Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.885
Cevap
139
Favori
989.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar merhaba..Sitenin yeni uyesiyim.. 2010 model benzinli Seat Ibiza Elengance 1.2 almayı dusunuyorum.Sizce bu araba nasıldır? Ata Plaza veya Doğuş'tan almayı dusunuyorum. Sizce Aralık'ta fiyatlar duser mi? Şu anda internet sitesindeki fiyat 28.850 olarak görünüyor. Sizce bayiler bu fiyat üzerinden indirim yaparlar mı? Cevaplarınız için simdiden tesekkur ederim...
    Saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jurassic

Arkadaslar merhaba..Sitenin yeni uyesiyim.. 2010 model benzinli Seat Ibiza Elengance 1.2 almayı dusunuyorum.Sizce bu araba nasıldır? Ata Plaza veya Doğuş'tan almayı dusunuyorum. Sizce Aralık'ta fiyatlar duser mi? Şu anda internet sitesindeki fiyat 28.850 olarak görünüyor. Sizce bayiler bu fiyat üzerinden indirim yaparlar mı? Cevaplarınız için simdiden tesekkur ederim...
    Saygılarımla...

Aynı cevabı ben de bekliyorum. Opel Corsa Enjoy spor paket için 29.800 fiyat aldım hangisi sizce? İbiza seçilirse ESP opsiyonu bile seçilebiliniyor :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: pirate_1905

quote:

Orijinalden alıntı: jurassic

Arkadaslar merhaba..Sitenin yeni uyesiyim.. 2010 model benzinli Seat Ibiza Elengance 1.2 almayı dusunuyorum.Sizce bu araba nasıldır? Ata Plaza veya Doğuş'tan almayı dusunuyorum. Sizce Aralık'ta fiyatlar duser mi? Şu anda internet sitesindeki fiyat 28.850 olarak görünüyor. Sizce bayiler bu fiyat üzerinden indirim yaparlar mı? Cevaplarınız için simdiden tesekkur ederim...
    Saygılarımla...

Aynı cevabı ben de bekliyorum. Opel Corsa Enjoy spor paket için 29.800 fiyat aldım hangisi sizce? İbiza seçilirse ESP opsiyonu bile seçilebiliniyor :/

Arkadaşlar ne diyosunuz siz ya bu paralardan sıfır araba mı alınır. Yani alınır da 1.2 arabaya 28-29.000TL mi verilir. Yani veren veren tabi ama benc ARalık sonunu bekleyin kesin. Fiyatlar düşecektir.

OLmadı ikinci ekde temiz 1.2 ibizalar mevcut olnlardan birini alın 22-23.000TL civarına alırsınız güzel pazarlıkla. Çoğu daha 10.000km'nin altında araçlar hem.

@Pirate_1905 farklı bir araç istiyosan Ibiza al derim. Memnun kalırsın. Corsa tabi ki daha oturmuş bir araba ama ben olsam bu sınıfta sadece Jazz, Fiesta ve Ibiza'ya bakardım.

7.sayfada baya resim var isterseniz bir göz atın. 1.2den 1.6ya kadar bir çok modelin resmini var, buluşmada çekmiştik.

• Ya ben de istemem aslındao fiyata almayı ama çok beklemek istemiyorum:/ Birkaç kişiden daha bu Aralık ayında kampanyalar olacağını duydum. Her sene olan bir şey midir bu? Yani döviz kurları düşmeden bu nasıl olur o konuda kafam karışık.
  • Belli bi satış adedini yakalamak durumumda kalıyo galeriler. O yuzden yıl başı gelmeden ellerinde çıkarmaya bakıyolar arabaları.

Aralık ayının 20sinden sonra üşenmeden bütün galerileri telefonda arayıp ellerinde var mı yok mu diye istediginiz aracı sorun. Sonra fiyatta indirim yaparsınız heralde diyip galerinin yolunu tutun. Bir güzel de pazarlık yapın. Bazen direk pazarlık bile yapmadan fiyatları düşürüyolar zaten interet sitelerinden fiyat listelerini takip edebilirsiniz.

