Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (682. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.885
Cevap
139
Favori
988.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 680681682683684
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bayağıdır forumda bu konuya bakmıyordum seni hatırladım görünce :) benimde 7000 olmak üzere baktım aynı gidiyoruz, ben memnunum arabadan senin bir sıkıntın varmı aynı km aynı model vs olduğu için direk seni cevapladım
  • Fiyatlar güncellenmiş. Reference 1.2 TSI manuel için 42900 olmuş :) Daha uyguna almak isteyen varsa mesaj atsın. 5500 kmde aracımı satıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforgivenx

Fiyatlar güncellenmiş. Reference 1.2 TSI manuel için 42900 olmuş :) Daha uyguna almak isteyen varsa mesaj atsın. 5500 kmde aracımı satıyorum.

ne istiyorsunuz araca? Bu arada tüm ibizacilara selam :)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.unal03

quote:

quote:

cam suyu gecenlerde donmuştu, havaların düzelmesine rağmen halen çalışmıyor su püskürtmüyor seste gelmiyor motorundan, sizce ne olmuş olabilir? sigorta falan mı attı acaba?

Sigortası atmıştır hocam.

Nasıl anlarız onun sigortasini

Abi onda sigorta var mı bilmiyorum. muhtemelen on taraftaki sigorta kutusundandir. amma velakin kaput alti borulardaki buz çözülmemiş olabilir. çok zorlama. motoru kolay kolay bozamszsin.

• falcon84 F kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim :)
    Rahatsızlık nedeniyle yeni gördüm mesajını kusura bakma.
    Arabanın maşallahı var. 2000 km civarlarında bir tıkırtı gelmişti ön taraftan. Rot askı kollarından gelmiş. 2015'lerin bir kısmında böyle şikayet olmuş.
    Garantiden değiştirdiler. Üstüne 5000km yol yaptım şehiriçi.
    Maşallahı var arabanın. Hiçbir sıkıntısı yok. Memnunum.
    Senin nasıl gidiyor?
    Benim araç beyaz, senin ki?
  • sseker S kullanıcısına yanıt
    Önemli değil geçmiş olsun. Bende bir sıkıntı yok Allah'a şükür şimdilik, arabanın en çok bagajının genişliği işime yarıyor ve memnunum genel olarak herşeyinden. İyi ki almışım diyorum ama bir dahaki sefere arka oturma yeri daha geniş bir araç tercih ederim. Sadece arka kısım biraz dar kalıyor
    Benim arabada beyaz renk bu arada, 15000'e daha çok var ama 1 sene oldu maşallah arabayı alalı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cotyora666

quote:

quote:

quote:

cam suyu gecenlerde donmuştu, havaların düzelmesine rağmen halen çalışmıyor su püskürtmüyor seste gelmiyor motorundan, sizce ne olmuş olabilir? sigorta falan mı attı acaba?

Abi onda sigorta var mı bilmiyorum. muhtemelen on taraftaki sigorta kutusundandir. amma velakin kaput alti borulardaki buz çözülmemiş olabilir. çok zorlama. motoru kolay kolay bozamszsin.

hallettim sigortayı değiştirdim düzeldi, deneme amaçlı klimayyı çalıştırayım dedim soğutmuyor, servise gittim abi +4 derecenin altında kmpresör kendini korumaya alır sensör var dedi çalıştıramazsın dedi ama benim gittiğimde 8 derece falandı dış sıcaklık.
    dedim dışarısı 8 derece biraz hava ısınsın gel bakalım dedi daha sonra tekrar götüreceğim, klima açıldığında kompresör çalışınca kendini belli ediyordu hiç bir ses kasma bişey yok muhtemelen çalışmıyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hallettim sigortayı değiştirdim düzeldi, deneme amaçlı klimayyı çalıştırayım dedim soğutmuyor, servise gittim abi +4 derecenin altında kmpresör kendini korumaya alır sensör var dedi çalıştıramazsın dedi ama benim gittiğimde 8 derece falandı dış sıcaklık.
    dedim dışarısı 8 derece biraz hava ısınsın gel bakalım dedi daha sonra tekrar götüreceğim, klima açıldığında kompresör çalışınca kendini belli ediyordu hiç bir ses kasma bişey yok muhtemelen çalışmıyor.

