Şimdi Ara

YENİ SEAT IBIZA 1.2 TSI STYLE Hk (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
399
Cevap
16
Favori
88.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: regulus11

Arkadaslar dusuk hacimli motorlar icin uzun yolda cok yakar deniyor. 1.2 tsi 90 hp ibiza icin durum nasildir? kullanan bilen var mi? Seat'in verilerine gore 100 km'de 4 lt yakiyor. bu veri hangi sartlarda elde edilmistir? mesela 100 km/s hizi gecmeden felan mi ?
    uzun yolda 130'la gittiginde cok yakar mi?

Uzun yolda 130 km lerde 6.5 gibi yakar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.2 Tsi Sytle paket Beyaz Renk 45.000 TL fiyat iyi midir arkadaşlar?
  • muratbkk kullanıcısına yanıt
    fiyat bence iyi.Nerden aldınız teklif?
  • Konya Attarlar'dan, aracı satın aldım.
    Perşembe günü kısmet olursa teslim edilecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Memento-Mori35

quote:

Arkadaslar dusuk hacimli motorlar icin uzun yolda cok yakar deniyor. 1.2 tsi 90 hp ibiza icin durum nasildir? kullanan bilen var mi? Seat'in verilerine gore 100 km'de 4 lt yakiyor. bu veri hangi sartlarda elde edilmistir? mesela 100 km/s hizi gecmeden felan mi ?

Ben ş.dışı 4.6 lt, Ş.içi 6.5 lt yakıyorum. Yani bir depo benzinle uzun yolda 1000 km yapıyorum.
    Fabrika verilerinin üstünde olmasına rağmen iyi sayılır.
    Bakımdan sonra daha da düşer diye düşünüyorum.
  • Arkadaşlar güncel yakit verimi paylaşıyorum .
    Sakin sürüş, sabit bi vitesle giderken 1500-1600 devir de , çok yokuşu olmayan bir şehirde kullanıyorum.

Aynı şehirde focus 1.6 otomatik ile 10.4 , astra j 1.4 turbo otomatik ile 9.5 yakiyordum.

Bu mesaja eklenen görseller:

YENİ SEAT IBIZA 1.2 TSI STYLE Hk YENİ SEAT IBIZA 1.2 TSI STYLE Hk

• quote:

Orijinalden alıntı: ukubat

quote:

Orijinalden alıntı: Memento-Mori35

quote:

Ben ş.dışı 4.6 lt, Ş.içi 6.5 lt yakıyorum. Yani bir depo benzinle uzun yolda 1000 km yapıyorum.
    Fabrika verilerinin üstünde olmasına rağmen iyi sayılır.
    Bakımdan sonra daha da düşer diye düşünüyorum.

sehirdisi 4.6 lt'yi ortalama kac km hizla yakiyor?

• Katalog 4 lt vermiş ben 4.6 yakmışım .
    Ş. dışında hız limitleri ne ise o hızda kullandım.
    Yani insan gibi kullandım.
  • regulus11 kullanıcısına yanıt
    Katalog 4 lt vermiş ben 4.6 yakmışım .
    Ş. dışında hız limitleri ne ise o hızda kullandım.
    Yani insan gibi kullandım.
  • style'a ek olarak alabilecegimiz style plus paketin icerigini bilen varsa aciklayabilirmisiniz tesk.

• redboxer82 kullanıcısına yanıt
    arac olustur menüsünde + plus paket içeriği için. (info) tıkladığınızda görünüyor

• Bende alor mavi style paket aldım.Ekim 15 gibi gelicek
  • Kaça ve hangi bayiden aldiniz hocam

• MIRACOIL kullanıcısına yanıt
    Herhangibir islem yapildimi hocam
    Ben sadece kapora yolladim maille dekont attim bu kadar.Siz evrak imzalama falan olayi oldumu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seco4 -- 23 Eylül 2016; 19:29:01 >
  • seco4 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bende aynısını yaptım.Kısmetse 15 i gibi gidip alıcam.Bana opsiyon ekranını gönderdi satış danışmanı.
  • bu malum sitedeki uyaniklar sizin aldığınız fiyatlardan daha pahalıya ikinci el satmaya calisiyorlar, neyin peşinde bu millet :)

• quote:

Orijinalden alıntı: redboxer82

bu malum sitedeki uyaniklar sizin aldığınız fiyatlardan daha pahalıya ikinci el satmaya calisiyorlar, neyin peşinde bu millet :)

ibiza style 1.2 sti bayide 47.900 iken+ plus + özel donanımlar eklenincee fiyat şişiyor. 900 TLyede çelikjant var 2000 TL yede.daha birçok donanım farkı var. aynı sekilde benim arkadaş 57 bine aldı.sıfırın dan bahsediyorum.
    tabi bunu ikinci el olarak siz olsanız kaçn TL ye satarsınız? olay bundan ibaret. ikinci el alırken.dananım farklılıklarını iyi karşılaştırmak gerek.bende ikinci el bakıyorum.

• MIRACOIL kullanıcısına yanıt
    Ben gelen araclardan secmedim,kendim opsiyonladim ambiyans aydinlatma ekledim.Benim kasim sonu aralik başında gelicek insallah

• O kadar ibiza style incelememe rağmen bugün attarlar dan 1.2 tsi leon style beyaz 57.5k ya almış bulunuyorum haftaya cumartesi aracı teslim alacağım ibiza style plus paket ve 16 jant ile 51k yı buluyordu ayrıca içi çok dar geldi bana ileride sıkıntı yaşayacağımı düşündüm ve leon dah cazip geldi umarım hayırlı olur.

• Merrhaba bende style donanımı düşünüyorum 1.2 tsi fakat senelik bakımdan kimse bahsetmemiş bilen varsa yardımcı olurmu ne kadar tutar birde vergisi ne kadar teşekkürler ??

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.