Şimdi Ara

Sitelerdeki filmler açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
48.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben 1 aydır bütün bu film izleme sitelerindeki filmleri izleyemiyorum site açılıyor o video kısmı gelmiyo bombos orası java flash player güncel **** diye bi uzantı var onuda kapadım ancak olmuyor yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim

• yokmu bilen arkadaşlar lütfen yardım edin
  • neden arkadaşım öle dedin diye hemen format mı atıcam bilgisiyara biraz bilgi versen
  • ramazan1907 kullanıcısına yanıt
    adobe sitesinde flash test vardi o calisor mu kardeşim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirfilemirfil

quote:

Orijinalden alıntı: ramazan1907

Merhaba arkadaşlar ben 1 aydır bütün bu film izleme sitelerindeki filmleri izleyemiyorum site açılıyor o video kısmı gelmiyo bombos orası java flash player güncel **** diye bi uzantı var onuda kapadım ancak olmuyor yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim

format

Bu ne arkadaş her şeye format mı atılır?

• Choreme kullanyrsan flash player eklentisini devre dişi birakmis olabilirsin. Bide benim sitemi dene acilip acilmadgni pm atabilirsin yardimci olurumwww.filmmeydani.com gir dene kaldircm linki reklam yaptm sanmasinlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen hocam flash player kaldır baştan kur başka bilemiyorum
  • kurdum hocam ya hatta arama cubugunua plugin falan bşyler yazdım etkin durumda halla halla anlayamadım ya mesela atıyorum bugun tupak filmi açıldı ancak diğer hiç bi filmler açılmıyor bir iki sitede olsa anlıcam hiç bi sitede ya hay allah
  • Flash playerı bilgisayarınızda kaldırıp manuel olarak yüklerseniz sorununuz çözülür diye düşünüyorum.

http://www.gezginler.net/indir/adobe-flash-player.html
  • offline FLASH PLAYER Sürümünü Yükle Sorun Belki Kalkar
  • 2 gündür bende hiç bir siteden izleyemiyorum. 3-5 saniye izliyorum sonra duruyor. Tekrar play'e basıyorum yine aynı. Tv veya playstation üzerinden bugüne kadar sorunsuz izledim. Var mı fikri olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Format at geçer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.