Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.885
Cevap
139
Favori
988.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • melih haftaya pazar bir bulusma ayarlasak dun aksam ertugla konustukda seni bekledik gelmedin msn e kacak mı takılıyonuz yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya5789

Sağlam sağlam bi gün 3ümüz buluşalım o zaman hem laflamış oluruz hem de alıp verip ekonomiye can vermiş oluruz
    uyar hatta bana haftaiçi de uyar işsiz adam olunca. ama akşamları kursum başlayacak.
  • Bana da uyar hafta içi, daha iyi olur hatta. Salı günleri okulum erken bitiyo, 12.30'da. Sen bacey'le de konuş bi gün ayarlayın bana da söyleyin, uyarım ben.

Emre abi dün evde değildim, gece 4te geldim. Gerçi normalde evde olsam da pek girmiyorum msn'e gerçi :)

Siz msn'de öyle bi toplaşma yaparsanız benim telefona da bi msj filan atın girerim msne evde olursam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya5789 -- 18 Ekim 2009; 14:00:23 >
  • ayrı ayrı buluşma olucaksa hiç olmasın yada ben gelmiim, hep beraber olmak daha mantıklı gibi sanki...
  • hasfta ici olursa yarın izinliyim persembe gunu izinliyim vede haftaya pazar izinliyim ona göre ayarlayın
  • Ayrı ayrı değil de güzel bir hava olunca bi yere hep beraber oturmaya gidebiliriz.

Ekstra bir durum olmazsa benim gelecegini tahmin ettiğim isimler:

1- kaya5789 -- Melih
    2- techflash -- Ilyas
    3- ertug-tr -- Ertug
    4- karamamba -- Emre
    5- ChymerA -- Erdem
    6- harmonyoa -- Onur
    7- CSZ -- Cem
    8- opeth -- Vedat da gelebilir belki, o da manevi ibizacı sayılır

Aslında hava iyi olursa Kilyos'a gidip açık havada hazır mangal yiyip ardından da aynı yerde Go-kart yapabiliriz ? Dediğim yerde park sorunu yok, yemekler fena değil, yer güzel doğayla iç içe, Go-kart pisti de oldukça büyük. Fiyatlar da normal.
  • icimdeki canavari hepten cikartirim go kartta bugun zaten ortakoyu filtre sesiyle inlettim benzinin anasi agladi ona gore filtre taktirin arkadas yanimdaydi hiz yapmama kızar ama bugun o bile yoldan ciktı filtre sesini duyunca :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya5789

Ayrı ayrı değil de güzel bir hava olunca bi yere hep beraber oturmaya gidebiliriz.

Ekstra bir durum olmazsa benim gelecegini tahmin ettiğim isimler:

1- kaya5789 -- Melih
    2- techflash -- Ilyas
    3- ertug-tr -- Ertug
    4- karamamba -- Emre
    5- ChymerA -- Erdem
    6- harmonyoa -- Onur
    7- CSZ -- Cem
    8- opeth -- Vedat da gelebilir belki, o da manevi ibizacı sayılır

Aslında hava iyi olursa Kilyos'a gidip açık havada hazır mangal yiyip ardından da aynı yerde Go-kart yapabiliriz ? Dediğim yerde park sorunu yok, yemekler fena değil, yer güzel doğayla iç içe, Go-kart pisti de oldukça büyük. Fiyatlar da normal.

hafta sonu oldugu surece cok guzel bı tahmınde bulunmussun melıhcım takdır edıyorum senı :D

• Eyvallah abi Bence de güzel olur, güneşli bir cumartesi veya pazar günü.

