Şimdi Ara

Yeni Server Geldi: 'Olympia' (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
469
Cevap
0
Favori
27.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DUYURULUR..OLYMPIA AÇILDIĞI İLK GÜN BURDAN CLAN İSMİ DUYURULACAK İSTEYEN YERİNİ VEE NİCKİNİ SÖLEYECEK BİZDE ALACAZ...EL MORAD...
  • lider sagol benim clanin ilk asistani sensin allahin izniyle ilk pelerini biz alacaz, baska katilmak isteyenler gelebilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::LiDeR:::

bu banamıydı kardeşiM?????

sende elebilrsi kardeşim bizzim clanmız kuruldu GLADYATOR'S metinkaya sen assistsin baba clan lwl+1 olcak ben patlayınca+30 olcak şimdiden söliim clanda benden düşük kimse olmucak yanı bu demekki 30 olun galdyator clanına gelin bide isminizi güzel secin ve bu server türk serveri tm kotun turk yazın bu server bizim herşey serbest king olursam küfürde serbers a.q :)))) neyse clanımıza herker davetlidir bekleri mben

**MaXXeMiLLiAnUS**
    **::GLADYATOR'S::**
  • quote:

DUYURULUR..OLYMPIA AÇILDIĞI İLK GÜN BURDAN CLAN İSMİ DUYURULACAK İSTEYEN YERİNİ VEE NİCKİNİ SÖLEYECEK BİZDE ALACAZ...EL MORAD...

ok aqa ben bekliom ama bu serverin çıkııcaa kesinleşti mi ona göre eşyalrımı satıcam ?????
  • quote:

Orjinalden alıntı: _seaman_

quote:

bu banamıydı kardeşiM?????

sende elebilrsi kardeşim bizzim clanmız kuruldu GLADYATOR'S metinkaya sen assistsin baba clan lwl+1 olcak ben patlayınca+30 olcak şimdiden söliim clanda benden düşük kimse olmucak yanı bu demekki 30 olun galdyator clanına gelin bide isminizi güzel secin ve bu server türk serveri tm kotun turk yazın bu server bizim herşey serbest king olursam küfürde serbers a.q :)))) neyse clanımıza herker davetlidir bekleri mben

**MaXXeMiLLiAnUS**
    **::GLADYATOR'S::**

buneya 30+ olmadan nası klan kuruyonuz ?
    ayrıca nası isim bu türkçesi GLADYATORÜN ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flooo -- 23 Kasım 2005, 12:01:01 >

• AGA BEN BEKLİOM BÜYÜK Bİ İHTİMAL AÇILCAK SEN MERAK ETME
  • KNİGHT ONLİNE HOME PAGE E GİR BAKH YAZIO ORDA
  • BİRLİKTEN HER ZAMAN KUVVET DOĞAR GERÇEK AMA NERDE ÇOKLUK ORADA KOTULUK OLMAZSA :))) UYUMLU OLUNAN HER ORTAM KURALLARI OLAN DÜZENİ PLANI AMACI OLAN HER GRUP CLAN OYUN BİRLİK BAŞARI SAĞLAR..FORUMDAKİ TÜM KARDEŞLERE BU ÖNERİ DOĞRULTUSUNDA YENİ SERVER DA BAŞARILAR DİLİYORUM.. :)
  • nega sana bir şey soracam
    şimdi lvl 30 a kaç günde gelmemiz lazım
    onu söylede belli bir gününe kadar lvl 30 olamayanları bence alma genede sen bilirsin çünkü ayda yılda bir oynayan adam ları bence clana almaman gerek
  • alkoç bi sorum olacak
    sen gold üyemiydin
    yada hala öylemisin??
  • ya serwerlara 1 er tane daha eklenmiş ama
    yeni serwer ne zaman gelio?*
    sanırım alttaki 3 boşluga da OLIMPIA 1.2.3 gelcek ama ne zaman ?*

• quote:

Orjinalden alıntı: floo

alkoç bi sorum olacak
    sen gold üyemiydin
    yada hala öylemisin??

BANLANAN CHARIM DA GOLD VE PREMİUM ÜYELİKLER ALDIM AMA BİŞİ DEĞİŞMEDİ SADECE EXP İÇİN İYİ BAŞKA Bİ FAYDASINI GÖRMEDİM.. BANLADILAR MUHATAP BİLE BULAMADIM BOŞA PARA VERDİM YANİ..

O YÜZDEN ŞU AN DİİLİM..
  • karuslardan kim clan kuracak diyorsanız benim kuracağım clana girin derim.sürekli olmpiada kasacakları bekliorum.adını felan şimdididen belirledim...
    Karus warrior olacağım.tek charla gideceğim
  • quote:

Orjinalden alıntı: _RazorBlade_

karuslardan kim clan kuracak diyorsanız benim kuracağım clana girin derim.sürekli olmpiada kasacakları bekliorum.adını felan şimdididen belirledim...
    Karus warrior olacağım.tek charla gideceğim

ne zaman kurcan clanı .? yani hemen civciv patlatınca kurcan mı bide adı ne?bende tabiiki (karus)..attacker warrior .
  • adı HeartagraM olacak.ne kadar çabuk kurabilirsem o zaman.yani bana kalsa 25 lvl de kurarım
    neyse işte ilk fırsatta kurulacak clan.karus olacak herkesi beklerim...
    bu arada bende tank warrior olcam
  • quote:

Orjinalden alıntı: alkoc
    BANLANAN CHARIM DA GOLD VE PREMİUM ÜYELİKLER ALDIM AMA BİŞİ DEĞİŞMEDİ SADECE EXP İÇİN İYİ BAŞKA Bİ FAYDASINI GÖRMEDİM.. BANLADILAR MUHATAP BİLE BULAMADIM BOŞA PARA VERDİM YANİ..
    O YÜZDEN ŞU AN DİİLİM..

üzüldüm hocam banlanmasına..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flooo -- 23 Kasım 2005, 16:57:09 >
  • arkadaşlar yeni server ne zmaan açılcak tam bi zaman?
  • bende human açcam bende clana gelebilir miyim?warior olcam...
  • arkadaslar bende katılabılırmıyım karus clanına once bufflıyacam sonra debufflayacam kabul edersenız sevınırım
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.