Şimdi Ara

__(((... yeni SEAT LEON ...)))__ (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
2
Favori
191.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cevaplarınız için teşekürler akadaşlar. Trafiği az küçük bir ildeyim dediğim gibi maksimum 3. vitese çıkabiliyorum.benim Focus 1.6 benzinli ve haftada 50 ytl benzin alıyorum bu benim gibi bir öğretmen için çok fazla. Tsi bundan daha mı az yakar yoksa bu değere yakın bir tüketim mi olur benim için önemli olan bu arkadaşlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: garaser

Cevaplarınız için teşekürler akadaşlar. Trafiği az küçük bir ildeyim dediğim gibi maksimum 3. vitese çıkabiliyorum.benim Focus 1.6 benzinli ve haftada 50 ytl benzin alıyorum bu benim gibi bir öğretmen için çok fazla. Tsi bundan daha mı az yakar yoksa bu değere yakın bir tüketim mi olur benim için önemli olan bu arkadaşlar.

TSI tabi ki o araçtan biraz daha az yakar ama o kadar kısa bir mesafede ne kadar etkili olur bilemiyorum. Eger 3.viteste 45-50km/h hızla sabit ilerleyebileceginiz bir yol ise aradaki farkı daha rahat hissedersiniz gibime geliyor. Belki tam tersi bol dur-kalklı bir yolda da daha iyi anlaşılabilirir aradaki fark :)
    Anladıgım kadar ile sizin için ekonomi cok daha önemli bence siz 1.6 olan aracı alın ve zaman kaybetmeden LPG taktırın, sorunsuz binin gönlünüzce gezin. LPG konusunda da bir skıntınız olmasın tam uyumludur VW'in 1.6 8V'lik motoru ile.

• Teşekkürler sanırım lpg taktıracağım. Bu arada 2007 model golf te olabilir tour modeli falan fsi olanı değil. O da sanırım uyumlu
  • O da güzel olur, tour modeli gayet dolu bir araçtır. LPG ona da tam uyumlu
    quote:

Teşekkürler sanırım lpg taktıracağım. Bu arada 2007 model golf te olabilir tour modeli falan fsi olanı değil. O da sanırım uyumlu
  • merhabalar leon tsiyi en ucuz nereden alınabilir fiyatları en çok nerelere kadar indirebiliyorlar araç peşin alınacak bu konuyla ilğili bilği paylaşabilecek olan varsa sevinirim
  • Teşekkürler kaya hocam. Bir şey daha soracağım, golf ün yıllık bakım maaliyeti ve parça fiyatları ne kadar acaba.

quote:

Orjinalden alıntı: kaya5789

O da güzel olur, tour modeli gayet dolu bir araçtır. LPG ona da tam uyumlu
    quote:

Teşekkürler sanırım lpg taktıracağım. Bu arada 2007 model golf te olabilir tour modeli falan fsi olanı değil. O da sanırım uyumlu

• bu je desıng in wide body kitini nerden bulabirilirm yadım lazım mp atın lütfen
  • j
    quote:

Orijinalden alıntı: gofret55

bu je desıng in wide body kitini nerden bulabirilirm yadım lazım mp atın lütfen
  • seat leonun 1,6 1,4 dsg si cıkacakmı bilen varmı
  • Bir yerde leonların çok yakığını duydum ama bilemiyorum :P
  • Arkadaşlar Seat leon almayı düşünüyorum ancak sizden karşılaştırma yapmanızı istediğim bi kaç model daha var...

1-)honda civic hb
    2-)Toyota Auris
    3-)citroen c4

sizce hangisini almak daha mantıklı olur?? 2.el veya sıfır fark etmez..yorumlarınızı bekliyorum..şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zone

seat leonun 1,6 1,4 dsg si cıkacakmı bilen varmı

bunu bekleyen yüzlerce kişi vardır eminim ama şu an görünmüyor.ibiza için tsi ve dsg çıkardılar ama leon için haber yok.
  • arkadaşlar bende leon almayı düşünüyorum 1.6 stylane modelini bir çok özelliği hakkında bilgi sahibi oldum ama ses sistemi hakkında pek bilgi sahibi olamadım bana yardımcı olursanız sevinirim
  • seat leonda kasa değişimi varmı bu günlerde ?
  •  __(((... yeni  SEAT LEON ...)))__
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dupp

seat leonda kasa değişimi varmı bu günlerde ?

Ben kasa değiştirecek diye duydum ama sadece duydum. :)
  • Arkadaşlar 2007 model Leon 1.6 Referance nin benzinde ve LPG de şehiriçi yakıt tüketimi nedir?Birde LPG uygulandığında herhangibir sorun yaşanıyor mu?Tecrübesi olan arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim..
  • Araç kaç motori donanımı nedir, birde body kit harici neler var?
    quote:

Orijinalden alıntı: ESMERİM24

__(((... yeni  SEAT LEON ...)))__

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 32le10 -- 29 Mayıs 2011; 11:37:09 >
  • Öncelikle herkese merhabalar. Ben de en sonunda ayın 10 u itibariyle hedefime ulaştım ve beyaz 1.6 stylance aldım. Üzerinde atiker marka sıralı tüp vardı, olmasaydı ben taktırmayı düşünüyordum. Zaten performans konusunda çok uçlarda gezmek istemiyorsanız yahut da ışıklarda bmw cilerle oyun oynamak istemiyorsanız bu hali bile gayet yeterli
    Ama şunu anladım ki arabanın kendisini her ortamda belli edecek bir duruşu var. Bunu kıskanan bakışlardan yeterince anlayabiliyorum

quote:

Orijinalden alıntı: dranov

Arkadaşlar 2007 model Leon 1.6 Referance nin benzinde ve LPG de şehiriçi yakıt tüketimi nedir?Birde LPG uygulandığında herhangibir sorun yaşanıyor mu?Tecrübesi olan arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim..

Dranow hocam, zaten motor tsi veya fsi olmadığı sürece lpg uygulamalarında herhangi bir sorun çıkarmıyor. Kendi adıma konuşmak gerekirse 1.6 stylance lpg de şehir içi ortalama 220-230 kuruş (bir daha tekrarlamamak üzere yaptığım bir olay olan, yüksek devirde kullanarak yanlama ve makasa girme olayını abartırsak en son 280 civarını gördüm) şehir dışı ise ortalama 180-190 kuruş yakıyor. Tabii ki bu bahsettiğim rakamı 100-120 civarı bir hızla gidersen yakalayabilirsin.
    Sana tavsiyem stylance ve referance ı en azından birer kez kullan ve öyle al. Çünkü stylance ı kullandıktan sonra referance ın ne kadar boş olduğunu fark edeceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 32le10 -- 29 Mayıs 2011; 11:36:10 >

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.