Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
17.886
Cevap
140
Favori
988.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben burda fazla takılmıyım arabayı satasım geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: _opeth

ben burda fazla takılmıyım arabayı satasım geldi

@Ertug abi özellikle arka plakalık cuk oturuyo bizim ibizalara, iyi ki kaplatmışsın Güle güle bin.

Sırada ne var şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: _opeth

ben burda fazla takılmıyım arabayı satasım geldi

nedemek takıl tabi :)

hazır ibizaları bedava veriyorken bence bitanede sen al :)

melih sırada jant var gibi şuan bugün bu nam'ın yanındaki jantcıda 17 inç hijoin marka bi jant gördüm siyah parlak 10 kollu falandı galiba, kenarı kırmızı, felaket bi janttı :) bakalım gaza gelirsem belki... sence 16'' 45 yanakdan 17'' 40 a geçersem çok büyük bi sekme yaşarmıyım, çünkü şuan bayaa bi yaşıyom.. bide bu jantlar benimkilerden hafifmiş dedi eleman sıkıyomu acaba :)
  • Sekme biraz artacak kesin. Konfor da azalacak kesin baştan söyliyim de sonra hayal kırıklıgı yaşama

Hafiflik olarak sallamış olabilir, sonuçta Seat da gidip arabaya kalitesiz agır jant takmaz. Hele ki markası hijonsa hiç sanmam daha hafif oldugunu :)

Ben 2-3 hafta önce jant store'da baska bi arkadaş için jant resmi çekmiştim aralarından da bunu begendim tam beyaz arabaya yakışcak cinsten:

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\

Markasını biliyodum da unuttum şimdi. 800-900 arası bi fiyat çekmişti galiba. 5x100 17" bu arada yani ibizaya uygun. Resimde 4 bijon görülüyo gerçi ama 5x100 de elinde var demek ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya5789 -- 26 Eylül 2009; 22:08:13 >

•  ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\

bende şunun gerçeğini yolda gördüm lacivert megane I hb'de vardı çok yahşi duruyordu.
  • Ben çok düşündüm bu jantı almayı da 5*100 bijon aralıgnda olanı yoktu benim aldıgım yerde. Çok hafif bir jant. "Superlight" filan bile yazıyodu üstünde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya5789

Ben çok düşündüm bu jantı almayı da 5*100 bijon aralıgnda olanı yoktu benim aldıgım yerde. Çok hafif bir jant. "Superlight" filan bile yazıyodu üstünde :)

yakından gördüm gerçekten yazdığı kadar var ama türkiye şartlarında ağırlıktan çok sağlamlık önemli ve o incecik kollarla bana sağlam değil gibi geldi
  • melih o dediğin fiyatta lastik yok dimi, sonuçta jantlarımı ve lastiklerimi verip lasitklerle almayı düşünüyom.. gösterdiğin jantta iyi ama benim gördüğüm onun 10 kollusu gibi bişeydi daha şekildi :)
  • ertuğ hayırlı olsun araban çok şık olmuş cidden. ama benim yaptığım gibi sende tamponun altındaki parçayı boyatmalısın bence. o zaman çok daha uyumlu olcak güven bana =)

bu arada arkadaşlar geçen gün seat buluşmasında arkadaşlarla benim aracın üstünde ufak bi deneme yaptık amatörce... sizin de fikirlerinizi almak isterim bu konuda..

sizce böyle bir uygulama yaptırim mi aracıma ? bocanegra stili =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSZ -- 27 Eylül 2009; 11:09:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ertug-TR

serkancım hoşgeldin, burada çok sağlam muhabbetler olucağına eminim, iyisindir inşallah..
    jantları görmemiştim almışsın en sonunda hafifleri :) hayırlı olsun, sıkılmadın dimi arabadan :)

ertuğ mesajını yeni gördm ya kusura bakma =) hoşbulduk çok teşekkür ederim. jantları da alalı yaklaşık 2 ay filan oldu araba baya rahatladı ama =))) yok yok sıkılmadım kolay kolay da sıkılmam sanırım =)))
  • Serkan valla çok değişik olmuş ben olsam yaptırırdım :) İlerde de jantları "sct'den howercraft" gibi siyaha boyatırsın araba tam siyah beyaz 10 numara olur

