Şimdi Ara

YENİ SKODA SUPERB 2015-2016 ANA KONU (2016 Türkiye Yılın Otomobili) (324. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.773
Cevap
118
Favori
478.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Start düğmem sikinti olusturmaya basladi bazen 5 kez basinca arac calisiyor. Aracim 43.000km de vites topuzunun kenarlarinda asinma var bir de farlar calisiyor olmasina ragmen donus fari hatasi veriyor. Degisim zamani gelmis anlasilan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar geçen gün hava 2 derece iken akşam park ettiğim aracım sabah çalışırken çalıştırmadan önce kontağı üç kere çevirip bujileri ısıtmama rağmen öksürdü ve çalışmadı.3-4 kere bu işlemi tekrarladıktan sonra aldı.aracım 5 aylık sadece o gün oldu sonraki günler böyle bir problemle karşılaşmadım.sizce problem var mı yoksa normal mi?
  • Superb dizel ilk yillik bakimini yaptirdim. Servis elemani enjektör temizleyicinin bakima dahil olmadigini soyledi. Onceki aracimda enjektor temizlyici bakim fiiyatina dahildi. İlk yillik bakim yaptiran var mi?

• weyis kullanıcısına yanıt
    Firsatcilikta skoda bayilerinin üstüne yok. Talep varsa kazik atmak hakkimizdir diyorlar.

• Öncelikle herkese iyi akşamlar, uzun zamandır foruma yazmıyordum fakat bugün yaşadığım bir arıza hakkında yazayım dedim.

Öğlen 11:30 gibi annem aradı ve Çamlıca gişeleri çıkışında aracın 'motor aşırı ısındı' uyarısı verdiğini ve aracı emniyet şeridine çektip stop ettiğini söyledi, bende orada beklemesini söyleyip yola çıktım ve yolda servisi aradım, servisten aracın motor sıcaklığının normale dönmesinden sonra servise getirmem söylendi. Vardığımda polisler otoyol güvenliğinin tehlikeye atılmaması için ilgilenip sağolsunlar çekici çağırmışlar, ben diğer aracı anneme verip gönderdikten sonra aracı çekiciye yükleyip Samandıra gişelerindeki cebe indirip motorun soğumasını bekledim. Annemin ifadesi hararet göstergesi 90 derece ile kırmızı çizgi başlangıcının ortasına kadar gelmişti, sıcaklık 90 dereceye kadar düştükten sonra fanı en sıcak ve kuvvetli şekilde açıp Skoda Erya servisine doğru yola çıktım. Yolda herhangi bir artış olmadı, araç acil kodu ile serviste ön sıraya alındı. Motor suyu devirdaim pompası yada radyatördeki bir kaçaktan şüphelenildiği ve bunların sökülüp kontrollerinin yapılması gerektiği için aracın bugün serviste kalacağı, arıza durumuna göre de gerekirse yılbaşı sonrasına kadar aracın serviste kalabileceği söylendi. Şükür ki daha sonra aradıklarında devirdaim pompasının arızalandığı ve yeni parçanın sipariş edildiği, en geç cuma gününe kadar aracın çıkacağı söylendi.

Uzun zamandır kullandığımız hiçbir araçta böyle bir sıkıntı ile karşılaşmamıştık fakat buda böyle bir tecrübe oldu, herkese güvenli sürüşler dilerim.

• tekdogan T kullanıcısına yanıt
    Merhabalar 1.4 tsi dsg style paketini acaba hangi bayiden fiyat teklifini aldınız. 0 araç almayı düşünüyorumda bende son zamanlarda otomatik araçlar için fiyat teklifi alan arkadaşlarında yorum yapmasını isterim. Benzinli dizel farketmez

• murat1695 M kullanıcısına yanıt
    Kayadibi istanbul. Ellerinde kalmamisti ama gelir heralde.
  • 1.6 dsg+hayalet+sunroof+metal gri 193000 - tekirdağ yüncüler
  • 2018 Satış Adetleri...

YENİ SKODA SUPERB 2015-2016 ANA KONU  (2016 Türkiye Yılın Otomobili)
  • Arkadaşlar 2019 model Superb de;

Dış veya iç donanimda ufak tefek makyaj, değişiklikler var mı acaba?

