Şimdi Ara

Yeni! Sony Xperia ACRO S // Dc 1.5 Ghz & 12 Mp & 4.3 BRAVIA Display (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
455
Cevap
3
Favori
35.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: siteripci

quote:

Orijinalden alıntı: Breakaway

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Breakaway

Beyler Acro S 'sini bu ürünümle takas yapmak isteyen olursa görüselim..

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=76175057

4S olsaydı düşünebilirdim lakin 4 acro dan düşük bir telefon Mantıksız bir değişim olur kanaatindeyim.

Sen beni güldürdün ya allahta seni güldürsün..

Paylaşım güzel birşeydir, paylaş kardeşim neden güldüğünü bende güleyim.

SONY
    XPERIA ACRO S ve AYPON 4 kıyaslaması (kıyaslamak bile hakaret ya neyse..

Daha fazla disk genişletme kapasitesi 32 GB'a kadar (aypon 4 Genişletilemez iPhone 4 modelinde kapasite genişletme imkanı yok!

Daha yüksek veri aktarım hızı HSDPA (14.4 Mbps) (aypon 4 HSDPA (7.2 Mbps)

Flash Desteği Flash desteği Adobe Flash (aypon 4 Yok

Çok daha fazla bellek (RAM) 1 GB (aypon 4 512 mb

NFC desteği (Temassız hızlı ödeme) Var (aypon 4 Yok

Çok daha yüksek çözünürlüklü kamera 12 MP (aypon 4 5 MP

İşlemci Daha güçlü işlemci Qualcomm MSM 8260 Dual-core 1500MHz (aypon 4 ARM Cortex A8 1000MHz

Daha çok işlemci çekirdeği Çift Çekirdekli (aypon 4 ARM Cortex A8 1000MHz

Radyo Radyo Var (aypon 4 YOK

Daha yüksek çözünürlüklü ekran 720 x 1280 (aypon 4 640x960

Daha büyük ekran 4.3" (aypon 4 3.5"

(3G açık) Daha uzun ömürlü batarya 310 saate kadar (aypon 4 300 Saate kadar

(3G açık) Daha fazla konuşma süresi 7.1 saate kadar (aypon 4 7 saate kadar

Görüntülü Sohbet Görüntülü sohbet Var (3G ve Wi-Fi) (aypon 4 Var (Sadece Wi-Fi)

Daha iyi çözünürlükte video kayıt imkanı 1080p 1920x1080 (aypon 4 720p 1280x720

Daha yüksek pixel yoğunluğu 342 PPI (aypon 4 330 PPI

• sony acro s e son yayınladığı güncelleme ile kamerayı mahvetmiş yahu gündüz çekimlerinde bile kumlama yapıyor ne iş anlamadım.gece çekimlerine girmiyorum bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimi_raikonen

sony acro s e son yayınladığı güncelleme ile kamerayı mahvetmiş yahu gündüz çekimlerinde bile kumlama yapıyor ne iş anlamadım.gece çekimlerine girmiyorum bile.

FULL HD çekerken ve HD çekerken de donma sorunu var. Maalesef bu soruna çözüm gelmedi. ICS ye geri dönmenin çaresi olsa dakika durmayacağım.
  • http://www.uygulamax.com/android-4-3-jelly-bean-guncellemesi-alacak-olan-sony-telefonlar-6528/ orhan bu habere sevinirsin kardeşimm herhalde.. 4.1 ve üstü bütün telefonlar 4.3 alacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shevchenko79

http://www.uygulamax.com/android-4-3-jelly-bean-guncellemesi-alacak-olan-sony-telefonlar-6528/ orhan bu habere sevinirsin kardeşimm herhalde.. 4.1 ve üstü bütün telefonlar 4.3 alacak.

4.1 yüklü telefonlar için 4.3 güncellemesini sony vermez herhalde ancak custom rom şeklinde yükleriz bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shevchenko79

http://www.uygulamax.com/android-4-3-jelly-bean-guncellemesi-alacak-olan-sony-telefonlar-6528/ orhan bu habere sevinirsin kardeşimm herhalde.. 4.1 ve üstü bütün telefonlar 4.3 alacak.

