Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.885
Cevap
139
Favori
988.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla o yol çok pahalı diye biliyorum Vedat, ve hiç yaygın değil. Bizim taktırdıgımız cam filmleri de lazer film diye geçiyo ama, bunu duymuş olmayasın sen de?

Hem camları karartırsan ve ruhsata işletemezsen-biliyosun göz doktoruna gidip rapor alman gerekiyo güneşe çıkamıyorum diye-o zaman camları söktürmen gerekir polis çevirmesinde polis laf ederse
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya5789

Valla o yol çok pahalı diye biliyorum Vedat, ve hiç yaygın değil. Bizim taktırdıgımız cam filmleri de lazer film diye geçiyo ama, bunu duymuş olmayasın sen de?

Hem camları karartırsan ve ruhsata işletemezsen-biliyosun göz doktoruna gidip rapor alman gerekiyo güneşe çıkamıyorum diye-o zaman camları söktürmen gerekir polis çevirmesinde polis laf ederse
    ziebartta öle bişey yapılıyo sanıyodum şimdi baktım yokmuş öle bişi
  • melih senin crystal vision mu ne vardı halojen ampul. onlar hala duruyo mu?
  •  ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\
     ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriveMaN -- 17 Ekim 2009; 14:10:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: techfash

quote:

Orijinalden alıntı: Ertug-TR

ön camıda, jantları da taktırdım.. ilk tepkiler çok iyidi :) ön camdaki işçiliği beyenmedim full balonlar görür gibi oldum ama yarın bakıcam bidaha.. resimde çekemedim akşama bitti hepsi, ordan hs maçı falan derken yeni yazabiliyom.. resimleri yarın koyacam arabayı yıkatıp..

bide bizim konu 6. sayfaya gelmişti yanlış hatırlamıyosam bi problem var galiba..

bendede ılk kabarcıklar bulanıklıklar olmustu 1 haftaya hepsı kaybolur ıcın rahat olsun

bulanıklar geçicekse problem yokda havalandırmanın oralarda ufak biraz büyük balouncuklar var kredi kartı ile kapanacak cinsden, onlarıda hallederiz artık :)

jantlar için yorumları alalım :) resimleri telefonla çektim şu kaliperleri folyo işini halledeyim güzel resimler koyarım sonra :)

• ertug o havalndırmanın orada ılk yaptırdıgımda manyak gıbı bı baloncuk vardı kredı kartı fılan ugrastım bı gun nafıle bakmayacam dedım oraya hıc ılgılenmedım bı baktım 1 hafta sonra kaybolmus hıc kafana takma araban on numara olmus jantlar fena aklımı cok celmeye basladı bu jant yay ısı :D
    artık on petek ızgara da kırmızı serıt cok yakısacaktır fırsat bulunca yaptır. boyle kazasız belasız nıce 10 bınlere bana yetısmıssın ben 10500 deyım gecen aralık sonunda almıstım arabayı baya dolasıyorsun sanırım :D
  • 23.03.2009 tarihinde almışım okadar fark yok ama evet ev şehiriçine uzak olunca oluyo bu fark :) sağol güzel yorumların için :) far karartma arıyom son olarak bide..
  • jantların vede filmlerin hayırlı olsun
  • sağol emre :) darısı hepsimize...
  • bende bugun arabanın resimlerini cekecektim ki yanlıs yere parketmişim aracı kuslar oldugu gibi pislemiş
  • msn e gelin beyler kacmayın
  • ertug kardeş hayırlı olsun ama kendi fikrimi söylicek olursam ne bilim siyah jant bana biraz abartı gibi geldi normal renk daha güsel dururdu sanki bu araçta ama herkesin renkleri ve zevkleri farklı bende jant işine giricem ama yay taktırmıcağım için çok kötü durur diye uzak durmak istiyorum ama kuzen felan bastırıyor illa jant al 17 diye ama sizce çok mu yükselir arka taraf.. birde seninki lastiklerle beraber ne kadar ödedin rakam?.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harmonyoa -- 17 Ekim 2009; 22:25:43 >
  • yaysız binersen traktör olur araba
  • yükselmez çok yaw ama yay olursa problem olmaz :)

bu arada resimlerde kaç kol olduğu bile zor gözüküyo temsili şimdilik bu fotolar, o yüzden tam belli olmamış gibi jant :) yenilerini koyucam bu hafta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DriveMaN -- 17 Ekim 2009; 22:28:59 >
  • yaydada konfor gidiceği için arabanın yay kesinlikle taktırma diyorlar pek anlamadığım için her kafadan bi ses çıkıyor ne yapıcağımı şaşırdım valla
  • yayda konfor gider, yüksek janttada gider zaten keyfi işi olmasa bu herkes 19'' 20'' lerle gezer :)
  • Benim gibi yap jant taktırma baskalarınında lastik vede jantlarına bakma icin yanar

Gerci ben pere olmadıgından dolayı yaptıramıyom su parayi bi bulsam yaptıracam hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: _opeth

melih senin crystal vision mu ne vardı halojen ampul. onlar hala duruyo mu?

Duruyo Vedat, ne oldu ki?

Bu arada arkadaşlar yay da biraz konforu bozar ama özellikle buyuk janta, dar yanağa geçiş konforu baya bozuyo.

Yay takılmicaksa 16" jant daha mantıklı ama en normali 17" jant takıp üstüne de yay takmak. Konfora önem veren biri 15" janttan şaşmasın derim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya5789

quote:

Orijinalden alıntı: _opeth

melih senin crystal vision mu ne vardı halojen ampul. onlar hala duruyo mu?

Duruyo Vedat, ne oldu ki?

Bu arada arkadaşlar yay da biraz konforu bozar ama özellikle buyuk janta, dar yanağa geçiş konforu baya bozuyo.

Yay takılmicaksa 16" jant daha mantıklı ama en normali 17" jant takıp üstüne de yay takmak. Konfora önem veren biri 15" janttan şaşmasın derim :)
    sağlamsa baceye sat dicem de. makyajlı kasa h4 kullanıyo bizim araçlarda. hem boşuna durmamış olur ampuller hemde birinin işine yarar dicem.
  • Sağlam sağlam bi gün 3ümüz buluşalım o zaman hem laflamış oluruz hem de alıp verip ekonomiye can vermiş oluruz
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.