Ne zaman satişa çıkar 2019 lar.

Teşekkürler.

• serhatsoylu kullanıcısına yanıt
    Merhaba biz o araci 15 gun once satin aldik su an ellerinde sadece prestige varmis.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

Suberb Style donanım aracıma koltuk kılıfı yaptırmayı düşünüyorum. Ankara'da döşemecioğlu var herkesin memnun olduğu fakat sadece active ve comfort donanım için yapıyorum diyor. Sizlerden yaptıran var mı? Özellikle Ankara'da yaptıran varsa yaptırdığı yeri paylaşırsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekdogan

Merhaba arkadaşlar,

Suberb Style donanım aracıma koltuk kılıfı yaptırmayı düşünüyorum. Ankara'da döşemecioğlu var herkesin memnun olduğu fakat sadece active ve comfort donanım için yapıyorum diyor. Sizlerden yaptıran var mı? Özellikle Ankara'da yaptıran varsa yaptırdığı yeri paylaşırsa sevinirim
    Ben de aynı şeyi Konya için sormuş olayım.
    Aslında ben netten ve youtubedan biraz araştırdım.
    2 firmanın kılıfları (resimler mevcut, hoşuma gitti) aslında alınabilir.
    Birisi youtube üzerinden bulduğum bir firma, manisada. Fiyat 800 tl deri, 700 tl kumş dedi, direk eledim, çok pahalı geldi.
    Diğeri netten buldum, ankarada, 290 tl fiyat verdi, alcantra-nubuk, alacağım ama kendim takabilir miyim emin olamadım. Önümüzdeki haftalarda bir ankara ziyaretim olduğunda, uğrayıp gözümle görüp, taktırmayı düşünüyorum.
    Siz bir uygulama yaptırırsanız foto ve fiyat paylaşırsanız sevinirim.

• serhatsoylu kullanıcısına yanıt
    Ankara'da buldugunuz yer buyuk ihtimal dosemecioglu. Arayip fiyat aldiniz mi, yoksa sitede yazan fiyati referans aldiniz?
  • quote:

Ankara'da buldugunuz yer buyuk ihtimal dosemecioglu. Arayip fiyat aldiniz mi, yoksa sitede yazan fiyati referans aldiniz?
    Sitede yazanı aldım, 270di 290 olmuş. Güncelleniyor diye arama gereği duymadım ama... Güncel değil mi? Resimlerden gördüğüm (yakın çekimler de dahil) oldukça iyiydi görsel olarak. Kumaş kalitesini bilemiyorum tabi, gidince görecem. Konya'dayım. Zannediyorum ayın 26sında bir Ankara yapacağım, o zaman uğramayı planlıyorum.
    Ama fiyat farklı ise işler değişebilir tabi. Siz sordunuz mu?
    Fiyat nedir?
    Başka sorduğunuz yerler oldu mu?
  • Ben de dosemecioglunu aradim. Elimizde style paket ve ustu icin yok dedi. İsleri yogun heralde yapariz bile demedi. Baska yere bakin dedi.

• quote:

Ben de dosemecioglunu aradim. Elimizde style paket ve ustu icin yok dedi. İsleri yogun heralde yapariz bile demedi. Baska yere bakin dedi.
    Haydaaa. Nasıl iş ya
  • Arkadaşlar selamlar
    Babam için 2015 model prestige paket 1.6tdi 70.000km de bir araç alma niyetindeyim.
    Elektrikli bagaj var araçta
    Dsg ile çok anılar şüpheler duydum okudum gerek test sürüşünde gerek alırken dikkat edilecek noktalar varmı?
    Passat a yönelmek istemiyorum açıkcası bu kadar dolu bir araç varken.
    Yorumlarınızı bekliyorum

• Esk-3008 E kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de prestige paketi takip ediyorum. Dsg patlamaya hazir bomba gibi ama konforu baska. Uzatmali garanti ya da tum bakimlar serviste yapilmis arac alin.

• elmariacci kullanıcısına yanıt
    Özellikle 2016 ve sonrası dsg lerin daha sorunsuz olduğu gibi bir duyumum var
    Ne derece doğrudur bilmiyorum

• 
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.