.

• Yaklasik 2 hafta once Yeni Tiguan Highline 1.4 TSI ACT DSG aldim. Benim hafta ici ise giderken kullandigim 1.6 TDI DSG Leon sirket aracim da oldugu icin hafta sonlari kullaniyorum yalnizca.Yakit konusunda ortalama hizlar 25 km/h civari iken 10 litre civarlarinda, ben sadece hafta sonu kullandigim icin ortalama hizim yuksek 8-8.5 lt civari yakiyor. Dizel otomatik Leon'a gore benzer ortalama hizlarda 3 litre civari fazla yaktigini soyleyebilirim. Ancak motor ozellikle performans konusunda uzmuyor, gitmem demiyor.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Yeni Tiguan Hakkında Yeni Tiguan Hakkında

• hayalet gösterge discovery Pro dediğimiz, (orta konsolda büyük multimedya ekranı) ilemi geliyor..? öyleyse iyi fiyat. bir arkadaş 2.0 tdi için aldı. 13.000 tl.. Ama 1.4 de vergide az.. aksesuarlarda motor hacmine göre fiyatlandırılıyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Tiguan'ın 6 ileri yaş kavrama dsg kullanması çok akıllıca bir karar olmuş.
    6 ileri yaş kavrama da sıkıntı yaşayanı duymadım.
  • Tiguan higline harici bom boş

• ganeja kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam.Geniş multimedia ekranı da var.Fiyat bana da uygun geldi o yüzden

• quote:

Orijinalden alıntı: Duratorq

Yaklasik 2 hafta once Yeni Tiguan Highline 1.4 TSI ACT DSG aldim. Benim hafta ici ise giderken kullandigim 1.6 TDI DSG Leon sirket aracim da oldugu icin hafta sonlari kullaniyorum yalnizca.Yakit konusunda ortalama hizlar 25 km/h civari iken 10 litre civarlarinda, ben sadece hafta sonu kullandigim icin ortalama hizim yuksek 8-8.5 lt civari yakiyor. Dizel otomatik Leon'a gore benzer ortalama hizlarda 3 litre civari fazla yaktigini soyleyebilirim. Ancak motor ozellikle performans konusunda uzmuyor, gitmem demiyor.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Yeni Tiguan Hakkında Yeni Tiguan Hakkında

Kaça aldınız

• juke sero kullanıcısına yanıt
    Benimki standart Highline, opsiyon yok uzerinde. Zaten malum sitedekiler haric Highline bulunamiyor, bayilerdeki son Highline aracti, metalik renk dahil 122 civarina aldim.

• Kayseri aykan a da bir sorun bakin derim

Tiguan forumunda kendi getirttikleri bir aracin resmini paylasmistim

1.4comfort dsg camtavan alev kirmizisi 122.000lira yazmislardi

• quote:

Orijinalden alıntı: Duratorq

Benimki standart Highline, opsiyon yok uzerinde. Zaten malum sitedekiler haric Highline bulunamiyor, bayilerdeki son Highline aracti, metalik renk dahil 122 civarina aldim.

Hayırlı olsun.

• Araç alınmıştır.1.4 tsi dsg comfortline ek olarak led far+cam tavan+hayalet gösterge+18 jant var.Yardım eden herkese teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ewuwowowo -- 17 Ağustos 2016; 15:21:13 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.