Şimdi Ara

YENİ STAD PROJESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR NE OLDU ŞU BİZİM STAD PROJELERİ... YİNE HAYAL KIRIKLIĞIMI...
    BİLGİSİ OLAN VARMI..LÜTFEN BİRİSİ ÇIKIP AÇIKLASIN

• quote:

Orjinalden alıntı: aytacmetin

ARKADAŞLAR NE OLDU ŞU BİZİM STAD PROJELERİ... YİNE HAYAL KIRIKLIĞIMI...
    BİLGİSİ OLAN VARMI..LÜTFEN BİRİSİ ÇIKIP AÇIKLASIN

herhalde trabzonspordan bahsediyorsun.tahminimce durdu sizin proje.yani hiç ilerleme duymadık.
  • EVET BİZİM ŞU AVNİAKERİN YERİNE YAPILACAK STADDAN BAHSEDİYORUM.. ŞU BASINDA ÇIKANLAR. AMA SANIRIM BİZİM BEYFENDİLER SANIRIM AVNİ AKERİ YAVUZ SELİM STADIYLA KARIŞTIRDILAR. BARİ AMATÖR KÜMEYE YARASIN..
  • çalışmalar devam ediyor diye açıklama geldi 3-5 gün önce
    bu konu sogutulmuyor merak etmeyin inşalalh bir stadımız olacak
  • Peki Kayseri de yapılıyordu o ne alemde bilen varmı?
  • aslında avrupa şampiyonası gibi bi organizasyona ev sahipliği yapabilsek.şehirlerimiz çok güzel stadlara kavuşur
  • kayseri ekim sonu bitiyor kesin %40 kadarı bitmiş durumda
  • Sayitoğlu, Akyazı beldesindeki yeni stat projesi için hukuksal altyapının çözülebilmesinin Haziran ayı sonunda netleşeceğini, hukuksal sorun çıkmaması halinde Trabzonspor adına olumlu bir adımın atılacağını kaydetti.
    26.05.2007
  • quote:

Orjinalden alıntı: @XEL

aslında avrupa şampiyonası gibi bi organizasyona ev sahipliği yapabilsek.şehirlerimiz çok güzel stadlara kavuşur

bunun için bile idareten stadlarımızın olması lazım. var mı? yok. olimpiyat ve de kadıköy dışında.
  • beni inandıramadılar stad için. avni akerin ıslahı daha olumlu olur bence.
  • Trabzon Taraftarı bu ülkedeki en sevdalı en ateşli taraftarların başında geliyor bence.Ben isterdim Nou Camp gibi bi cehennem yapılmasını trabzona.Gerçi abartı olur ama Düşünün bi renklerde benziyo!
  • ya bizim stad kac kapisteli????????????
  • stad projesinden daha da kötüsü başkanın stadı yapmadan başkanlığı bırakmam demesi. fatih tekkenin satışından gelen 7,5 milyon avroya rağmen klübün borcunun artması herşeyi açıklıyor......... allah trabzonsporun parasını komisyonculara, yiyicelere, hırsızlara, haketmeyenlere nasip etmesin......
  • su stad prjesi nekadar sürer
  • yok aga ne stadı yaa zaten tesislerin orda bir yere yapacaklarmıs stadı deniz kıyısında avni akerin yerine değil ben ölye okudum karadenizde
  • ALIN SİZE STAD www.lazuts.04.org
  • stat deniz kenarına yapılacakmış inşaata başlamak için yeni bir kanun lazımmiş meclisten o kanunun geçmesini bekliyorlarmış en son gazetede öyle yazıyordu kanun yasalaşınca hemen inşaata başlanacakmış denize oldu olacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.