Şimdi Ara

Yeni Server Geldi: 'Olympia' (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
468
Cevap
0
Favori
27.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yeni serverda klana beni de alırmısınız?
  • ben karus olcam dıyodum ama vazgectım el morad olacam clan kuran arkadaslar alırsanız benıde sevınırım buffer olacam sonra debuffer e donecem.gunde baya bı saat online yim clan kurmadan once parti kursak dıyorum sole duzgun bı partı cunku orda partı degısıp durmakm benı delı eder heralde dh cıler olarak worm partımızıde beraber yapıp ıyıce kaynasalım
  • SİZ ONU BIRAKINDA GİNE OYUNA GİREMİTYOZ NASIL GİRECEZ ONU DÜSNÜN
  • quote:

Orjinalden alıntı: hewalE

arkadaslar bende katılabılırmıyım karus clanına once bufflıyacam sonra debufflayacam kabul edersenız sevınırım

Bu Tip arkadasların yazdıklarını okuyunca oyuna girmek ıstemıyorum.
  • girme o zaman diyecemde nedenini anlayamadım.sadece cok resmi yazmak istemedim hosunuza gıtmıyorsa beyefendi uslubumu degıtırebılırım...
  • Karus olacaklar bana MSN den ulaşsın clan kuralım ben kararlıyım cLanın ismini de buldum belki beğenirsiniz MSN adresim : thekhug@hotmail.com acil ulaşın
  • arkadaşlar bugün yeni serverın açılacağı
    yazıyordu açıldığı zaman bi arkdaşım
    buraya yazabilirmi acaba
    ben işte olduğumdan giremiyorumda...
  • BABA NE GÜZEL Bİ HABER OLUR BUGÜN AÇILIRSA
    YASRIN SABAHA KADAR KASARIM VAALLA
    YARIN İŞE GİTCEĞİM HALDE
  • Yeni Serverde Bende orc Warıor olacagım. Nickim Cypherdeki gibi _67_
  • floo;

24.11.05 saat 11.45 yeni serverdan hiçbir ses yok..

Not: Resmi sitede yeni serverin 1-2 gün gecikme ile açılacagı duyuruldu...
  • olimpia da barbarian açacağım ve ırkım elmorad olcak. kurulacak clana bende katılmak istiorum.nickim kesinlikle bLuEnT_TR_II olacak. saygılarımla. umarım clan konusunda bana da yardım edersiniz.herkeze kolaygelsin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kHuG

Karus olacaklar bana MSN den ulaşsın clan kuralım ben kararlıyım cLanın ismini de buldum belki beğenirsiniz MSN adresim : thekhug@hotmail.com acil ulaşın

Arkadaşlar ben zaten clan kurulacak dedim.karuslar için.lütfen okumadan yazmayın.Bu arada illede ben kuruyum demiyorum ama karus clan kurulacak yani.benimle polemiğe girmeyim
    Bu arada bu resmi siteyede
    niye yalan yanlış yazıyorsun

• agalar bende 2 günde lvl 30 4. gün 45 6. gün 50 yani ortalama 1 ayda 60 olurum elmorad okçuyum
  • ben vazgeçtim
    neden derseniz eski adamımla 200m luk bi bow sattım artık onla devam etcem...isterseniz beramusta güzel bi clan kurarım...duyurulur...bana burdan yazın ben açarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ramazanavci

agalar bende 2 günde lvl 30 4. gün 45 6. gün 50 yani ortalama 1 ayda 60 olurum elmorad okçuyum

planımız aynı görünüyo bende seninkine benzer hedefler koydum ama büyük bi engelim var OKUL

el-morad olursan cz de defeated yaptıklarımın arasına girersin
  • arkadaslar nerden oynuyacaz bu oynu yaa sitesi kapatılmış filan dediler!!!
  • insan bi siteye girer bakar sora yazar

www.knightonlineworld.com
  • YA BENİDE CLANA ALIN NE OLUR İNSAL OLACAM ASASİN OLACAM İYİMİ?
  • yaw olympia ertelendi falan diolar doğrumu????
  • 1-2 gün

ingilizceniz varsa azcık offical siteye bakın biraz orda yazıo hepsi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SynFx -- 24 Kasım 2005, 17:57:32 >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.