4.1 i 1 sene de zor getiren getirse de kamera da FULL HD VE HD çekimde problemi olan bir sony müşteri memnuniyeti politikası 4.3 ü getirse bile Acro ya vermez, verse bile onun da sorunları olup olmayacağını bilemiyoruz. Custom şeklinde yükleyebiliriz diye düşünüyorum lakin o da sıkıntılı bir iş. Gerçi ben w810i ye geçtim, acro yu verdim bir arkadaşa. Kurtuldum bu sıkıntılardan :)))

Kalite budur :)

• siteripci kullanıcısına yanıt
    Bende verdim bütün xperiaları, kaldık bakalım w960' la. Bu mesajıda ondan yazıyorum. Walkman forever. Xperialardan bize hayır gelmedimi dersin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektrosenol

Bende verdim bütün xperiaları, kaldık bakalım w960' la. Bu mesajıda ondan yazıyorum. Walkman forever. Xperialardan bize hayır gelmedimi dersin?

Aynen üstüne bastın kardeşim, gerçi Z2 belki iş yapar gibi gözüküyor bakalım görelim :))) Hoşuma gitmedi değil yani hoş telefon yapmışlar... Tüm mesele batarya ve güncelleme sorununda... Ama gözünü seveyim w810 inin :))
  • arkadaşlar herkese merhaba,
    yakın bi zamana kadar xperia s almayı düşünüyordum fakat acro s'i gördüm. su geçirmeme özelliğini görünce tav oldum direk. donanım özelliklerine baktığımda xperia s, xperia ion ve xperia acro s neredeyse aynı gibi, su geçirmeme özelliği dışında. telefon hakkında pek bilgim yok, vaktim olmadığından inceleyemedim de... yardımcı olabilir misiniz, almalı mı? yoksa diğer modellerinden birini almak daha mı mantıklı olur?..
    teşekkürler.

edit: gönderilerin bir kısmını okuma fırsatım oldu, sanırım donma veya kasma gibi teli ağır bırakan bazı problemler var. bunun dışında kamera performansı için de çok iyi şeyler söylenmemiş. bataryası nasıl peki, bu konuda da olumsuzsa görüşleriniz xperia S alacağım sanırım.
    ilk defa bir telefonun topiğinde "başkasına verdim, kurtuldum" deyip eski modele geçen birilerini görüyorum açıkcası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DhAk -- 1 Ekim 2013; 9:21:28 >

• DhAk kullanıcısına yanıt
    Xperia alacaksan Z1 yi al ya da Z2 yi bekle, geri kalanın isimlerini dahi okuma arkadaşım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siteripci -- 21 Ekim 2013; 16:05:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DhAk

arkadaşlar herkese merhaba,
    yakın bi zamana kadar xperia s almayı düşünüyordum fakat acro s'i gördüm. su geçirmeme özelliğini görünce tav oldum direk. donanım özelliklerine baktığımda xperia s, xperia ion ve xperia acro s neredeyse aynı gibi, su geçirmeme özelliği dışında. telefon hakkında pek bilgim yok, vaktim olmadığından inceleyemedim de... yardımcı olabilir misiniz, almalı mı? yoksa diğer modellerinden birini almak daha mı mantıklı olur?..
    teşekkürler.

edit: gönderilerin bir kısmını okuma fırsatım oldu, sanırım donma veya kasma gibi teli ağır bırakan bazı problemler var. bunun dışında kamera performansı için de çok iyi şeyler söylenmemiş. bataryası nasıl peki, bu konuda da olumsuzsa görüşleriniz xperia S alacağım sanırım.
    ilk defa bir telefonun topiğinde "başkasına verdim, kurtuldum" deyip eski modele geçen birilerini görüyorum açıkcası

Acro s 'ten mi kurtulmuşlar ?? Sony 2012 telefon modelleri arasında gayet yeterli performansı veren acro s , aynı yıldaki modellerinden eksiği olmamakla beraber su ve toza dayanıklı olma ve kapasitif tuşların kasaya düzgün yerleştirilmiş olması gibi bir artılarıda var.
    ne İş yerimde ne de dışarda şu ana kadar kimse benim şarj cihazı taşıdığıma veya aradığıma tanık olmadı Kamerası süper demiyorum ama dışarda kapalı mekanlarda iphone'cu arkadaşlarım toplu fotoların hep benim cihazla çekilmesini istiyor, neden acaba ?? aşağıda yüklü uygulamalarla ve ana ekranımdan görüntü ve boş ramin görüntüsüne bakabilirsin.

