Şimdi Ara

YENİ SEAT IBIZA 1.2 TSI STYLE Hk (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
16
Favori
88.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar 2.el Ibiza alacam. Otomatik olacak. Şanzıman kronik problemleri var mi acaba. Hangi paket almak daha mantıklı. Model yılı olarak 2013-2015 arası düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Referance modelinin yeni fiyatını alan varmı arkadaşlar veya indirim olacakmı?

• Arkadaşlar doğuş oto kampanya yapmış. Normalde 650 TL olan orjinal kolçak 325 TL ye inmiş. Her bayinin stoklarında yok arayıp bilgi alabilirsiniz. Montaj için ayrıca 50 TL istiyorlar. Bayiden alıp başka yerde taktırabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: swes

Arkadaşlar 2.el Ibiza alacam. Otomatik olacak. Şanzıman kronik problemleri var mi acaba. Hangi paket almak daha mantıklı. Model yılı olarak 2013-2015 arası düşünüyorum.

Ben çevremde çok sorun duymadım fakat dsg nin forumda problemleri meşhur..

Style paket en mantıklısı fakat style plus olursa daha iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: IgorStravinsky

quote:

Arkadaşlar 2.el Ibiza alacam. Otomatik olacak. Şanzıman kronik problemleri var mi acaba. Hangi paket almak daha mantıklı. Model yılı olarak 2013-2015 arası düşünüyorum.

Style pakette extra ne var anlamış değilim. Hız sabitleyici yok,arka parka sensörü yok, yağmur ve far sensörü yok, ön kol dayama yok, feonsiyenel direksiyon yok. Baz modelden farkı nedir anlamış değilim.

• quote:

quote:

quote:

Style pakette extra ne var anlamış değilim. Hız sabitleyici yok,arka parka sensörü yok, yağmur ve far sensörü yok, ön kol dayama yok, feonsiyenel direksiyon yok. Baz modelden farkı nedir anlamış değilim.

Görünüm olarak çokça detay var. Vites topuzundan arabanın icindeki bir sürü yere kadar piano black olmuyor reference modelinde, lcd ekran da yoktu en son baktığımda. Artı jantlar kapaklı olmayacak :)

Sis farları otomatik dönmüyor ayrıca.

• quote:

quote:

quote:

yanlış bilgilendirilmişsiniz. hız sabitleyici ve fonsiyonel direksiyon var. Bunların yanında baz modelden fark olarak yan hava perdesi, arka teker disk fren, deri direksiyon, otomatik klima, çelik jant, dönüşe duyarlı sis farı, led stop lambası var. Ayrıca kadran ve koltuklarda baz modelden farklı.

• Style standard pakette,arka frenler disk değil.Araç oluşturucuda öyle diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aradok

Style standard pakette,arka frenler disk değil.Araç oluşturucuda öyle diyor.

Style paket sahibiyim. ön arka disk.
  •  YENİ SEAT IBIZA 1.2 TSI STYLE Hk YENİ SEAT IBIZA 1.2 TSI STYLE Hk

• quote:

Orijinalden alıntı: aradok

YENİ SEAT IBIZA 1.2 TSI STYLE Hk YENİ SEAT IBIZA 1.2 TSI STYLE Hk

Hocam 1.2 tsi başlığındasın. Aynı arabadan bahsetmiyoruz.

Senin konun bu https://forum.donanimhaber.com/seat-ibiza-2017-yeni-kasa-hk--120094411

Şurdakihttp://www.epey.com/dosya/30612/2015-yeni-seat-ibiza-1-2-tsi-90-hp-style-urun-katalogu-701.pdf kataloğun 20. sayfasında iki donanım özellikleri yanyana verilmiş. Ordan farkları görebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bordeauxmavie -- 11 Ekim 2017; 18:44:6 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Aeris

Merhaba ben 21 Ekimde referance modeli liste fiyatı 41.200'dü bana ağustos fiyatı 40.000TL'den verdiler başka herhangibir indirim olmadı.
    Ellerinde katalog var referance donanımı ile style donanımı yan yana yazıyor ben önemli bir fark göremedim o yüzden referance aldım. İşlemler başladıktan sonra 3. gün teslim aldım.

Referance modelinde, Cruise Control, ESP, Yokuş Kalkış desteği, 4 cam elektrikli vs. benim en gerekli gördüklerim var hatta 5" siyah beyaz dokunmatik ekranı var çok şık ve kullanışlı olmuş.
    Style da ekran renkli oluyorki bence renksiz daha şık gözüküyor görüp bakınız almadan önce, ekstradan 15" çelik jant, kapı kolu ile yan aynalar gövde rengi, dijital klima, ek hava yastıkları gibi özellikler var onların içinde de sadece dijital klima bence işe yarar bir özellik o da çift bölgeli değil o yüzden bu kasada style donanımını gerekli bulmadım ben.
    Aradan 3 yıl geçti. 40 bin TL'ye alınan araç şuan 100 bin TL

• quote:

Orijinalden alıntı: Why Shy

Aradan 3 yıl geçti. 40 bin TL'ye alınan araç şuan 100 bin TL

Alıntıları Göster
    Şaka gibi gerçekten. ben 40bin'e alırken forumlarda araştırıyordum üzülüyordum 2-3 yıl önce otomatik dsg 105HP style paketini 26-28bin TL'ye almış millet diye.
  • Merhabalar, 50.000 tl e 2014 model 76.000 km ibiza 1.2 tsi dsg style paket aldım sizce fiyat nasıl? tramer 1.500tl kazası yok.
  • 2014 model aracımda usb giriş yokmuş valla çok şaşırdım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2015 1.2 tsi comfortline polo 43 binde
    2016 1.2 tsi style ibiza 45 binde 3 milyar poloya göre ucuz hangisini tercih ederdiniz?
  • aykutgs54 kullanıcısına yanıt
    Donanım olarak hangisi dolu ise onu al hocam. Donanımları aynı ise polo al 2.elde daha değerli polo 2016 ibiza sahibi olarak yazıyorum.

• 2017 Haziran ayında 1.2 tsi referance donanım aracı 48.500’e almıştık , hey gidi günler hey . 2 senede %140 artış neredeyse .

• Merhaba, Ibiza ile ilgilenen arkadaşlar varsa aracın bir tanıtım videosunu hazırladım.
    https://www.youtube.com/watch?v=FPSbUAcY5NA&feature=youtu.be
    Herkese iyi forumlar.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.