Şimdi Ara

YENİ SKODA OCTAVIA ANA KONU (791. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.420
Cevap
193
Favori
1.276.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 789790791792793
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Temmuz ayına 500 lira zamla girmiş Octavia, bu aya özel %2 indirim yapmışlar.Haziran ayı satış rakamları muhtemelen gene düşük gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykayan

Bakım zamanı gelenler yetkili serviste 15 haziran 15 temmmuz arası %15 indirim yapmışlar geçen sene %20 ydi o kadar bekledim yetişemedim bu defa indirime

hocam 2015 1.6tdi octavia aldım,50000 bakımına sokmam gerekiyor,aracın 2 yılı nisanda dolmuş, yetkili servise sokmak ne kadara mal olur, dışardan parçaları yağı kendimi alsak kaça patlar?
  • Alt çıta da geldi ve taktırdım.

Önden son görünüm böyle oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• p4ozgur kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de bilmiyorum ne kadar isterler ben sadece yeni 30k bakımını yaptırdım ondan sonra indirim geldi. Servisi ararsan zaten fiyat bilgisi veriyorlar malzemeyi ben getireceğim dersin

• mfaydin kullanıcısına yanıt
    Geçen sene temmuzda ilk bakımı 511 liraya yaptırmıştım ama geçen sene kampanya %20 idi.

• Ben de 10mm kalınlıklı krom görünümlü plastik ile yapmıştım.
  • mfaydin kullanıcısına yanıt
    Bende de var ve buldum yerini, en sağ ön camla birleştiği köşe. Seyir halinde 100 ü geçince yapıyor bende o sesi. İlk defa sağ koltukta oturan birine tek tek ekleyerek buldurdum. Çözüm için herhangi bir şey yapmadım :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 120 bin km bakımı için 1200-1300 tl fiyat aldım yetkili servisten sizce fiyatı iyi mi triger değişimi ve yağ bakımı için

• quote:

Orijinalden alıntı: dr.aty

Temmuz ayına 500 lira zamla girmiş Octavia, bu aya özel %2 indirim yapmışlar.Haziran ayı satış rakamları muhtemelen gene düşük gelecek.

Haziran 2017'de Superb satışları Octavia satışlarını geçmiş.
    Yeterli arz olsa Kodiaq bile geçecek Octavia'yı neredeyse...
    Makyaj çok tutmadı galiba.
  • Satılanların çoğu filo muhtemelen, doğru düzgün görmedim daha trafikte. Havaalanı otoparklarında Rent a car aracı olarak bolca var. Euro böyle giderse satışlar iyice çakılır.

• arkadaşlar, ankara AND Skoda, benden 30000 bin bakımı için 906 tl istedi, bakıma tabi olanlar ise şöyle;

- yağ, yağ filtresi
    - hava filtresi
    - polen filtresi
    - karter tapası

bana çok yüksek gibi geldi... daha iyi bir önerisi olan var mı acaba??? teşekkürler...
  • ffg61 kullanıcısına yanıt
    skoda servisinin bu kadar pahalı olacağını düşünmemiştim.

yakıt filtresi de değişmiyor mu 30k bakımında?

• pardon yanlış yazmışım, 15.000 bakımı olacaktı...
  • şimdi Çorum Ahlatçı'ya sordum, 734.00 tl dediler. Yukarıdakilere artı birde cam suyu var (!)...
    15 temmuza kadar %15 indirim kampanyası var imiş böylece 624.00 tl tutuyor...
  • Arkadaşlar periyodik bakımı yaptırdım (45000 bakımı ) 15 Temmuza kadar kampanya varmış, 629TL ye yaptırdım, 6 taksit ,bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi p4ozgur -- 8 Temmuz 2017; 22:48:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taylor1956

Ayrıca dsg kullanıcı arkadaşların dikkatine !

Önemli bir şanzuman güncellemesi çıkmış mutlaka yaptırın...

Sürüş konforu ve yakıt değerlerinde ciddi iyileşme oluyor...

Artık, hafif ranpalarda vites küçültüp bağıran durum yok oldu...

Araba sakinledi cidden..

hocam benim araç 30000 bakımına kasım 2016 da girmiş, önceki gün bakım yaptırdım ve güncellemenin yapılmasını söyledim, aracı teslim alırken herhangi bir güncelleme olmadığını söyledi yetkili, bu ne kadar doğru acaba?
  • Aracım 2014 1.6 TDI servisten plaka numarasıyla sordurdum herhangi bir güncellemeniz yok dediler acaba aracın şase numarasına göre ayrı ayrı mı geliyor güncellemeler?
  • Arkadaşlar şirket aracımın sözleşmesi Eylül ayında bitiyor. Octavia yada Megane kiralayacağız, ancak bir türlü karar veremedim. En azından birkaç kişi görüş bildirebilirse kararıma bir etkisi dokunabilir.
  • delgad0 D kullanıcısına yanıt
    hocam octi varken meganenin esamesi okunmaz.. bende sirket aracı kullanıyorum dizel otomatik agır bir arac kullandıgını hissetiriyor.. sehir dısında iki defa kısa sureli megane kullandım dısarıdan cok dikkat cekiyor ama motor ve iç taraf kesinlikle octi.. bu arada imkan varsa octi nin en ust versiyonunu alın..
  • kotukedi kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dostum, full versiyonunu alacağım zaten. Megane gerçekten yakışıklı o kandırıyor sanki biraz :)

• 
Sayfa: önceki 789790791792793
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.