Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.886
Cevap
139
Favori
988.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • melih adresini daha net söyler... mutlaka yaptırmalısın, işletmene gerek yok ruhsata..
  • Faruk bu p.tesinden sonra uygun olucam beraber gideriz istersen bana çok yakın. Bu ararlar staj defteriyle ugraşıyorum, bi taraftan da ders seçimleri filan var.

Maslak Atatürk otosanayiye yukarıdan girip caminin yanından en aşağı kadar iniyosun sonra sondan bir önceki sokaktan sağa dönüp herkesi takip ederek yolun karşısna geçip yokuş yukarı 2-3 sokak çıkıyosun.

Orda kime sorsan gösterir PROTAC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya5789 -- 30 Eylül 2009; 23:45:02 >
  • melih protacda 200 ytl sct den arkadaslarda kendileri kaplıyorlardı daha ucuza mal olabilir istersen ordada bir arastirsinlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamamba03

melih protacda 200 ytl sct den arkadaslarda kendileri kaplıyorlardı daha ucuza mal olabilir istersen ordada bir arastirsinlar.

SCT'dekilerde haberim yok ki valla. Ama protacta 200den aşağıya kesinlikle kaplamıyolar benim bildigim.

Dediğin gibi bişeye rastlarsam burada da yazarım ama.

Bu arada ugurdivx isimli uyemizin de resimlerini ana mesaja ekledim. İyiden beyaz Ibiza Kulübü olduk

• belli bi süre beyaz ibiza alımı durdurulmuştur :))
  • Evet Beyaz ibiza satişi durdurulmalı yerine siyah verilmeli

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karamamba03 -- 3 Ekim 2009; 23:20:06 >

• of varya bir buluşma ayarlasak, temden geçerken millet şöyle dicek ''sıfır arabaları tır'la taşımadan getiriyolar herhalde''
  • cidden nedir bu beyaz ibiza bolluğu seat herhalde diğer renklerden 1 tane gönderdiyse beyaz 5 tane göndermiş Türkiye ye kuzende geçen gün beyaz aldı
  • sadece seat da degıl butun markalarda beyaza acayıp bı ragbet var hem fıyatı hem kullanıslılık
  • Herkesin araci gerçekten çok şık , ibiza ayricaliktir Serkan arka tampon altinida beyaza boyamişsin çok güzel olmuş benide aklima girdi şimdi yaptirsammi acaba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChymerA

Herkesin araci gerçekten çok şık , ibiza ayricaliktir Serkan arka tampon altinida beyaza boyamişsin çok güzel olmuş benide aklima girdi şimdi yaptirsammi acaba :)

direk yaptır hocam kit var sende :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: guardiola

arkadaşlar kulübünüz hayırlı olsun..

@ ChymerA

1.6 - DSG uyumu nasıl..memnun musunuz..??

sorumu tekrarlamış olayım..
  • quote:

quote:

arkadaşlar kulübünüz hayırlı olsun..
    @ ChymerA
    1.6 - DSG uyumu nasıl..memnun musunuz..??

sorumu tekrarlamış olayım..

Merhaba arkadaşlar,

Ben de ağustos sonundan beri yeni seat ibiza kullanıcıları arasına katılmış bulunuyorum. 2010 model seat ibiza 1.6 dsg style

yeni ibiza dsg ile çok güzel ve uyumlu bir şekilde çalışıyor. çok hızlı vites geçişleri var ve gayet de performanslı.
    yakıt olarak da ne kadar basarsanız o kadar yakıyor. ben genelde 8-9 lt yakıyorum şehir içi.
    uzun yolda basınca da genelde aynı rakamı görüyorum. biraz devirli kullanıyorum arabayı.
    Fakat uzun yolda 90-100 ile gittiğimde de 6.5lt görmüştüm.

yakıtı biraz fazla gibi gelebilir ama aracın performansından ve gidişinden çok memnunum.

• hoşgeldin cobret hayırlı olsun.. resimlerini yayınlarsan, ilk sayfaya koyabiliriz..
  •  ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\

şuan alabilsem direk bunlardan birini alırdım, özellikle beyaz ibizalar için jant fikri olan varsa mutlaka baksın derim :) hijoin h286 black

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriveMaN -- 6 Ekim 2009; 16:17:32 >

• Güzel jantmış özellikle kırmızı çizgili olan direk alınır beyaz veya gri arabaya

Ertug abi benim eski topicte sordugun sorunun cevabı da: "olabilir valla bilmiyorum" :)

@cobret, hayırlı olsun çok güzel bir seçim yapmışsın. Aracın resimlerini bizlerle paylaşırsan seviniriz. Hem kulübün ilk mesajına da eklerim resimleri
  • valla kara kara düşünüyom alsammı almasammı :) bu hafta sonu bi araştırıcam bakalım sanayi yaparım belki.. tabii melih sende gelirsin artık :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ertug-TR

valla kara kara düşünüyom alsammı almasammı :) bu hafta sonu bi araştırıcam bakalım sanayi yaparım belki.. tabii melih sende gelirsin artık :))

Gelirim gelirim teyzemle sürüş talimi yapcaz ama sen bana bi telefon çak ugrarım mutlaka.

Gerçi C.tesi Seat Erya'ya gitme ihtimalim var servise. Bakalım o gün bi gelsin de, para durumuna göre arabayı servise bırakabilirim.
  • Arkadaşlar herkese merhaba....

Ben de haaalaa karar aşamasındayım...şu an ibizaya yakın gibiyim.... fiestadan flan bile daha uygun fiyatı hem de daha hızlı ve dsg tarışılamaz....

Ibiza Neden bu kadar ucuz?? şüphelenmeye başladım... Seat'a özel daha ucuz fiyat politikası mı uygulanıyor... yoksa kalite düşüyor mu? ford'dan daha kaliteli bence ama fordtan cok daha ucuz ozelliklerin gore...anlamadım gitti...

Fiestanın 1.4benz(8,9 yakıyor---13.9 sn 100km/s) otomotiği 32900( hadi bunu da indirseler bile 31-32 civarı olsun) iken... ibizanın 1.6 benz dgs (8.1 yakıyor ve 10.3sn-100km/s) 31700
    aynı fiyat bile olsalar... cok fark var bence....neden
    ?????
  • bu soruyu arabayı aldığımdan beri soruyorum ama bulamıyorum.. banada soruyolar cevap veremiyom falan :)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.