Şimdi Ara

YENİ SKODA OCTAVIA ANA KONU (758. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.421
Cevap
193
Favori
1.276.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 756757758759760
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Araya girmiş olacağım ve sizin sorunuza da cevap olmayacak ama, çok merak ettiğim için soracağım.
    Neden az km geçenler için illa ki benzinli araç almak takıntısı var insanlarda?
    Dizel araç alırken verilen fark yüzdesi fiyat, satarken zaten geri alınıyor.
    Benim aracim da dizel ve 2013 çıkışlı, henüz 18k kilometrede.
    Bir çok kişi bana da aynı soruyu sordu, ancak ben, NEDEN dizel olmasin diye sorunca, hiç kimse bana mantıklı gelecek bi cevabı veremedi.
    Benim alma gerekçem;
    Stokta benzinli araç yoktu, aldığım araca da pazarlıkla indirim yaptılar. Hemen almak istediğım için ve imkanım oldugi icin dizel aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci el satış fiyatı biraz da imkan ve zaman olarak göreceli olur.
    Ayrıca piyasanın durumu ve aracın piyasada bulunma durumu da çok etkiliyor.
    Benim aracim birebir sizinki ile aynı. Kasım 2013 çıkışlı, dsg dizel elegans, 18bin km de.
    Ben satacak olsam ve acelem yoksa, emsal araçların galeri satıcı fiyatlarını baz alırım.

• Aracın neyinden memnun değilsiniz?

• Nerminator N kullanıcısına yanıt
    yeni megane sedan hoşuma gitti, almaya kalksam arabam kaça gider,kaç tl üstüne eklerim hesabı yapıyorum. Arabanın içi el freni vs biraz demode kaldı gibi.Onun dışında arabamı gerçekten severek kullanıyorum.
  • iatros81 İ kullanıcısına yanıt
    merhaba .. servise gittiniz mi.. ve farların seviyesini kaldırdılar mı ..
  • bybyxx B kullanıcısına yanıt
    Evet gittim ama bu sefer de danışman olmuyor dedi. Birbirlerinden haberleri yok. Araya başka şeyler girdi. Yaptırmadan geldim. Tekrar bir soracağım fırsat bulursam ustaya.
  • richee_srwt R kullanıcısına yanıt
    Daha onceki sayfalarda bir suru kullanici yorumlari var ama ozetle buradaki herkes aracindan memnun. Ben mayis ayindan beri optimal paketini kullaniyorum her seyiyle cok memnunum aracımdan. Fiyat olarak ise size sunu diyebilirim istanbul cakiroglu ile de bir gorusun derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: anexi

quote:

Orijinalden alıntı: Burock26

quote:

Orijinalden alıntı: anexi

arkadaşlar yazdığım aracı aldım. cevaplar için teşekkür ederim. bej döşemeyi korumak için ne tavsiye edersiniz?

Hayırlı olsun, hocam sonuçta bizimle yaşamayacak. Aracın ikinciel olduğunu söylemiştiniz güzel bir detaylı iç temizlik yaptırıp binebilirsiniz. Yinede içinize sinmezsse temizlik sonrası kılıf takılabilir.

teşekkür ederim. kılıf takacak kadar takıntılı değilim fakat inşaatçı olduğum için bu koltuk koruma falan işe yarıyor mu diye merak ediyorum aslında..

O zaman iş değişir sizin için en ekonomik ve uygunu iyi bir kılıf olur kirlendi mi at makinaya temizlensin. O koruyucu ürünlerin zor şartlarda çok fayda sağlayacağını sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Levcho

Araya girmiş olacağım ve sizin sorunuza da cevap olmayacak ama, çok merak ettiğim için soracağım.
    Neden az km geçenler için illa ki benzinli araç almak takıntısı var insanlarda?
    Dizel araç alırken verilen fark yüzdesi fiyat, satarken zaten geri alınıyor.
    Benim aracim da dizel ve 2013 çıkışlı, henüz 18k kilometrede.
    Bir çok kişi bana da aynı soruyu sordu, ancak ben, NEDEN dizel olmasin diye sorunca, hiç kimse bana mantıklı gelecek bi cevabı veremedi.
    Benim alma gerekçem;
    Stokta benzinli araç yoktu, aldığım araca da pazarlıkla indirim yaptılar. Hemen almak istediğım için ve imkanım oldugi icin dizel aldım.

