Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.886
Cevap
140
Favori
988.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metbey

Arkadaşlar herkese merhaba....

Ben de haaalaa karar aşamasındayım...şu an ibizaya yakın gibiyim.... fiestadan flan bile daha uygun fiyatı hem de daha hızlı ve dsg tarışılamaz....

Ibiza Neden bu kadar ucuz?? şüphelenmeye başladım... Seat'a özel daha ucuz fiyat politikası mı uygulanıyor... yoksa kalite düşüyor mu? ford'dan daha kaliteli bence ama fordtan cok daha ucuz ozelliklerin gore...anlamadım gitti...

Fiestanın 1.4benz(8,9 yakıyor---13.9 sn 100km/s) otomotiği 32900( hadi bunu da indirseler bile 31-32 civarı olsun) iken... ibizanın 1.6 benz dgs (8.1 yakıyor ve 10.3sn-100km/s) 31700
    aynı fiyat bile olsalar... cok fark var bence....neden
    ?????

vw'den ucuz olması gerek, bide marka vw çatısı altında olmasına rağmen bilinmemesinden kaynaklanmakta

• Aynen öyle VW'den ucuz olmasının iki nedeni var:

1-Vedat'ın dediği gibi markanın bilinirliği bir VW kadar veya Ford kadar değil.

2-İç kabin kalitesi olarak zaten Polo'dan bir adım geride bence bazı kısımlarda.
  • seat ibiza 1.6 sport donanım 5kapıdüz vitesversiyon varmı fiyat listesinde gözükmüyorda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi £hmet -- 8 Ekim 2009; 20:40:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: £hmet

seat ibiza 1.6 sport donanım 5kapıdüz vitesversiyon varmı fiyat listesinde gözükmüyorda?

evet gözükmüyor.. tahminen 33 civarıdır..
  • bence olması lazım ama listede gözükmüyor
  • ben o secenek kalktı dıye bılıyorum.
  • arkadaşlar bi buluşma düzenlesek ya =)
  • olabilir
  • cem sen arabanın orijinal lastik vede jantlarını kaca sattın
  • Biz Salı oglen @karamamaba ile Maslak sanayiye gidicez, işi olmayan herkesi veya sanayide işi olan herkesi bekleriz

Serkan dediğin gibi bi gün ayarlayıp ibizacılar buluşması yapalım, güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya5789 -- 9 Ekim 2009; 16:17:31 >
  • İbizacı arkadaslar hepiniz maslak oto sanayiye davetlimissiniz
  • salı iş var güç var anca 5 ten sonra.. ben derimki cumartesi yada pazar bu hafta yada haftaya ayarlayalım. ben zaten yarın sanayideyim..
  • @karamamba

orjinal jant lastiği satmadım onlar da duruyor =) salı sanayide olucam inş
  • arkadaşlar galiba çoğunuzun arabsında yol bilgisayarı yok ama benim düşünceme göre yl bilgisayarı yapabilirsiniz en ajında pugda öyle benim mantığıma göre silecek kolunu değiştirir ve servisten gerekli parametreleri açtırırsanınz yol bilgisayarını kavuşabilirsiniz hız sabitleyici aynı şekilde olabilir bi araştırın
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemoandcemo

arkadaşlar galiba çoğunuzun arabsında yol bilgisayarı yok ama benim düşünceme göre yl bilgisayarı yapabilirsiniz en ajında pugda öyle benim mantığıma göre silecek kolunu değiştirir ve servisten gerekli parametreleri açtırırsanınz yol bilgisayarını kavuşabilirsiniz hız sabitleyici aynı şekilde olabilir bi araştırın

Merak ettim şimdi ya sağolasın uyarın için bi sorym servise yarın.

Serkan yarın Erya'ya gidicem yolun düşerse uğra Salı günü de ararım seni cepten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ertug-TR

salı iş var güç var anca 5 ten sonra.. ben derimki cumartesi yada pazar bu hafta yada haftaya ayarlayalım. ben zaten yarın sanayideyim..

karamamba da yarın gidelim dedi de benim yarın işim var arabayı servise götürcem bakım için, Erya'ya. Akşam üstü dönerim heralde. Dönerken ararım abi seni sanayide olursan ugrarım biraz yanına.

Bu arada seni gördüm haliç köprüsü taraflarında
  • ertug benimde calısma saatlerim bir acayip bir gunduz bir gece birgunde izinliyim haftaya pazar gececiyim saat 7 30 da iş başı bu salı gunu izinli oldugum icin melihinde 1 dersi varmıs o gün salı gunu gitmeye karar verdik haftaya pazar gun icinde bir bulusma yaparsak bana uyar aksam işe gitmem lazım
  • arabayı alırken kagucuk paspas vermıslerdı sız nasıl pas pas aldınız ben paspas arayısına gırdım baya bı :D
  • Evet arkadaşlar demin Erya'da döndüm. Sağolsun çok ilgililer. İlyas abi özellikle senin için diyorum ben baya begendim. Bir daha ki bakıma da oraya giderim. Hatta tavan spoileri alıcam indirimde şu aralar, 260TL bize boyasız Erya'da. Boyasını filan da dışarda yaptırıcam.

Maslak'taki kadar modern ve büyük bir servis ortamı yok ama çok daha sıcak bir ortam var ve her konuda yardımcı oluyolar. Yay takmışsın garanti dışı şunu yapmışsın garanti dışı fila gibi söylemler de yok

Benim mesela normal bakımın dşında el freni ayarı yaptılar çok yukarıda tutuyodu. Sonra normal frenim de eskisi kadar hassa değildi, onun hassaslığını arttırdılar. Xenon'larım çok aşagı bakıyodu onları kaldırttım biraz. Silecek suyu saçma sapan yerlere su fışkırtıyodu, onu düzelttiler. Bir de arka koltuk gıcırdıyodu onu yagladılar. Motor yağı olarak da fıçı yağ değil yeni kutudan castrol yağ açıp koyuyolar.

Yani ben memnun kaldım, toplamda da 15.000 bakım ücreti olarak 249.00TL verdim iskontoyla beraber, kredi kartıyla. Bu da fatura:

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\

• işin en guzel kısmı c.tesı yaptrdın bunukı benım tatılım c.tesı gunu bu benım ıcın cok onemlı arabanın gıdısınde fılan degısıklık oldumu ? gıcrtın gıttımı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubahakan -- 10 Ekim 2009; 15:40:38 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.