Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (680. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
17.886
Cevap
140
Favori
988.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678679680681682
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende hep 33 basardim şimdi 30 basıyorum en ideali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benzin kapağındaki basınç değerleri kafamı karıştırdı benim epey, 38lerden filan bahsediyor neredeyse. kış lastiklerine geçtim ben alır almaz, lastikçi 36 basmış hepsine, öyle kullanmaya devam ediyorum ama hala kafamda soru işareti kılavuzdaki değerlere mi uymalı yoksa başka değerlere mi?
  • Işıklarda kalkarken veya motor tam devrinde değilken kornaya bastığınızda sizde de motorum devri ile senkronize şekilde korna sesinde bir dalgalanma oluyor mu? Eski mobiletlerinki gibi ;) akü mü zayıf geliyor acaba yoksa kornadan mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2.el Seat İbiza 2014 Model 1.2 TSİ 105 HP Style-DSG (Otomatik Vites) araçların fiyatı 46000 TL civarında. 2014 de üretilen araçlardan 22.hafta sonrasında üretilenlerde yokuş kalkış desteği var denilmiş, bende yokuş kalkış desteği olanlardan almayı düşünüyorum.

Kullanan veya bilen arkadaşlar var mı, memnunmusunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headhuntergs -- 3 Ocak 2016; 17:55:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: das.sigma

benzin kapağındaki basınç değerleri kafamı karıştırdı benim epey, 38lerden filan bahsediyor neredeyse. kış lastiklerine geçtim ben alır almaz, lastikçi 36 basmış hepsine, öyle kullanmaya devam ediyorum ama hala kafamda soru işareti kılavuzdaki değerlere mi uymalı yoksa başka değerlere mi?

bende aracı biraz kalabalık kullanacağımız bir gün benzin kapağına bakıp 38 yaptım yalnız en ufak çukurda bile tepkiyi içerde hissediyorsun. burdaki arkadaşlara ve bir kaç kişiye de danıştıktan sonra 30 olarak kaydettim
  • Bu lastik basınç sensörü nasıl çalışıyor acaba. Geçenlerde lastiğim inmiş ama uyarı vermedi.
  • kullanım kılavuzuna baktım, verilen değerlere ilaveten kış lastikleri için 0.2 bar (2.9 PSI) ekstra basın diyor. 2.9 da ilave basarsak eğer ön 38+2,9 = 40,9 yaklaşık 41 PSI arka da olur sana 42 PSI ondan sonra lastiklerin görüntüsünü acayip merak ettim ilk çukurda lastiği elimize alırız herhalde... Neyse ben 36 PSIda devam edeyim kış lastikleri ile yaz gelince bakarız çaresine...
  • Lastiklere 30 bastiktan snra kaydetmek icin lastk basinc sensoru tusuna basmamizmi gerekiypr yoksa kendisi otomatik kaydediyormu. Basmamiz gerekiyorsa lastiklere havayi bastiktan snra tusa basilimi tutuyoruz arkadaslar ?? calsma sistemi hakknda bilgisi olan paylasirsa sevinirim. Hayrli gunler

• ahmetaktasli23 kullanıcısına yanıt
    Lastikleri ayarladıktan sonra "set" tuşuna basmanız yeterli.

• mv720 M kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

• efeparlak E kullanıcısına yanıt
    Herkese Merhaba,
    Yeni Ibiza ST 1.4 lt TDI 90 hp Reference otomobil hakkında fazla bir bilgi bulamadım. kullanan yada araba hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi? arabayı almayı düşünüyorum.
    Herkese teşekkürler.

Bir hayır duası alacak cengaver yok mu burda:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efeparlak -- 5 Ocak 2016; 11:03:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efeparlak

Herkese Merhaba,
    Yeni Ibiza ST 1.4 lt TDI 90 hp Reference otomobil hakkında fazla bir bilgi bulamadım. kullanan yada araba hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi? arabayı almayı düşünüyorum.
    Herkese teşekkürler.

Bir hayır duası alacak cengaver yok mu burda:)

hocam forumda %99 1.2 tsı benzinli kullanan var bende bir süredir bölümü takip ediyorum oradan biliyorum.