Emre abi ben o sesi duycam diye fazladan kaç litre benzin yaktım acba çok merak ediyorum :)
  • kilyos bana çok uzak yaw taa beylikdüzünden.. sırf şu mangal buluşmaları yüzünden kilyosda beykosda falan yapıldı diye kaç buluşma kaçırdım diğer forumlarda :)
    malum vakitler uymuyo falan..

ama orta bi yer olursa herkes için daha cazip olur.. mesela bakırköy galleria, merter mcdonalds gibi... yeşilköyde sahilde denize karşı mükemmel pozlarda çekilebilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ertug-TR

kilyos bana çok uzak yaw taa beylikdüzünden.. sırf şu mangal buluşmaları yüzünden kilyosda beykosda falan yapıldı diye kaç buluşma kaçırdım diğer forumlarda :)
    malum vakitler uymuyo falan..

ama orta bi yer olursa herkes için daha cazip olur.. mesela bakırköy galleria, merter mcdonalds gibi... yeşilköyde sahilde denize karşı mükemmel pozlarda çekilebilir..
    orta yer bakırköy?
    ben maltepedeyim o zman nolcak
  • farketmez yaw bildiğim müsait alan olduğu için söledim, mecidiyeköy de olurda bildiğim rahat large bi yer yok o tarafta... yoksa beşiktaşda olur maslakta olur
  • çobanımız melih sanırım. bi yer ayarlasın zamanda uygun olursa gelirim ben. mekan çok aşırı önemli değil valla. olmadı gelecekler nerelerde oturduklarını yazsın ona göre melih orta karar bi yer bulsun. bi kerede bi organizasyonu ben ayarlamıyım yav

• Gideceğimiz yer tam orta yer olursa hepimizin rahat rahat oturup sohbet edebileceği, icabında yemek yiyebilecegi veya bişeyler içeblilecegi, arabalarını rahat rahat park edebilecegi(hem resim çekmenin de kolay olacagı) sakin bir yer bulmak zor gibi. BEşiktaş-ORtaköy-KAdıköy-MAslak-LEvent gibi yerlerde bunları yapabilecegimiz yer sayısı az belki de yok.

Benim için yakın uzak fark etmez. Her yere gelirim. Colt sahibi arkadaşın arabası da gayet az yakıyo zaten onun için de fark etmez

O zaman herkes bir yer önersin. Ben Kilyos'ta ısrarcıyım ama :)

Maltepe sahilde de güzel cafe'ler var bu arada. Florya tarafını bilmiyorum hiç.

EVET ÖNERİLER GELSİN BAKALIM...

• otopark durumunu bilmiyorum ama arnavutköy ibb tesislerine gidemedim içimde ukte kaldı. civarından geçen yada bilen varsa yorum yaparsa sevinirim.http://tesislerimiz.ibb.gov.tr/arnavutkoy-sosyal-tesisleri.html
  • Hiç gitmedim valla oraya. Arkadaşlara sorarım bugün, gitmiş olan birini bulurum illa ki. Yeri kolay ve merkezi bir yer aslında. Açık havada oturup bişeyler içilebilir.

edit: Bu arada ben çıkıyorum şimdi evden. Diğer arkadaşlarda da yorum ve önerilerini bekliyorum gidilecek yer ile ilgili...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya5789 -- 19 Ekim 2009; 11:04:36 >
  • çok kalabalık bi yere benziyor ama benim için farketmez... arabaları yanyana çekebileceğimiz bir yer olursa çok iyi olur sadece....

çoğunluk ne diyorsa bende uyarım zaten.. ama bir yer önermek gerekirse bakırköy regata, florya sahil ordan konvoyla merter mc, bunlar değilse istinye parkın yanıda yani iç tarafında kafeler var etrafı mağazaların olduğu üstü açık coool bi yer orası olabilir..
  • Abi "Masa"'yı diyosun sen. İstinye Park'ın terası gibi bir yer. Hani Arda - Aziz Yıldırım buluşması filan da oldu orda bilmeyen arkadaşlar için söyliyim, artistik biyerdir :)

Bana uyar, 7-8 ibiza oraya aynı anda girersek bütün gözler üzerimizde olur valla. Hatta kamera filan bile çekebilir, DH Ibiza Kulübü de MASA'yı tercih etti diye

Evet diğer önerileri de alalaım...
  • aynen, eğer park problemi yoksa 10 numara olur :) bu arada melih jantlar için yorum yapmamışsın beynemedinmi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriveMaN -- 19 Ekim 2009; 19:20:04 >
  • Asıl resimleri bekliyorum

Onlar ne öyle 0,5 pixel kamerayla çekilmiş gibi :)

Sen yıkat filan arabayı koy resimleri de bi, ondan sonra yorum yapıcam.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.