Şimdi Ara

yeni sistem ekran kartı problem?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugün vatan computerdan öneriler üzerine hd7770 ekran kartı ve gıgabyte 970a ud3 anakartlı bir sistem topladım. harddisk 0. bilgisayarı kurdum. açıyorum monitör no signal. bir problem mi var? yoksa haddisk 0 olduğu için mi böyle? teşekkürler

• Bağlantıyı ekran kartından mı anakart'tan mı yaptılar?
  • ana kartta ekran kartı yok :S on board yok sanırım bu ana kartta
  • reso01 R kullanıcısına yanıt
    yani en azından bios ekranı gelmesi gerekirdi yeni sistem acaba ram ya da ekran kartında bir temassızlık olmasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: reso01

bugün vatan computerdan öneriler üzerine hd7770 ekran kartı ve gıgabyte 970a ud3 anakartlı bir sistem topladım. harddisk 0. bilgisayarı kurdum. açıyorum monitör no signal. bir problem mi var? yoksa haddisk 0 olduğu için mi böyle? teşekkürler

ayni anakart kullaniyoruz +ayni sorun bendede olmustu sonuc 1 ay garanti anakart bozuk du benim
  • quote:

Orijinalden alıntı: reso01

bugün vatan computerdan öneriler üzerine hd7770 ekran kartı ve gıgabyte 970a ud3 anakartlı bir sistem topladım. harddisk 0. bilgisayarı kurdum. açıyorum monitör no signal. bir problem mi var? yoksa haddisk 0 olduğu için mi böyle? teşekkürler

Imkan varsa baska bir ekran karti dene bios a ulasabilmen lazim hardisk 0 olmasa bile hatta harddisk olmadan bile ulasiliyor sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapmayın ya anakart bozuk olmasın uğraş dur şimdi. ekran kartında fan vs dönmüyor powera basınca. işlemci harddisk çalışıyor.
  • ekran kartının 6pın guc kablosunu bagladınızmı
  • evet kardeş bağlı o. başka bişiymi eksik acaba? ekran kartının fanının dönmesi mi gerekiyor? açılır açılmaz?
  • kartın fanı powere bastıgınızda donmeye baslamalı goruntu gelmese bıle doner ekran kartı arızalı olabılır gıbı
  • pegasus1881 kullanıcısına yanıt
    nasıl yapcam şimdi kardeş? ekran kartını alıp vatana mı gideyim? tanıdığım bi bilgisayarcı var yarın sistem yüklemesi için bırakacaktım bırakayım yüklemeyi mi denesin. ne yapayım şaşırdım :S birde dvi çıkışlı ekran kartı dönüştürücüyle vga çıkışlı monitöre bağlı. sıkıntı burda olabirimi acaba? gerçi hdmi kablosu ile tv de de denedim olmadı yine.
  • bılgısayarcıya verın baksın ekran kartını degıstırıp dener zaten cozemez ısenız vatana goturursunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pegasus1881 -- 29 Ekim 2013; 23:24:42 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.