çalıştığım yerde bir arkadaşım kullanıyor 1.4 tdı 90hp yi style donanım fakat ST değil hatcback modeli.4 ay kadar önce sıfır olarak satın aldı.yakıt konusunda oldukça az diyor şehir içi (antalyada) 20-22kuruş seviyesi olduğunu söylemişti.zaten benzinli ibizaların bile kullanıcı yorumlarına bakarsan oldukça az yaktığını görebilirsin(benzinli arabaya göre)o yüzdendir sanırım ibizada benzinli modelleri çok tercih ediliyor.

• cgty89 C kullanıcısına yanıt
    Hocam Allah razı olsun. Tek merakım 3 silindirli dizel motor idi. motor seatta yeni olunca kullanan bulamadım. vw grubunda kullanılan bir motor bir kaç kişiye ulaştım motorda problem yok. arabayla ilgilide problem yok. 2. el arabaya 45-50 000 tl vereceğime bu arabayı alacak gibiyim. son virajdayım artık:):) Benzinli motordan nedense kaçıyorum. Aslında yeni tip benzinli motorları çok övüyorlar ama ben hala soğuk kaldım.
    Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efeparlak -- 5 Ocak 2016; 11:31:47 >
  • efeparlak E kullanıcısına yanıt
    1.4 benzinli 2013 model st style donanim aracım şehiriçi 32 kuruş şehirlerarası 28kr yakıyor ayrıca ben acemiyimdir randımanlı süremediğimi hesap ederseniz yakıtı çok iyidir diyebiliriz yakıtı dert etmeyin bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: dentv

arkadaşlar sinan ibizayı satıyor haberiniz olsun ilanı da bu

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-ibiza-style-full-aciklamayi-okuyun-254967189/detay

sattı sanırım kaça gitti sinanın ibiza
  • quote:

Orijinalden alıntı: headhuntergs

Arkadaşlar 2.el Seat İbiza 2014 Model 1.2 TSİ 105 HP Style-DSG (Otomatik Vites) araçların fiyatı 46000 TL civarında. 2014 de üretilen araçlardan 22.hafta sonrasında üretilenlerde yokuş kalkış desteği var denilmiş, bende yokuş kalkış desteği olanlardan almayı düşünüyorum.

Kullanan veya bilen arkadaşlar var mı, memnunmusunuz ?

2015 model 1.2 Tsi Dsg kullanıyorum. 7000 kilometre olmak üzere.
    Araçtan genel olarak memnunum hocam.
    Yokuş kalkış ve hız sabitleme süper çalışıyor.
    Araçlar ilgili sorularınız olursa fırsat buldukça yanıtlamaya çalışırım.
    Selamlar.
  • beyler bende 2008reno symbol 1.4 var. ciddi ciddi düşünmeye başladım bu ibiza ST 1.2 reference'ı.. sitede 42,200 tl yazıyor. peşin 40a bırakırlarsa almayı planlıyorum. 2015 model tabi..istanbul anadolu yakasında bi erenköyde satış noktası var galiba. araç fiyatına göre çok iyi. dacia vermiyolar o paraya..

gerçi o bayide de araç varmı yokmu bilmiyorum soracaz..
  • damonbounce kullanıcısına yanıt
    Hocam yaklaşık 19 sene Renault kullandık. Eski renoculardanım yani :)
    Herkes malını över ama, Ibizayla Symbol gerçekten kıyaslanmaz.
    Geçen hafta 2015 model symbole bindim.
    Gerçekten o arabaya verilen o paralara yazık..
    İbizayla mutlu olursun. bence bütçeyi zorlayıp style al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damonbounce

beyler bende 2008reno symbol 1.4 var. ciddi ciddi düşünmeye başladım bu ibiza ST 1.2 reference'ı.. sitede 42,200 tl yazıyor. peşin 40a bırakırlarsa almayı planlıyorum. 2015 model tabi..istanbul anadolu yakasında bi erenköyde satış noktası var galiba. araç fiyatına göre çok iyi. dacia vermiyolar o paraya..

gerçi o bayide de araç varmı yokmu bilmiyorum soracaz..

Hocam arayip sordugunuzda aldiginiz fiyati paylasirmisiniz bende almayi dusunuyorum. Erya otomotiv banada yakin kismet olursa bende bu ay almayi planliyorum.
  • damonbounce kullanıcısına yanıt
    hocam fiyatı öğrenirseniz burada yazarmısınız bende almayı düşünüyorum.
    hatta alacak arkadaşlarla toplu alıp indirimde istenebilir.
  • 
Sayfa: önceki 678679680681682
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.