Şimdi Ara

Yeni SSD alıcam!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Win 10'la beraber SSD alıcam ama indirim gelicekmi 240GB alıcam yeni SSD'ler nezaman giriş yapıcak. 2/1'de 70 dolar olucak diyordu! Elimde 60GB var 330tl almıştım. Baya kullandım. Yeni bir SSD alma zamanı geldi ve alırken indirimli fiyatı alayım diyorum... Yani beklemeye değermi yoksa şimdi alsam çok zarar edermiyim!
    Hemde Win8.1 formatlamamış olurum.. Win 10 çok sıkıntılı çıkarsa Win 8.1 SSD değiştirerek belirli bir süre devam ederim diyorum!

• Tamam!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisi olan yardım edebilirimi!
  • elektronik ürünlere özellikle cep telefonu için vergi arttırımı yapılacağı haberi çıkmıştı. ne zaman yapılacağı tam net değil ama sonuç olarak bilgisayar parçalarına da yansıyacak gibi. 1 ay kadar önce aldığım ssd'yi önerebilirim. bir sıkıntı yaşamadım fiyatı da alırken uygun.

http://www.incehesap.com/memoright-240gb-v3m-fiyati-25220/
  • Bence alacaksanız şimdi alın hocam fiyatların düşeceğini sanmam yine de siz bilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence şimdi alın vergi zamı yolda
  • Sadece SSD değil teknolojide hiçbir ürün beklemeye değmez. Ha ucuzlayacak, ha ucuzladı,dur yenisi çıktı, biraz daha bekleyeyim bunun sonu yok. İhtiyacınız varsa alın, keyfinize bakın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.