Şimdi Ara

===> Yeni Sony-Ericsson W995 | 8mp - WQVGA@30fps <=== (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.036
Cevap
5
Favori
238.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chapkin42

arkadaşlar özür dilerim sayfanızı meşgul edersem eger ama bir ricam olacak sizlerden bir konu hakkında bilgi isteyecegim.

4-5 ay önce 450 TL ye c903 marka bir cep telefonu almıştım ve bozuldu telecervise garantisi vardı ve 10gün önce gönderdim yapıldı denerek 3 gün sonra gönderilmişti ve arızası giderilmemiş aynı gün tekrar gönderdim (2 gün önce) dün cihaz degişimi bekliyordu ve bugün Yapılan işlemler: Cihaziniza Model Degisimi Yapilmistir.(w995) yazısı aldım aradıgımda da bayram sonrasında yeni ve üstt modeli olan w995 i göndereceklerini söylediler.

şimdi sizlere sormak istiyorum acaba 450TL olan paramı gerimi isteyeyim yoksa bu nakit degerinde başka bir cep telefonu varsa onu mu yoksa w995 e razı mı olayım.. görüşlerinizi bildirirseniz çok sevinirim saygılarımla.

W995i buldun da daha ne istiyon

• yunuscum teşekkür ederim işte sadece merak ettim baştan sona okumadıgım yani okuma fırsatım olmadıgı için. cihazın bir sıkıntısı varmı şşikayetleri varmı gibisinden. 450 TL ye seçme hakkı dogdu seçerkende yardımcı olmanızı istedim. saygılarımla
  • merhabalar , elimde full kutu ve aksesuarlı sürekli kılıfla kullanılmış temiz w995 bulunmaktadır . Pazarlıksız 450 tl ye bırakıyorum . 1 yıl daha garantisi vardır. İstanbul tekofaks çıkışlıdır... ilgilenenler özel mesaj atsınlar..
  • drummer_bjk YORUMUN YENİ FARKETTİM TEŞEKKÜR EDERİM KARDEŞİM BİLGİLERİN İÇİN
  • Bir sorum var yardım edebilirseniz :)
    Öncelikle şu anki seçimler hakkında bilgi vereyim;

Ayarlar - Bağlantı menüsü altında

Data İletişimi : Tercihli servis - GPRS ve GSM
    İnternet Ayarları : Kullanılan Hesap - Turkcell Wap - Gprs
    Akış Seçenekleri : Kullanılan Hesap - Turkcell Wap - Gprs
    Mesaj Ayarları : Metin Mesaj - +905 li bir numara
    Resimli Mesaj - Turkcell Mms Profil olarak seçili.
    Sip Ayarları : Buna hiç girmedim ve hiç ayar yapmadım.

Bu ayarların hangileri internet bağlantısı için? Bildiğim kadarı ile " İnternet Ayarları "+" Akış Seçenekleri "değil mi? Eğer bu iki ayarı Turkcell kullanırken Avea olarak seçersem, kablosuz bağlantı olmayan yerlerde ya da kablosuz bağlantı kesildiği anlarda internet bağlantısını kullanmamasını sağlamış olur muyum? Tavsiye edeceğiniz başka bir yol var mı?
    Telefon internete sadece ve sadece wifi bulursa çıksın ya da interneti sadece wifi olduğu sürece kullanabilsin istiyorum.
    Şimdiden teşekkürler.

• arkadaşlar bu degişim gerçekleşen cihaz w995 in garantisi nasıl olacak yeni sıfırdan mı yoksa kalan süre mi ona geçerli olacak kalan süreyse bunu nerden ögrenebilirim benm telefonun garantisi telecervice idi :S hala beklemdeyim yeni telefonum bayramdan sonra gelecekmiş ama ne zmn bilmiyorum :)
  • Kalan süre zarfında garantili oluyor...sabır et benim 28 günde geldi...arada bayram dolayısıyla geç gelebilir...
  • arkadaşlar bu sony ericson w995 tlf sürgü kapağını açınca ses kapatınca ses eklemek istiyorum ama nereden yapabilirim bilgisi olan paylaşa bilirmi?

http://www.youtube.com/watch?v=uKJ9A9FHypM&feature=related bunun gibi yanii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Class54 -- 29 Ağustos 2011; 13:29:15 >
  • MediaMarkt ya da diger tekno marketlerde bu cihazin sıfırını bulabilir miyiz?
  • Hayır bulamazsın.
  • Arkadaşlar bu tel için whatsupp uygulaması var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: levyeli

Arkadaşlar bu tel için whatsupp uygulaması var mı?