üstadım hangi sigorta bilebiliyor musun? ileride lazım olabilir. klima isinde ibizalarda kronik bir sorun sanirim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

üstadım hangi sigorta bilebiliyor musun? ileride lazım olabilir. klima isinde ibizalarda kronik bir sorun sanirim

sct forumda daha önce sinan fotoğraf çekip atmış bende ordan bakıp denedim 7,5lik sigorta herhangi birini sök dene tekrar yerine takarsın başına gelirse eğer
     ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\

• Selamalr tekrardan arkdaşlar, trendyolda kolçak beğendim, alan, kullanan varmı yorum yapabilcek.
    Bir de benim silecek fiskiyesi çalışmıyor, motoru yanma durumu veya sigorta atma durumu olabilir mi, hem ön hem arka ikiside çalışmıyor.

http://www.trendyol.com/Siyah-Deri-Kaplama-Kol-Dayama-Kolcagi-301133/UrunDetay/42432/15873496

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinteR -- 21 Ocak 2016; 13:29:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinteR

Selamalr tekrardan arkdaşlar, trendyolda kolçak beğendim, alan, kullanan varmı yorum yapabilcek.
    Bir de benim silecek fiskiyesi çalışmıyor, motoru yanma durumu veya sigorta atma durumu olabilir mi, hem ön hem arka ikiside çalışmıyor.

http://www.trendyol.com/Siyah-Deri-Kaplama-Kol-Dayama-Kolcagi-301133/UrunDetay/42432/15873496

bizim araçlara uyumlu mu peki?

• Üniversal denmiş hocam, o yüzden de sordum aslında, montajı mumkun mu?
  • quote:

Üniversal denmiş hocam, o yüzden de sordum aslında, montajı mumkun mu?

bundan taktım memnun kalmadım iade etmiştim, sağlıklı değil yerinden oynuyor hareket ediyor
  • Sizinki uyumlu modelmiydi hocam, aslında güzel de olmuş.
  • quote:

Sizinki uyumlu modelmiydi hocam, aslında güzel de olmuş.

evet delme vida vs yok, alıp üzerine takıyorsun sadece, ama kısaydı bana göre kol dayama değil de dirseğim bile zor üzerine geliyordu :)
    iade etmemin asıl amacı
  • İyice karıştı, koltugu ben baya geride kullanıyorum, boyum 1.83, geriden kullanmayı da seviyorum, denk gelirmi acaba, neyse iade ücretsiz biraz daha düşünüyüm. Bu arada su fiskiyem arızalandı, tıkanma olcağını sanmıyorum arkadaki de çalışmıyor, tavsiyeniz varmı hocam. @m.unal
  • quote:

İyice karıştı, koltugu ben baya geride kullanıyorum, boyum 1.83, geriden kullanmayı da seviyorum, denk gelirmi acaba, neyse iade ücretsiz biraz daha düşünüyüm. Bu arada su fiskiyem arızalandı, tıkanma olcağını sanmıyorum arkadaki de çalışmıyor, tavsiyeniz varmı hocam. @m.unal

motor sesi gelmiyorsa eğer suyu dondurduysanız muhtemelen sigortadan
  • Ses gelmiyor hocam, sigartanın yerini biliomusun :) pardon ya vaktini de alıyorum.
  • quote:

Ses gelmiyor hocam, sigartanın yerini biliomusun :) pardon ya vaktini de alıyorum.

direksiyon sol altta yani sol diz hizasında küçük göz var o kapağı çıkart, tırnakları var çektimi çıkıyor zaten, sökmek için beyaz cımbız gibi bişey var onunla rahatça sökebilirsin 7,5lik kırmızı sigorta sağ üst taraftaki

• Hocam süpersin saol.
  • 
Sayfa: önceki 680681682683684
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.