B

Teğmen
14 Mart 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkeze merhaba gecenlerde yeni sistem topladım ve kurulumunu yaptım ancak oyun oynarken ıstedıgım performansı alamıyorum gibi bende bir benchmark yaptım
UserBenchmarks: Game 50%, Desk 63%, Work 43%
CPU: Intel Core i5-8400 - 78.4%
GPU: AMD RX 580 - 50.8%
SSD: Crucial BX500 240GB - 27.4%
HDD: WD Blue 1TB (2012) - 103.9%
RAM: Crucial BLS8G4D240FSEK.8FBD 1x8GB - 42.4%
MBD: MSI B360M GAMING PLUS (MS-7B19)
SPU:600w +80 silver
İşin teknik tarafından cok anlamıyorum ama ekran kartının %50 olması normalmi?
Açıkçası sistem toplamada ilk seferimdi bende bilgisyarcılarda ve internette(Güvenilir)sorup arastırarak taktım ama ekran kartının %50 olması beni biraz kıllandırdı çünkü ben ekran kartını power kablosu takarken istediği kadar başlık olan girşi yoktu bende hemen kablonun yanındaki 2 lik olanı taktım ve ekran kartı beyaz ısık vermeye başladı ayriyetten anakartta da ısık yanıyor.

Cok anlamam ama acaba PSU takarken biyanlıs yapıp darbogaza sebeb olmus olabilirmiyim?Nette biraz arastırdım Cpu kullanımı uclarda filan degil

Buda Oyun açıkken

Belkide ben gereksiz gerilim yapıyorumdur kendi kendime acıkcası pc yı kendim birleştirdim ve aşırı kastım kendimi aman bişeyi yanlış yaparım diye
Herkeze selamlar yenı bir ekran kartı almayı dusunuyorum.RX570 veya RX580 ancak psu yeterlimı bi bilgim yok elimdeki psu Everest EPS-5500 500W sizce ekran kartını alırsam sorun cıkarırmı?
Herkeze selamlar ben amd RX590 model ekran karti almak istiyorum yaklasik 1 sene once aldigim ekran karti (1050 Ti)omrunu tuketti bende rx590 modelini almak istiyorum ancak pc uygunmudur degilmidir bi bilgim yok. bu yuzden sizlere basvurmak istiyorum.Neyin ne ise yaradigi konusunda bi bilgim yok bu nedenle elimdeki tum bilgiyi attim gereksiz fazla varsa aff buyurun.Ekstra bilgi lazimsa nasil ve nerden bulacagimida soylerseniz cok guzel olur simdiden tesekkurler
Bilgisyari zamaninda toplayan arkadasi ileride ekran kartini yukseltmek istersem ona gore topla demistim artik yaptimi ettimi bilmiyorum

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 154
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 46)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 210 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.