Zannetmiyorum dostum, eski kullanıcısıyım ama öyle bişey bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: HanRa

quote:

Ya evet dostum ben sonrada biraz daha araştırdım bu telefona uygun program yok. Androide geçmek lazım artık.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HanRa

quote:

Ya evet dostum ben sonrada biraz daha araştırdım bu telefona uygun program yok. Androide geçmek lazım artık.

Hocam bu telefon zaten sırf multimedya için tasarlanmış, akustik ile kulaklık ve hoparlör sesi mükemmel oluyor da uygulama bana sorarsan sıfır

• Sony Ericsson W995'ten daha iyi bir müzik çalan walkman telefon çıkartana kadar kullanmaya devam.Herşeyi ile süper telefon
  • Öncelikle herkese iyi günler 1 hafta önce gittigidiyor sitesinden w995 siparişi verdim telefon yurtdışından geleceği için daha elime gelmedi ve kayıtlı değilmiş sizce telefonun orjinal olmama olasılığı var mı ? Ürünü aldığım satıcıdan 4-5 kişi de almış onlardan birine ulaşabildim orijinal ve kullanışlı sadece pasaport ile kayıt ettirmeniz gerek dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madcapfrog

@ACİDBURN45
    Teşekkürler cevap için.
    2 sorum daha var eğer çok oluyorsun demezseniz :)

İnternet - Seçenekler - Gelişmiş - Diğer menusu altından, çerezleri, önbelleği, parolaları temizlesem bile, ana internet menusunde Geçmiş altında hala ziyaret edilmiş wap adresleri saklanıyor, silme yolu var mı?

Ayarlar - Bağlantı - Usb - Gelişmiş - İnternet erişimi altında " Bilgisayar üzerinden internet " seçtikten sonra (sanıyorum bu telefon pcye usb ile bağlı iken pcdeki kablolu interneti kullanarak telefon ile internette gezinmek için? ) yine de telefonla internete bağlanamıyorum, pc üzerinden herhangi bir değişiklik yapmam da gerekir mi?

onu silemiyosun da başka sitelere girersen eski girdiklerin aşşağı kayar zaten 5 tane yazıyodu orda önemsiz sitelerle dene olur
    (bu arada biri cevap vermiş mi bakmadım :) cevaplandıysa da bilmiyorum)

• Yok cevaplanmamıştı, teşekkür ederim.
  • Yok cevaplanmamıştı, teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar öncelikle size yaşadığım bir olayı anlatayım.

Bundan 1 sene önce Eylül 2010'da yani SE W715i aldım. O zamanlar fiyatı 350TL'ydi. Bu telefonun fiyatı ise 800TL Aslında W995'i istiyodum fakat param yetmeyince bir alt modelini almak zorunda kaldım. Telefonumdan gayet memnundum. Fakat Mayıs 2011'in sonlarına doğru bir gün bir açtım telefonu renkler kayık vs. Gittim götürdüğüm yere verdim 2 senelik garantisi vardı. 28 veya 29 gün sonra telefonu verdiğim yer aradı beyefendi telefonunuzu yapılmamış. Ve telefonunuzun sıfır üretimi durduğu için ya telefonun 2. elini, ya bi alt modelini sıfır olarak ya da bir üst modelini sıfır olarak vericez dedi. Ben direk kusura bakmayın 2. el telefon kullanmam, bi alt modelini de kabul etmem bir üst modeli gelmezse dava açarım dedim. 4 Gün sonra bir telefon daha geldi. Telefonunuz gelmiştir gelip alabilirsiniz diye. Ertesi gün telefonu almaya gittim W995 sıfır olarak karşımdaydı Dedim bunu veriyorsunuz ama ek ücret vermem firmanın hatası dedim. Kadın güleryüzlü bir şekilde tabi ki beyefendi onlar ücretsiz verdiler zaten dedi :D Ayrıca W715 ile aldığım kulaklık bozulmuştu. Kulaklık satın alcaktım. Bizde kulaklık satılmıyo ama eşantiyon olarak orjinal kulaklık geliyor. Bide onu hediye edeyim size dedi. Yani kısacası 800TL'lik telefonu 350TL'ye kapatmış oldum

Neyse sorunuma gelecek olursak;

Bu telefona bir kaç yazılım yüklemek istiyorum. En son yazılım hangisi?
    Telefonumda mesajlarıma kilit koymak istiyorum bunu nasıl yapabilirim?
    Ayrıca telefonuma ve hafıza kartıma format atmak istiyorum nasıl atabilirim?

Bu 3 sorumu cevaplayacak bir arkadaş çıkarsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Not: W715'den çok memnundum. Fakat W995 kesinlikle mükemmel bir telefon. Tek eksiği W715'in şarjı baya dayanıyodu W995'i her gece şarja takmak zorunda kalıyorum.

• 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.