Kredisiz aldıysanız zaten diyecek bir şey yok ama krediyle daha pahalı olanı almak mantıksız. Sorumda bunu belirtmeyi unutmuşum. Dizel motordan pek haz etmediğim için o soruyu sormuştum bir de. Kilometre yapmayacağımı bilsem katiyen dizele binmem. Şartlar gerektirince de yapacak bir şey yok.

• iatros81 İ kullanıcısına yanıt
    ben üzülüyorum bu tür durumlara. koskoca ülke .. en büyük şehir ..ve en büyük otomobil firmalarından biri wv veya skoda .. serviste çalışan bir kaç kişi ..3 kişiyi karşıma aldım..arkadaşlar dedim bu far hüzmesi alçak gösteriyor dedim. inanın hiç bir şey anlamadılar. sordum bir normal aracın 100 km de frenaj mesafesi kaç metre .. haberleri yok. alçak far yüksek far farkı bilmiyorlar. üzüldüm. yine bir yenilik olursa haber verisen sevinirim.
    2 bin tl indirim zaten herkese yapılıyor. Bayi indirimi de uygulamaları lazım. Bence farklı bayilerden de fiyat alın. 62.500'e kadar bulabileceginizi dusunuyorum.

• bybyxx B kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katiliyorum servistekilerin ciddi manada bisi bilmediklerine.en iyi yaptiklari teknik bilgisi olmayanlari yada az olanlari laf kalabaligi yaparak kandirmak.

Ankara and otoda cozemedigim coook basit bir konuyu donanim haberde 5 dakikada cozmustum yakin zamanda. Isini iyi yapan illaki var ama cok az

• 1.0 motor metalik siyah renk aldım. Cumartesi günü teslim alacağım. İnşallah hayırlı olur :)

• 2016 1.6 tdi manuel ile istanbul içi ort. Tuketim ne kadar yakıyorsunuz. Katalogda şehiriçi 4.5 lt. Yazıyor çok sakin kullanmama rağmen ort. 6.8 lt. oluyor. 2008 Corolla dizel manuel ile ort. 5.5 lt. civarıydı. Aracı 5000 km. de 2. El aldım. sıfırlayıp 700 km. Kullandım hep istanbul içi. Belirli bir km. ye gelince duşermi acaba.

• bitsede gitsek mi B kullanıcısına yanıt
    Benim ilk bakimdan sonra azalma olmustu sizdede olucaktir. Ama soz konusu istanbul trafigi ise cok bisey frketmeyebikir

• Son zamanlarda ozellikle otv zammindan sonra fiyat alan oldu mu ? Bugun sitede 30 kasima kadar otv farkini skoda karsilayacak yaziyordu.

Hayırlı olsun. Kaça hangi bayiden aldiniz acaba?

• 64400 kayadibinden aldım, diğer servisleri de aradım ama daha uygun fiyat gelmemişti

• quote:

Orijinalden alıntı: richee_srwt

64400 kayadibinden aldım, diğer servisleri de aradım ama daha uygun fiyat gelmemişti

fiyatlar çoka rtmış geçen ay beyazına 59.750 fiyat almıştım 1.0ın 62ye jetta aldık sonra
  • Evet fiyatlar arttı ama eski arabayı satmadan alma imkanım yoktu. Anca kısmet oldu, 63bin fiyat verildi. Metalik siyah olsun istedim 1400 de fiyata ekleme oldu. Yakıt için tercih ettim biraz, ayrica bagaj da çok önemliydi

• 
Sayfa: önceki 756757758759760
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.