İngilizcen varsa bütün dünyadaki kullanıcıların yorumlarının bulunduğu acro s resmi facebook sayfasını(https://www.facebook.com/SonyXperiaAcroS ) baz al dostum. XDA developers'ı hayatlarında duymamış, Sony'nin resmi sayfasında kullanıcılara root yapması için yayınladığı flashtool'u bilmeyen ortaokul çocuklarının yorumlarını fazla takma

adam gibi pc'leri veya oyun konsolları olmadığından metrobüste sabahtan akşama kadar need for speed, aspalth, pes oynadıkları için şarjı bitince telefonu kötülemişlerdir onlar. ya da kamerasından Canon 5D Mark II performansı beklemişlerdir.

Sorduğuna göre bir yerlerde uygun fiyata buldun söylediğin modelleri, eğer bu işe ayırdığın para sınırlı değil ise tavsiyem Ocak 2014'te tanıtılması beklenen Xperia Z1 Mini'yi beklemen yönünde.

edit : imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celtic_frost -- 2 Ekim 2013; 14:16:17 >

• Cevaplar için çooook teşekkür ederim! Keşke bir gün önce ulaşabilseydim sizlere. Diğer modelleri de iyice araştırdıktan sonra Xperia S aldım.
    Cidden dediğiniz gibi sürekli oyun oynayan biri de değilim, günümün neredeyse tamamı işyerinde geçiyor. Batarya sıkıntı olmazmış demekki...
    Özellikle "Sony'nin resmi sayfasında kullanıcılara root yapması için yayınladığı flashtool'u bilmeyen ortaokul çocuklarının yorumlarını fazla takma" yorumunuzdan sonra anladım ki bazen cevapları da sorgulamak şartmış
    Dün Xperia S'i de inceleme fırsatım oldu, memnun kalıcağımı düşünüyorum. Bana yeterli olacaktır. Ürün şuan kargoda ereyon'dan aldım. Heyecanla bekliyorum
    Yine de teşekkür ederim yardımlarınız için

• quote:

Cevaplar için çooook teşekkür ederim! Keşke bir gün önce ulaşabilseydim sizlere. Diğer modelleri de iyice araştırdıktan sonra Xperia S aldım.
    Cidden dediğiniz gibi sürekli oyun oynayan biri de değilim, günümün neredeyse tamamı işyerinde geçiyor. Batarya sıkıntı olmazmış demekki...
    Özellikle "Sony'nin resmi sayfasında kullanıcılara root yapması için yayınladığı flashtool'u bilmeyen ortaokul çocuklarının yorumlarını fazla takma" yorumunuzdan sonra anladım ki bazen cevapları da sorgulamak şartmış
    Dün Xperia S'i de inceleme fırsatım oldu, memnun kalıcağımı düşünüyorum. Bana yeterli olacaktır. Ürün şuan kargoda ereyon'dan aldım. Heyecanla bekliyorum

aynen dediğin gibi yeterli olur güle güle kullan. xda developers'a üye olup Xperia S başlıklarını incele

• quote:

Xperia alacaksan ZR yi al ya da ZR2 yi bekle, geri kalanın isimlerini dahi okuma arkadaşım...

Birde Xperia V diyecektin sanırım
  • Beyler bu telefonu almayı düşünüyorum ama ekranı ne kadar sağlamdır bilemiyorum bilen arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektrosenol

quote:

Xperia alacaksan ZR yi al ya da ZR2 yi bekle, geri kalanın isimlerini dahi okuma arkadaşım...

Birde Xperia V diyecektin sanırım

V özel sürüm kardeşim ona lafım yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: celtic_frost

quote:

Cevaplar için çooook teşekkür ederim! Keşke bir gün önce ulaşabilseydim sizlere. Diğer modelleri de iyice araştırdıktan sonra Xperia S aldım.

aynen dediğin gibi yeterli olur güle güle kullan. xda developers'a üye olup Xperia S başlıklarını incele

Arkadaşım acro için 4.3 söylentileri var, detaylı bilgin var mı bu konuda?

• quote:

Hayrlı olsun kardeşim, güle güle kullan...

• Acro S zaten 4.3 ''
  • celtic_frost kullanıcısına yanıt
    Android 4.3 geleceği noktasında söylentiler var kardeşim
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.