Çok daha uyguna bulabilirsiniz istediginiz aracı
  • @Ertug_TR

Yeni jantlar hayirli olsun öncelikle , çok yakişmiş.Çıkan jantlari ne yaptin acaba ? Birde 17'' miydi jantlar?
  • sağol erdem yeni aldıklarım 17 eskiler 16 idi.. bu jantları çok istiyodum ne kadar doğru bi seçim yaptığımı anladım zaten.. gün geçtikçe daha çok hoşuma gidiyo valla :)
    resimleri pek düzgün açılardan çekemedim ama daha oturaklı resimleri eklicem sonra yine... eskileride aynı jantcıya verip üstüne verdim güzel bi fiyata :)

bu arada 28.500 a 1.2 mi olur yaa :S daha 5 6 ay önce 23.500 du... zamın kralı olmuş resmen... aralık ayında düşmesi çok çok yüksek ihtimal, melihinde dediğin gibi..
    ben olsam bu fiyata 1.5 lancer alır, ilerdede yapacağım bi jant ve fiber kit ile paşa olurdum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya5789

Belli bi satış adedini yakalamak durumumda kalıyo galeriler. O yuzden yıl başı gelmeden ellerinde çıkarmaya bakıyolar arabaları.

Aralık ayının 20sinden sonra üşenmeden bütün galerileri telefonda arayıp ellerinde var mı yok mu diye istediginiz aracı sorun. Sonra fiyatta indirim yaparsınız heralde diyip galerinin yolunu tutun. Bir güzel de pazarlık yapın. Bazen direk pazarlık bile yapmadan fiyatları düşürüyolar zaten interet sitelerinden fiyat listelerini takip edebilirsiniz.

Çok daha uyguna bulabilirsiniz istediginiz aracı

Evet çok mantıklı geldi o zaman ben bekleyeyim ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Ertug-TR

sağol erdem yeni aldıklarım 17 eskiler 16 idi.. bu jantları çok istiyodum ne kadar doğru bi seçim yaptığımı anladım zaten.. gün geçtikçe daha çok hoşuma gidiyo valla :)
    resimleri pek düzgün açılardan çekemedim ama daha oturaklı resimleri eklicem sonra yine... eskileride aynı jantcıya verip üstüne verdim güzel bi fiyata :)

bu arada 28.500 a 1.2 mi olur yaa :S daha 5 6 ay önce 23.500 du... zamın kralı olmuş resmen... aralık ayında düşmesi çok çok yüksek ihtimal, melihinde dediğin gibi..
    ben olsam bu fiyata 1.5 lancer alır, ilerdede yapacağım bi jant ve fiber kit ile paşa olurdum..

Bende bir aralar siyah çok düşündüm ama vazgeçtim , sende görünce doğru bir tercih olurmuş onu anladim , gerçekten farkli bir hava katmiş araca.Keşke önceden haberim olsaydi çıkanlari almayi isterdim.Hoşuma gidiyor o jantlar ama kısmet deilmiş.Birde yay da uygulamişsin sanirsam araca, biraz bilgi verirsen sevinirim. Fiyat , marka , boyutlar v.b gib

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChymerA -- 9 Kasım 2009; 17:49:06 >

• ön 2.5 arkalar 4 cm h&r markası, takılması ile beraber 400 gibi bi fiyat vermiştim. yaylarında fiyatı 300 gibi bişeydi...

zaten çok acele oldu jant işi benimde jant almak gibi bi olayım yoktu, bi anda bunları görünce aşık oldum ve 1 haftada aldım.. eskilerine ne kadar vereceğini bile bilmiyodum, belkide vermicektim ama iyi fiyat verdi işte.. hayırlısı artık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriveMaN -- 9 Kasım 2009; 18:06:38 >
  • 23bin liraya hem cam tavan hem tek kapı bulamayız heralde değil mi?

