Şimdi Ara

Yeni sistem hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkeze merhaba gecenlerde yeni sistem topladım ve kurulumunu yaptım ancak oyun oynarken ıstedıgım performansı alamıyorum gibi bende bir benchmark yaptım
    UserBenchmarks: Game 50%, Desk 63%, Work 43%
    CPU: Intel Core i5-8400 - 78.4%
    GPU: AMD RX 580 - 50.8%
    SSD: Crucial BX500 240GB - 27.4%
    HDD: WD Blue 1TB (2012) - 103.9%
    RAM: Crucial BLS8G4D240FSEK.8FBD 1x8GB - 42.4%
    MBD: MSI B360M GAMING PLUS (MS-7B19)
    SPU:600w +80 silver
    İşin teknik tarafından cok anlamıyorum ama ekran kartının %50 olması normalmi?Yeni sistem hakkında
    Açıkçası sistem toplamada ilk seferimdi bende bilgisyarcılarda ve internette(Güvenilir)sorup arastırarak taktım ama ekran kartının %50 olması beni biraz kıllandırdı çünkü ben ekran kartını power kablosu takarken istediği kadar başlık olan girşi yoktu bende hemen kablonun yanındaki 2 lik olanı taktım ve ekran kartı beyaz ısık vermeye başladı ayriyetten anakartta da ısık yanıyor.

Cok anlamam ama acaba PSU takarken biyanlıs yapıp darbogaza sebeb olmus olabilirmiyim?Nette biraz arastırdım Cpu kullanımı uclarda filan degil
    Yeni sistem hakkında
    Yeni sistem hakkında

Buda Oyun açıkken
    Yeni sistem hakkında
    Belkide ben gereksiz gerilim yapıyorumdur kendi kendime acıkcası pc yı kendim birleştirdim ve aşırı kastım kendimi aman bişeyi yanlış yaparım diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biohesner -- 25 Aralık 2019; 2:11:48 >

• up
  • Hocam ekran kartının güç girişini taktığın kabloyla birlikte fotoğraf çekip koyabilir misin buraya?
  • Buyrun hocam
    Yeni sistem hakkında
  • Soldaki 2 pin neden yamuk duruyor hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: V1CT0RY

Soldaki 2 pin neden yamuk duruyor hocam?
    sonradan taktıgım parça o işte duzelttım şimdi onu birleştirip takmak gerekiyormus yandakıyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biohesner -- 25 Aralık 2019; 14:46:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biohesner

sonradan taktıgım parça o işte duzelttım şimdi onu birleştirip takmak gerekiyormus yandakıyle

Alıntıları Göster
    Evet hocam klipsi vardır birleşir yan tarafıyla. Düzelttikten sonra denedin mi performansı nasıl?
  • quote:

Evet hocam klipsi vardır birleşir yan tarafıyla. Düzelttikten sonra denedin mi performansı nasıl?

Alıntıları Göster
    aynı yıne bi değişiklik olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biohesner -- 25 Aralık 2019; 15:16:36 >
  • Hocam MSI Afterburner yükleyip oyun sırasında ekran kartının ne kadar kullanıldığına bakabilirsin. Bir sıkıntı varsa burada ortaya çıkar zaten.
  • quote:

Hocam MSI Afterburner yükleyip oyun sırasında ekran kartının ne kadar kullanıldığına bakabilirsin. Bir sıkıntı varsa burada ortaya çıkar zaten.
    dediğinizi yaptım ekran kartı guc kaynagıyla ılgılıymış düzeltmeden once 40 fps görürken 70 lere fırladı.İlginiz için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biohesner

dediğinizi yaptım ekran kartı guc kaynagıyla ılgılıymış düzeltmeden once 40 fps görürken 70 lere fırladı.İlginiz için teşekkürler

Alıntıları Göster
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.