Şimdi Ara

YENİ SKODA OCTAVIA ANA KONU (757. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.420
Cevap
193
Favori
1.276.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 755756757758759
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır kur 3,65 olunca genel zam olacak hocam...Otomotiv dünyası kur böyle giderse ötv artışı ertelenir bekelentisindeler.Bence biraz da o yüzden kur artınca beklemeden zam yapıyorlar ki ötv düzenlemesi çıkmasın diye....

Bu kur bu zamlar üstüne de ötv gelirse otomtiv dünyası 2017'de çöker.
  • Hayırlı olsun ÖTV zammı geldi 45 ten 50 ye çıktı. Liste fiyatına göre 1.0 ambitionın ötvsi yine 45 diğerleri 50olarak değişmiş
  • %3,4 zam gelmiş olacak.1.0 style tsi dsg 90.000 liste fiyatı olur.
  • Trakya kardeş yıl içerisinde arabayı almadan önce sene sonunda çok düşük fiyata kapatırım octavianın diyordun.. Style paketi aldın.. Şimdi zam geldikçe seviniyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatihoctavia kullanıcısına yanıt
    Aynen Fatih Hocam.Zamanlamam çok iyi oldu gerçekten de 0 için 81'e anlaşmıştım ama 5.000km de 10 aylık araç bulunca 73'e direk aldım iyi ki de almışım ama almasam da zaten 0'ının alacaktım opsiyonlatmıştım.

Şimdi 0'ı ötv'den sonra liste fiyatı 95 civarında olur.
  • O kadar yüksek olacağını zannetmiyorum fiyatının. Style DSG benzinli civarı ancak oluyor hesaba göre. .hayırlısı olsun.Sene sonunu beklemem bu sene için iyi oldu
  • 90 bin olur en üst paket..
  • arkadaşlar 1.6 dsg style sunroflu araç fiyatı alan var mı?..internet sitesinde fiyatlar kaldırılmış.bugün fiyat netleşecek diye haber geldi bayiden fakat öğleden sonra aradım pazartesi ye kaldı dediler..
    kendi hesabıma göre 105-107 bin gibi bir rakam olacak sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkmat40 -- 26 Kasım 2016; 21:6:34 >
  • Yeni fiyat listesi Skoda sitesinde yayında, hepimize geçmiş olsun :(
    http://www.skoda.com.tr/SiteCollectionDocuments/SKODATURK%C4%B0YEFiyatDetayListesi.pdf
  • O değil de ötv indirimi gelecek zanneden naif bir arkadaş vardı, ne oldu ona?

• Merhaba arkadaşlar bende ötv zammının öncesinde 68500 tl. ye 2016 mayıs çıkışlı. Hatasız 5000 km. de tdi manuel gri optimal cr ile aranıza katıldım. Ekranda bazı özellikler açılıyormuş. Bu özellikler ne acaba
    nerde yaptırabilirim. Birde maliyeti ne olur. İstanbul Avrupa yakasındayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsede gitsek mi -- 27 Kasım 2016; 9:51:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek mi

Merhaba arkadaşlar bende ötv zammının öncesinde 68500 tl. ye 2016 mayıs çıkışlı. Hatasız 5000 km. de tdi manuel gri optimal cr ile aranıza katıldım. Ekranda bazı özellikler açılıyormuş. Bu özellikler ne acaba
    nerde yaptırabilirim. Birde maliyeti ne olur. İstanbul Avrupa yakasındayım.

600 TL istediler Ordu nasuhbeyoğlu'ndan. Sdece navigasyon açılıyorr başka bir artısı yok diye biliyorum.Değecek birşey gibi değil.Hayırlı olsun.Güle güle kullanın.
  • Octavia 1.0 65bin fiyat aldım, kullananların yorumu var mıdır. Uygun mu fiyat

• Sağolun sadece navigasyon varsa değmez o zaman.

• richee_srwt R kullanıcısına yanıt
    Hangi paket onu da belirtin ki yorum yapabilelim

• Arkadaşlar 70-75 civarı sahibindenden bir octavia önerebilir misiniz rica etsem? Pek anlamıyoruz da kandırılmak da istemiyoruz :)

Ve bu fiyata sanırım alınabilecek en mantıklı araba octavia?

• mustafa murat M kullanıcısına yanıt
    Ambition hocam liste fiyatı 66900 olarak görünüyor

• Yakıt tüketimi gayet düşük, performansı yeterli,hacim olarak sınıfının en iyi aracı. Sadece süspansiyon konforu kötü olan bir araç.

Eğer octavia arıyorsanız iki ilan paylaşayım;

Otomatik orta donanım;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-ozdag-ikinciel-den-octavia-1.6-tdi-optimal-firsat-araci-otomatik-325467172/detay

Manuel şanzıman en üst donanım;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-doktordan-1.6-tdi-elegance-cr-boyasiz-servis-bakimli-garantili-362494283/detay

Uzun zamandır bakmıyordum fiyatları almış başını gitmiş. Eğer otomatik şanzımanlı alacaksanız aracın mutlaka garantili olmasına dikkat edin ve mevcut olan garantiyi de uzatın. Çünkü dsg şanzıman arıza verdiği durumda, masrafı yüksek oluyor.

• bende kasım 2013 çıkışlı octavia 1.6tdi dsg elegance beyaz bir araç var. Sadece hafta sonları ve yaz tatillerinde kullandığımdan 17.800 km.Kazası boyası yok,tertemiz.Aldığımda Standardın dışında sadece jantlar farklıydı. Üstüne navigasyon-geri görüş kamerası taktırdım.Ama pek memnun değilim naviden(navimex) Arabamı kaça satabilirim?size referans fiyat ne olması lazım. (sahibinden.comda fiyatlar pek gerçekçi gelmedi bana.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anatolianbull

bende kasım 2013 çıkışlı octavia 1.6tdi dsg elegance beyaz bir araç var. Sadece hafta sonları ve yaz tatillerinde kullandığımdan 17.800 km.Kazası boyası yok,tertemiz.Aldığımda Standardın dışında sadece jantlar farklıydı. Üstüne navigasyon-geri görüş kamerası taktırdım.Ama pek memnun değilim naviden(navimex) Arabamı kaça satabilirim?size referans fiyat ne olması lazım. (sahibinden.comda fiyatlar pek gerçekçi gelmedi bana.)

Sorunuza cevap değil ama merak ettim açıkçası. Bu kadar az km için neden dizel aldınız? Bende 2 araba var ve ona rağmen yılda 20000 km yaptım ki hala az yaptım diyorum dizel için. İnşallah istediğiniz fiyattan satarsınız bu arada.
  • 
Sayfa: önceki 755756757758759
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.