Şimdi Ara

Yeni! Sony Xperia ACRO S // Dc 1.5 Ghz & 12 Mp & 4.3 BRAVIA Display (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
456
Cevap
3
Favori
35.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: siteripci

Android 4.3 geleceği noktasında söylentiler var kardeşim

Evet haber sitelerinde gördüm bende onu, bekleyip göreceğiz. Ocak'tan önce zor gözüküyor olursa çünkü daha 2013 cihazları için belli olmadı. en doğru bilgileri Acro S resmi facebook sayfasından takip ediyorum i

https://www.facebook.com/SonyXperiaAcroS

• celtic_frost kullanıcısına yanıt
    Sağol arkadaşım. FULL HD cekerken donma yapıyor bu sorunu nasıl hallettin veya bilgin var mı ?
  • quote:

Sağol arkadaşım. FULL HD cekerken donma yapıyor bu sorunu nasıl hallettin veya bilgin var mı ?

yeni güncelleme ile gidiyor diye biliyorum.

1266-2449 (6.2.B.0.200) 'den

1266-2032 (6.2.B.1.96) 'e geçiceksin Sony SUS ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: celtic_frost

quote:

yeni güncelleme ile gidiyor diye biliyorum.

1266-2449 (6.2.B.0.200) 'den

1266-2032 (6.2.B.1.96) 'e geçiceksin Sony SUS ile

Geçtim kardeşim ama sorun hala devam ediyor. Sende düzeldi mi ?
    z1 mini z1 in tüm donanımını almış diyorlar. Pil sorunu haricinde 4.3 inç li ekranların kralı olur diyor düşünüyorum
  • quote:

z1 mini z1 in tüm donanımını almış diyorlar. Pil sorunu haricinde 4.3 inç li ekranların kralı olur diyor düşünüyorum

fiyatına belli olunca olabilir, pek beğenmedim ekran içindeki tuşları. Ekranın trillminous olup olmuyacağına dair bir bilgi yok, birde Z1'den daha kalın olması şaşırttı beni.

Acro S 'ten sonra ne yapsa boş artık
    Tril konusu birkaç sitede var diyor ama kesinlik arz etmiyor. Z1 den kalın olmasına neden şaşırıyorsun ki o kadar donanımı sığdırmak için biraz daha hacme ihtiyaçları olması gayet doğal. Benim her telefonda merak ettiğim ise pil durumu. Tam kullanımda 2 gün giden bir akıllı telefon ne zaman çıkacak acaba.
    Acro S ten sonra ne yapsa NİYE boş ki?
    Bu arada son güncellemeyi de yaptım ama hala FULL HD ve HD çekimde donmalar oluyor. Bir bilgin var mı acaba ?
  • çünkü kapasitif menü tuşlarının ekranın içinde yer alıp telefonu uzatmaması hoşuma gidiyor.

az önce çektiğim videoyu izledim bir takılma yok, birde snap camera adlı uygulamayı dene.
    Hemen deniyorum önce yeni bir güncelleme yapayım
  • orhan pm den numaranı yazarmısın
  • Shevchenko79 S kullanıcısına yanıt
    Hayrdır?
    Burdan özel msj atabilirsin...
  • 2 gün önce gold bilgisayardan aldım siyah olanı, tam elime göre bir telefon tek elle rahatça kullanabiliyrsunuz elden kaymıyor, Sony kapasitif tuşları bu modelde dışarda tutup ekran içinden vermediği içinde ayrıca tercih sebebim oldu, zaten su kaçırmıyor ve dayanıklılığını hepimiz biliyoruz. Ekran filmi kendiliğinden gelmiş bugün fark ettim :D O derece kaliteli bir ekran filmide eklemişler cihaza, uzun yıllar kullanırım artık
  • SerdarS. kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle arkadaşım. Ekran filmi ekranı etkilemeyecek derece de şeffaf lakin parmak izi ve elin ekranda kayması konusunda biraz başarısız. Su geçirmiyor diyerek dikkatsiz davranma. Hoparlör ve mikrofon kısmına tazyikli su gelirse kaçırabilir, çünkü milimetrekareye düşen su basıncı miktarını aşabilir. Bilgin ola. Kullanırken iyi keyifler arkadaşım.
  • siteripci kullanıcısına yanıt
    Ekranda elini yağ gibi kaydırma sorununu bende yaşıyordum. Fakat o jelatinin üzerine adam gibi (biraz pahalı olabilir) bir jelatin takarsan elinde parmağında yağ gibi kayar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerdarS.

