Şimdi Ara

Yeni Skoda Octavia Türkiye fiyatı belli oldu (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
2
Favori
13.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İşi dramaya dökmeyin arkadaşlar bu araba sudan ucuz. Türkiye'ye girişi 20bin Euro. Üreten siz olmayınca ve döviz de kıyamet gibi fark olunca, üstüne birde kazık gibi ÖTV olunca durum bu. Kendi otomobilini ödeyene kadar böyle sürünürsün

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

Tabi 240k ya satan firmalar tl ile yurda sokuyor araclari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizilat -- 22 Aralık 2020; 19:41:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alanlara hayırlı olsun inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: maligezgin

Şu arabaya 320.000 verecek kişi ağır enayidir

o paraya makyajlı kona var, onu alabilirsiniz 👍🏻

• Meraktan soruyorum. Dogus sitesinde cok dolu bir iki arac gordum. Fiyatlari 461k gozukuyor. Bu araclara yuzde kac indirim yapiyorlar acaba? Gercekten oyle dolu ki araclar sasirdim. Elektrikli koltuk isitma head up display bir ben yokum valla

• Bu sayli harfli nicki olan arkadasin gercekten anlamakta sorunlari var adam sanziman diyor herif c surunu diyor, corolla civicte acc ye kadar full donanimlar bilmem kac tane hava yastigi var octaviada adamlar bos pakette arka kol dayamadan hayalet ekrana calmadik sey birakmamis (showroomda incelesem daha cok sey bulurumda pandi sagolsun haftasonlari cikamiyoruz) daha hale gelip octavia soyle boyle saka gibi adamsin hakikaten

• bugün istanbulda 3-4 bayiyi telefonla aradım ve hiçbir satış temsilcisine ulaşamadım, muhtemelen araç görmeye ve sormaya gelen çok kişi var yoğunlar..

forumdaki arkadaşlardan 1.5 premium için fiyat alan oldu mu acaba? 339.500 tl lik rakamın altında fiyat alınabiliyor mu, ayrıca ellerinde kısa sürede tedarik temin edebilecek stok var mı, yoksa şubat mart diye sallıyorlar mı?

• Üsküdar Gerçekleri kullanıcısına yanıt
    1.5 TSİ Lav mavi matrix led yok 17 jant premium donanım 355.000
  • nk61 kullanıcısına yanıt

çok pahalı, alınmaz.. ben 339.500 tl lansman deyip 330 bin e donanımı satarlar diye tahmin ediyordum.bunlar 339 bin üstüne geçirme yapıyorlar.

• ilk defa bir octavia golf'den daha kaliteli sanki kaput amortisörleri sol taraftaki küçük çekmece golf 7 de var iken golf 8'de kalkmış octavia'ya gelmiş. Mart ayında Golf 8 gelince ikisini bir incelemek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Space-Dye Vest -- 13 Ocak 2021; 21:5:49 >
  • Bugün gidip canlı canlı gördüm sonunda. Dışı çok yakışıklı olmuş aracın videolardaki gibi. Fakat genel malzeme kalitesi ön konsol ve bir iki yerdeki yumuşak plastik hariç hiç bu paranın aracı değil. Tamam bir vw aracı beklemiyorum ama yeni kasada ve yeni anlayışta biraz daha kalite beklerdim. Vites joyistiği falan oyuncak gibi dandik. Bu aracı alacak olan 1.5 tsi ve harika dış görünüş kombinasyonu için alır. Aksi donanımları tavsiye etmiyorum değmez yani..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weneorn -- 25 Ocak 2021; 22:18:0 >
  • arkadaşlar herkes çok pahalı deyip duruyor... hele hele şu yurt dışı muhabbetinden midem kalkıyor artık...her yerde aynı muhabbet valla ağzının üstüne vurasım geliyor.. tamam haksız değiller ama konuştukça daha çok zoruma gidiyor...

neyse bu araç pahalıysa ne alak.. 300000 liraya sedan %0 faizli.. deyiverin hele...

• astrafe A kullanıcısına yanıt

Civic, corolla, megane

• Tabii ki o paraları etmez ama malum ülkenin durumu.. Güzel arac bence.. Parası olan alsın..

• Yeni skodaları çok beğeniyorum ama insaf be kardeşim şu fiyatlara.

• Nası normalleştirdiler ama di mi ?
    350 bine Skoda bakmaya gidiyor beyfendiler bak bak bak .
    Daha dün 320d M paket alıyordunuz . Daha 18 ay önce .

• 2011 yılında octavia 1.6 TDI elegance aracımı 45 bine sıfır olarak almıştım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.