2.el.

Yada cam tavan ama 5 kapı. :)

Cam tavan değilmiş galiba.

Tavan siyaha mı boyatılıyor?

Ne kadar maliyeti?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elensar77 -- 10 Kasım 2009; 20:35:11 >
  • ertug hayırlı olsun jantların. çok güzel olmuş. valla benimde haberim olsaydı eski jantlarını bende alırdım. kısmet değilmiş. alan adam ne kadara saydı bende değiştirirsem aklımda bulunsun fiyat. bende o kadar para isterim jantlarıma:D

birde geçen farkettim, sizede sormak istiyorum araba rolantide çalışırken (yani boş viteste durur haldeyken) araca gaz verince maximum devir 4000'e kadar çıkıyor, gaza sonuna kadar basıyorum 4000 i geçmiyor. şimdiye kadar birtek ibizada farkettim. sizin araçlarda öyle mi? yoksa benim araçta mı problem var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adminnnn -- 10 Kasım 2009; 20:26:51 >
  • sağol faruk benim lastikle jantı 1000 liraya saydılar ama alacağın janta göre değişir tabi.. ben bide üstüne 1000 verdim :)

rolanti olayını yarın bi deniim tam emin değilim :)

@elensar; 6 7 ay önce bu fiyata sıfırını alabilirdin...

varan1

varan2

varan3

ve daha bi dünya :) ama 2 kapılı yok o fiyata, camıda biz yaparız sana :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriveMaN -- 10 Kasım 2009; 20:47:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: adminnnn

ertug hayırlı olsun jantların. çok güzel olmuş. valla benimde haberim olsaydı eski jantlarını bende alırdım. kısmet değilmiş. alan adam ne kadara saydı bende değiştirirsem aklımda bulunsun fiyat. bende o kadar para isterim jantlarıma:D

birde geçen farkettim, sizede sormak istiyorum araba rolantide çalışırken (yani boş viteste durur haldeyken) araca gaz verince maximum devir 4000'e kadar çıkıyor, gaza sonuna kadar basıyorum 4000 i geçmiyor. şimdiye kadar birtek ibizada farkettim. sizin araçlarda öyle mi? yoksa benim araçta mı problem var.

1.2 ibizalar üvey evlat ya kesin şu an farkına vardım. Bu ne böyle vites boştayken full gaz yapmaya izin verir, plakalık ışıgını yerine takmazsın hata vermez, park ampullerini led takarsın hata vermez Sadece el frenini çekik gidersen o zman uyarı veriyo sağolsun

adminnnn, aynı olay biizm passat'da da var. Güzel bişey yani, motora zarar gelmemesi için

• 16'' taktırmazsın dimi? :)

birazda gülelim :)

link..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriveMaN -- 11 Kasım 2009; 1:08:32 >
  • Doğru.

17'' lazım galiba :)

Neyse bir aracı alalım sonra.

Dipnot:

hahaha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elensar77 -- 11 Kasım 2009; 1:22:30 >
  • Arkadaslar 22 bin verip 2009 model 1.2 elegance 10000km de almak mi mantikli yoksa araliga kadar bekleyip 2010 model almak mi mantikli
  • aralığa kadar bekleyip hangisi kadana yatıyosa onu almalı.. yani ya 2. el yada sıfır anlamında :)
  • Ben Melih'e dedim sat bana arabanı diye ama yok :P valla tavsiyelere uydum bekliyorum aralık ayının son günlerini. bugün izmir autoshow un son günüydü gittim, pek bi değişklik yok. 1.2 referance siyah 27.700 fiyat almıştım yaklaşık 2-3 hafta önce bi bayiden. bugün fuardaki başka bi bayiye sordum en son 27.500 diyolar. bu arada erya yı da aradım arkadaşlar. stok olmadığı için onlar da fiyat kırmıyolar. iki tane alcaz dedim ı ııhh
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.