Şimdi Ara

Yeni sistem ve sorunumla ilgili yardım lütfen !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar ilk önce sistemi sayayım !

ANAKART = İntel Gigabyte 965P-DS3
    İŞLEMCİ = İntel Core 2 CPU 6300 1.86GHz
    EKRAN KARTI = Zotac 8800 Gt Amp 512 mb 256 bit
    HDD = 320 gb
    RAM = 1+1+1 3gb 800 mhz
    PSU = 430 w Tagan

Evet arkadaşlar fazla olmasada güzel bir sistem lakin benim sorunum şu oyunlarda çok kötü performans alıyorum takılmalar donmalar yaşıyorum.Grafikleri düşür diyebilirsiniz onuda yaptım 640 - 460 grafikte denedim gene aynı şeyler oluyor.Acaba diyorum arkadaşım göndermeden önce program falan yüklemişti belki yanlış bişe yapmştır gerçi oda bilgisayarının piri ama oda bulamadı bir türlü bulamıyoruz problemi belki sizlerle birlikte bulabilir.

ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER..

Msn : THemaHo_0@hotmail.com

• İşletim sisteminize göre ekran kartınızın güncel sürücüsünü indirip kurmayı deneyin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: superdeve14

İşletim sisteminize göre ekran kartınızın güncel sürücüsünü indirip kurmayı deneyin.

ya da ekran kartını kaldırıp yeniden kurmanız gerekebilir.

donanım çakışması da olabilir o yüzden ekran kartını yeniden kurmayı dene
  • Muhtemelen donanım çakışması ve işletim sistem hatası ikisi bi arada oluyor.. bencede donanımların kablo swich ve jumper ların iyice takılı olduguna emin olun işlemci anakart ekran kart power sub ve kasa fanlarınız çalişip çalşışmadiğini kontrol edin.. bios a girip işlemci ve ekran kart ısınlarınızı kontrol edin ve sonra yeniden temiz bi format atın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birol Çakır -- 8 Haziran 2008; 16:18:53 >
  • ilgilendiğiniz için çok teşekür ederim dediklerinizin yarısını anlamasamda saol dediklerinizi yapmaya çalışacağım !
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.