Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.886
Cevap
139
Favori
988.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar dün kapı kolarıyla aynaları boyatmıştım bugünde filmleri hallettim aracın son hali aşağıdaki gibidir biraz araç kirli olduğu için görüntü kötü çıktı 1-2 güne yıkatıcam bi 25 lirada yıkatmaya gidicek bu arabanın masrafları beni bitiricek bu gidişle dış kısımda çok az işim kaldı sonra iç kısıma geçicem krom kaplamalar kol dayama felan...

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\
  • naptın sen yavv 25 lira bir yıkamaya verilirmi ben yıkayayım arabanı getir ama 10 lirani alirim
  • valla dostum ne bilim istanbulda anadolu yakasında yakınımda zadex var gidiyorum hem çayımı kahvemi içiyorum şampuanlı yıkatıyorum normal yıkama 20 lira şampuanlı yıkamaya 25 lira veriyorum ama adam en ince ayrıntısına kadar temizliyor araçta sigara içtiğim için çok kül felan giriyor aralara onları normal yıkamacı pek temizlemiyor bi süpürge açıyor içine o kadar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya5789

Disk değil de kaliperleri kesinlikle kırmızı yap. Zaten arabada da hakim renk kırmızı beyaz siyah olacagı için çok güzel durur.

kaliper kaliper :) kırmızı yaparız o zaman bi gidelimde yarın belli olur, extra ücret isterse kendim yaparım falan... varmı yapan burda kendi? çünkü zannedersem boyadan sonra bi müddet beklemem gerekir saatlerde geç olabilir, gerçi bijonlarda boyancak ama..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriveMaN -- 15 Ekim 2009; 18:24:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ertug-TR

quote:

Orijinalden alıntı: kaya5789

Disk değil de kaliperleri kesinlikle kırmızı yap. Zaten arabada da hakim renk kırmızı beyaz siyah olacagı için çok güzel durur.

kaliper kaliper :) kırmızı yaparız o zaman bi gidelimde yarın belli olur, extra ücret isterse kendim yaparım falan... varmı yapan burda kendi? çünkü zannedersem boyadan sonra bi müddet beklemem gerekir saatlerde geç olabilir, gerçi bijonlarda boyancak ama..

Yok yok para almaz. 5 dakikalık iş zaten. Hiç bir önlem almadn bam güm sıkıyo Allah ne verdiyse disklere filan Olmadı kendin de yaparsın zaten çok kolay bişey. 15cm uzaklıktan sıkacaksın.

Tabi kutuyu kendin alıcaksın 15TL filan. Ama yuksek ısıya dayanıklıları filan varmış bi de o kaç para bilmiyorum.

Bu arada hayırlı olsun @harmonyoa. Ben de bi ara piano black yaptırmaya karar verdim ön konsol ve kapı içlerini. Bir de direksiyonun arkasındaki, göstergelerin üstündeki şapka gibi kısmı da parlak olmayan kromajdan yaptırıcam, havalandırmaların çerçeverleri ile aynı renkte yani. 1.6'larda öyle de benim 1.2 referance normal siyah :) Bu parçaların da fyatlarını alıyım bi ara bakıyım inşallah pahalı değildir.

@karamamba abi spoileri aldım bugun 246TL'ye. C.tesi inşallah kapı kollları ve aynayla beraber hepsini birden boyatıp, spoileri de taktırıyorum. Pazar sabahı da bi iki foro çekerim artık MSN'in başınd adiildim yazmışsın da çok geç gördüm, tam kapatırken.
  • melih sen msne giriyonmu yaw en son 3 ay önce konuştukda :)) serkanlada öle :)
  • Çok az giriyorum ya :)
  • eskiden msn'mi varmış dimi :) yarın akşam arıyacam seni o tarafa gelirsem...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriveMaN -- 16 Ekim 2009; 0:22:44 >
  • Tamamdır abi ara. Ama ben bu tarafta olurmuyum orası meçhul :)
  • msndemi olursun

bu arada o jantların kenarlarındaki mavilikleri nası kırmızı yapıyolar merakediyom ince işcilikleri var galiba :) yarın görücez artık..
    ortasındaki ince çizgiler dahada minik çizgi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriveMaN -- 16 Ekim 2009; 0:26:46 >
  • Onlar yapar abi kafanı takma hiç, çok yaygın bi uygulama o zaten.

MSN'de hiç olmam zaten de evde olmama ihtimalim çok yuksek. Yagmurlu olursa hava evde olurum ama kesin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya5789 -- 16 Ekim 2009; 0:28:22 >
  • ben gidiyom ya sanayiye her yer göl olur kesin :) ön cama film yaptırmak için gaza gelirsem oda yalan olur haftaya kalır %100
  • Zaten gitceksen araman lazım yoksa akşam üstü biraz zor. Ön camı da yap tamam zaten
  • ön cam yarın olmazsa haftaya kalıcak gibi ama du bakalım...
  • Abi ben bugun ugrayamicam bu arada yanına. Birazdan çıkıcam evden 4.Levente dogru yol almam lazım..
  • ön camıda, jantları da taktırdım.. ilk tepkiler çok iyidi :) ön camdaki işçiliği beyenmedim full balonlar görür gibi oldum ama yarın bakıcam bidaha.. resimde çekemedim akşama bitti hepsi, ordan hs maçı falan derken yeni yazabiliyom.. resimleri yarın koyacam arabayı yıkatıp..

bide bizim konu 6. sayfaya gelmişti yanlış hatırlamıyosam bi problem var galiba..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriveMaN -- 17 Ekim 2009; 0:24:29 >
  • Hadi hayırlı olsun senin jantlar ve film de. Jantların çok güzel olduguna eminim. Film de zamanla düzelir, ön camın işçililiği zordur biraz. Camı çıkaramadıkları için iyice ısıtamıyolar. E bi de hava da soguk bu aralar. 1 hafta sonra balonn filan kalmaz

Konunun sayfa sayısı azalmış çünkü sayfa başına düşen mesaj sayısı artmış. Bazen oluyo öyle, mesajlarda bir eksiklik yok yani.

Bu arada son zamanlarda Ibiza'cıları bir modifiye aşkı sardı galiba Ben de yarın spoilerimi taktırıcam bakalım
  • hadi bakalım bekliyoz resimleri seninde :)

şu far karartma olayını şiddetle yaptırmam lazım tabi sonra bakalım filtre falan yaparız belki, yakıt bide garanti korkum var ama..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ertug-TR

ön camıda, jantları da taktırdım.. ilk tepkiler çok iyidi :) ön camdaki işçiliği beyenmedim full balonlar görür gibi oldum ama yarın bakıcam bidaha.. resimde çekemedim akşama bitti hepsi, ordan hs maçı falan derken yeni yazabiliyom.. resimleri yarın koyacam arabayı yıkatıp..

bide bizim konu 6. sayfaya gelmişti yanlış hatırlamıyosam bi problem var galiba..

bendede ılk kabarcıklar bulanıklıklar olmustu 1 haftaya hepsı kaybolur ıcın rahat olsun
  • film yerine bu lazer karartma diye birşey varmış o konuda bi bilginiz var mı?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.