Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (874. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.885
Cevap
139
Favori
988.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 872873874875876
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://urun.n11.com/muz-silecek/seat-ibiza-inwells-muz-silecek-takimi-2009-2017-P217697392

Bunu kullanıyorum. Bazen çok ses yapıyor ama fiyatına göre normal. İyi temizliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fblimelih -- 20 Kasım 2018; 22:39:22 >
  • 2018 kasa ibiza icin kolcak ariyorum.

https://armster.com.tr/1515-seat-ibiza-2017--gri-armster-2-kolcak

Kolçak olarak Linkte gönderdiğim ürünü kullanan var mı? veya farklı olarak kolçak önerisinde bulunabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar seat ibiza style 2014 model aracım var.3 senedir yetkili servise(vosmer,mbu) veriyorum izmirde.fakat bu sene artık özel güvenilir bir servise vermek istiyorum.bildiğiniz özel seat güvenilir bir servis varmıdır.izmirde oturanlar yardımcı olursa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jumbooo -- 23 Kasım 2018; 2:57:46 >
  • jumbooo kullanıcısına yanıt
    Burdan bi arkadaş Vosmet’i önermişti, arayıp fiyat aldım uygun fiyat verdi, benim de daha önce boya için götürdüğüm Beymot var orayı da önerebilirim VAG Grubu araçlara bakıyolar. Arayıp ya da uğrayıp bi fiyat alın isterseniz.

2 yaşını geçen araçlara Vosmer,Mbu biraz daha ekstra indirim yapıyor bu arada, özel servis kadar uygun olmasa da. Onlardan da fiyat alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sushi. -- 23 Kasım 2018; 13:45:48 >
  • jumbooo kullanıcısına yanıt
    Dostum ben hiç yetkili servise gitmedim. Malum lpg taktırınca motor garanti dışı kalıyor. 3 sene özel servislere yaptırdım. Ortalama 60 lira ustalık vermiştim.

Değişenler: motor yağı, yağ filtresi, polen filtresi, hava filtresi. Toplamda 30 dk aracımı hep teslim aldım.

En son mekanik bir azıra içiin vosmet e gittim. Gitmeden 1 gece önceden metin ustayı aradım sorunumu anlattım ve bana ön salıncaklardan dedi. Ben ısrarla amartisötdür abi derken sen gel bakarız dedi. Sabah 9 da servise gittim. Test sürüşü yaptık ve dediği parçadan dedi yine. Sonra ön salıncakları değiştirdi. Birde baktım balatalat %5-10 arası ancak kalmış. Balataları da ATE marka aldım değiştirdik. Arka kampanalar temizlendi, el fresi gerildi. Motor altında yağlar temizlendi, motor soğutma suyu ilavesi yapıldı. Kısacası gerçekten yetlili servis kalitesinde çalışıyorlar. Sonradan öğrendim 18-20 yıl mbu ustalık yapmışlar. Oradan ayrılık kendi işlerini kurmuşlar. Ustalık olarak 100 tl alıyorlardı en son Ağustos 2018 de. Kesinliklr tavsiye ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emin616 -- 24 Kasım 2018; 14:32:30 >

• Arkadaşında dediği gibi kolçak lazım bende bir tane var ama El frenini çok engelliyor rahat çekemiyorum ve rahat vites geçiremiyorum önerisi olan varsa çok sevinirim
  • HyRttN1 H kullanıcısına yanıt
    Kullanmadım ama Armster’in kaliteli olduğunu biliyorum memnun kalırsınız muhtemelen

• Menendez06 kullanıcısına yanıt
    Hocam aldiginiz urun neydi, armster2 urunu olabilir mi?

• sushi. S kullanıcısına yanıt
    Yarin siparisini vericem bakalim, baska alternstif bisey bulamadim. Bayide 900lira fiyat istediler. Bu armsterin kurulumunda sorun yasamam umarim

• quote:

Orijinalden alıntı: HyRttN1

Yarin siparisini vericem bakalim, baska alternstif bisey bulamadim. Bayide 900lira fiyat istediler. Bu armsterin kurulumunda sorun yasamam umarim
    Kardeşim bilmiyorum aracı yeni aldım aldığımda taktırmışlardı
  • HyRttN1 H kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, bi aksesuarcıya gidersiniz ama basittir kurulumu.

Kullandıktan sonra yorumlarınızı yazarsanız da sevinirim.

• Merhaba arkadaşlar kısmetse yarın 2014 model 1.2tsi 105hp style paket dsg ibiza alıcam 50.000tl e. Sizce nasıl, bir de ilk kez ibiza alıcam kullanımı yakıtı nasıldır yorumlarınız nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bescamo -- 26 Kasım 2018; 23:26:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bescamo B kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın.
    B segmenti için beklenenden fazlasını verir.
    Aynı aracın 2015 modelini kullanıyorum.
    Hızlanması tatmin eder, kullanması eğlencelidir.
    Şöyle söyleyeyim, kasım kasım kasılan birçok c segmentini rahatlıkla tokatlarsınız.
    Gaza yüklenmezseniz 4 litreye kadar düşer ortalama yakıt tüketiminiz.
    Spor modda kullanıp gazlarım derseniz 8,5 litreyi görürsünüz.
    Güle güle kullanın.
  • lpg li kullanan arkadaşlara AFR ayarı yaptırmalarını şiddetle tavsiye ederim, özellikle rampalarda gerçekten farkı hissedersiniz
  • sseker S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim saolun. Fiyat nasıl sizce

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba,
    ben de 2018 1.0 ecotsi dsg style paket bir araçla aranıza katılıyorum.

merak ettiğim bu front assist özelliği nasıl çalışıyor? yani aktif veya aktif olmadığını nasıl teyid edebilirim?

bir diğer konu da bu araca park sensörü+kol dayama+cam filmi taktırmak istiyorum.. önerileriniz nedir?
  • 2016 model araca sırf iyi niyet garantisi hakkım yanmasın diye 860 tl bakım ücreti (2.yıl bakımı) ödedim. Bazı yerler 1090 tl falan istedi. Resmen soygun.

• 2016 model var bende korna bozuldu yav çalmıyor ne yapmak gerekir sanayiye mi götüreyim?

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Sigortayı kontrol edin önce. Direksiyonun sağında aşağıda. Bozuk para koyma yeri var o kapağı kendinize doğru çekip korna sigortasını bulun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fblimelih

Sigortayı kontrol edin önce. Direksiyonun sağında aşağıda. Bozuk para koyma yeri var o kapağı kendinize doğru çekip korna sigortasını bulun.
    hocam kornaya basınca sigortanın oradan tık tık ses geliyor şimdi fark ettim, sorun sigortadır heralde değil mi o zaman?

• 
Sayfa: önceki 872873874875876
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.