2 gün önce gold bilgisayardan aldım siyah olanı, tam elime göre bir telefon tek elle rahatça kullanabiliyrsunuz elden kaymıyor, Sony kapasitif tuşları bu modelde dışarda tutup ekran içinden vermediği içinde ayrıca tercih sebebim oldu, zaten su kaçırmıyor ve dayanıklılığını hepimiz biliyoruz. Ekran filmi kendiliğinden gelmiş bugün fark ettim :D O derece kaliteli bir ekran filmide eklemişler cihaza, uzun yıllar kullanırım artık

güle güle kullan. kapasitif tuşları ekran dışında tutması bu telefona ayrı bir hava ve tercih sebebi katıyor gerçekten
    içinden şarj standı çıkması, 16 gb dahili hafızası olması, ekranının tam telefon büyüklüğünde olması sayısız artılarından birkaçı

• Teşekkür ederim arkadaşlar sağolun
    Güncelleme gelir umudu ile root olayına girmedim şimdilik, gelmesede olur sıkıntı yok gerçi
  • elektrosenol kullanıcısına yanıt
    Onun üzerine değil de onu çıkarıp yerine güzel bir ekran koruyucu iş görür. Ama mat ekran oluyor mecbur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu güncelleme olayını çok merak ediyorum.bence sony nin eski telefonlara güncelleme vermesi imkansız gibime geliyor.acaba cyanogen mod 4.4 kit kat versiyonu acro s için çıkar mı onu merak ediyorum.ilerde mecbur custom rom atacağımı düşünüyorum ben.4.4 sürümünde stabiliteye ilişkin baya bir ilerleme kaydedildiğinden bahsediliyor.
  • bu arada aklıma gelmişken kamera performansı hakkında birkaç şey ekleyeyim.2007 yılından bu yana sony cihaz kullanıyorum ve kamera konusunda tüm sony cihazlarda yaşadığım temel sorun fotolarda bir beyaz perde varmış gibi çıkması.k800 kullanıyorken n73 ile,k750 kullanıyorken n70 ile karşılaştırmıştım telefonları.hep fazla beyaz çekiyordu benim telefonlar.şuan bu kronik sorun acro s te de diğer xperia serilerinde de devam ediyor sanki.sgs s3 ve ip4s ile de karşılaştırdım acro s i.renkler sönük kalıyor diğerlerine göre.bi softluk var hep.bu sorunun sony sensörlerinin ışığı fazla algılamasından kaynaklandığını düşünüyorum.bu sorunu play store dan indirdiğim snapspeed programıyla az çok aşmaya çalıştım.izmir otomobil fuarında çektiğim resimden örnek vereyim dedim snapspeed te biraz oynamayla daha iyi resim kalitesi elde edilebiliyor.
     Yeni! Sony Xperia ACRO S //  Dc 1.5 Ghz & 12 Mp & 4.3 BRAVIA Display Yeni! Sony Xperia ACRO S //  Dc 1.5 Ghz & 12 Mp & 4.3 BRAVIA Display

• Orjinal kamera uygulamasından Scn çekim modunu elle seçerseniz çok daha sağlıklı resimler elde ediliyor. Ortama göre bi scn modu seçince kalite baya baya bir artıyor
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.