Ha bi de aynaları piano black yaptırabilirsin bu arada ilyas abi gibi. Ah ulen benim araba beyaz olacaktı kiii :))
  • quote:

melih o dediğin fiyatta lastik yok dimi, sonuçta jantlarımı ve lastiklerimi verip lasitklerle almayı düşünüyom.. gösterdiğin jantta iyi ama benim gördüğüm onun 10 kollusu gibi bişeydi daha şekildi :)

Valla Kumho lastikleri 550TL gibi bi fiyata almıştım ben yani o fiyata dahil değil.

Jant lastiklerini de satın alır ama kaç para verir bilmem. Benim çıkma 14" bridgestone lastiklere 75TL vermişlerdi ben 200e sattım sen düşün artık ne kadar "ölücü" olduklarını...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya5789

Serkan valla çok değişik olmuş ben olsam yaptırırdım :) İlerde de jantları "sct'den howercraft" gibi siyaha boyatırsın araba tam siyah beyaz 10 numara olur

Ha bi de aynaları piano black yaptırabilirsin bu arada ilyas abi gibi. Ah ulen benim araba beyaz olacaktı kiii :))

sende aynısının beyazını yap
  • serkan direk yap hacı, mutlak suretle, lakin polisten sıkıntı çekermisin bilmem :) ama çok güzel olcak, biraz abartı ama çok şahane olur :)
    birde arabada bocenegra kataloğu bulundur yapınca :)

benim araba için doğru diyosunda o uygulamada yandan görünüşü beyenmedim pek ben, yani arkadan 10 numara ok ama yandan bakınca arkası yanlara göre, şimdiki halinden bi artısı yok, ama yanlara marşpiyel yaptırsan o dediğin kesinlikle yapılmalı, du bakalım biraz böle biniyim :) biraz daha düşürtmek istiyom şuan belki bide jant, o senle baktığımız jantlardan :)

nam yay için presleme yapıyomuş 2 cm daha düşürüyomuş 250 fiyat çektiler bana dedim du bidakka :) zaten jantı almadan yayı yaptırmam şimdilik :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriveMaN -- 27 Eylül 2009; 15:17:10 >
  • serkan bence yaptırma orijinali daha guzel duruyor

melih hava filtresini nerden aldıydın sen bende taktıracam kafayı koydum
  • Abi ben powershop'tan almıstım, Maslak'tan. Pipercross'du benim filtrenin markası.
  • @Adminnn nickli üyenmizin de resimlerini ana mesaja ekledim. Gerçekten de nayara mavi baya güzelmiş. Hele ki tavana siyah folyo kaplatılırsa çok daha süper olur kanaatindeyim

Bu arada @admiinnn'in aracında kromaj kapı kolu ve bagaj çıatsı var. TR'de baskasında oldgunu sanmıyorum bu parçaların merak edenler ana mesajdan o arkdaşın Ibiza'sına bakabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya5789 -- 30 Eylül 2009; 17:26:32 >
  • quote:

Ertug_TR plakalık altı ve tavan kaplama çok güzel duruyor. plaka altı kaplama mı boya mı? bende yapsam acaba benim araca yakışır mı? arkadaşlar yorumlarını yazarlarsa memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adminnnn -- 30 Eylül 2009; 20:01:55 >

• Faruk bence hem tavana kaplat hem de arka plakalıgı ertug ve techflash veya csz gibi(üçünün de aynı) siyaha kaplat derim. Çok güzel bir kontrast yakalarsın. Ayrıca ilk işin aynaları boyatmak olsun gövde rengine

Tekrar kazasız belasız sürüşler diliyorum. Nazar değmesin çok şık aracın.
  • Melih yardımların ve dileklerin için çok teşekkür ederim. evet bende kaplatmayı düşünüyorum. kaplatan arkadaşlar nerde yaptıdıklarını söyleyebilirlerse çok memnun olurum. ruhsata işletmek gerekiyor mu çift renk diye? siz işletiniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adminnnn -- 30 Eylül 2009; 20:34:19 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.