Şimdi Ara

--- Yeni Samsung S5610K --- (*****) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
973
Cevap
9
Favori
248.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • seth86 sağ ol. O zaman yalnız "Team 16GB Class 10 Micro SD/SDHC Flaş Kart " ısmarlayayım yorumlarda kartın çok hızlı olduğu belirtilmiş. Bildiğiniz aynı özellikde başka uygun fiyatlı kartlar varsa haberdar ederseniz sevinirim.

http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=ft130771&categoryId=1100011

• merhaba arkadaşlar,

telefonu görüntülü görüşmede kullanmak için almayı düşünüyorum.telefonun görüntülü görüşme özelliğini kullanan varmı? reset olayı kronik bir sorun galiba.oysa dokunmatik sevmeyenler için en iyi alternatif.
  • Arkadaşlar bu bellek kartlarının sınıfı hızı çok etkiler mi? Örneğin 4 olanı 20TL. iken, 10 olanı 40TL. Birkaç kullanan kart doldukça düşük sınıflı olanlar kasma yapar dediler. Siz, ne dersiniz çok abartılı bir fark olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtar72

Arkadaşlar bu bellek kartlarının sınıfı hızı çok etkiler mi? Örneğin 4 olanı 20TL. iken, 10 olanı 40TL. Birkaç kullanan kart doldukça düşük sınıflı olanlar kasma yapar dediler. Siz, ne dersiniz çok abartılı bir fark olur mu?

Yapmaz. class 10 u ben kamerada 720p film çekmek için kullanıyorum.Bu telefonla en fazla 4 mb lık jpeg foto çekceksiniz.
  • arkadaşlar bu tel'e java harici program yükleyemiyormuz?bana her görüşmeyi kaydeden bir program lazım.veya bu tel'de nasıl yapabiliriz?
  • beyler bu telefonu anneme almak istiyorum uygun mu bir arkadaş ahize ile ilgili bir şey demiş nasıl ahizesi ?? tavsiye eder misiniz ?
  • Eşime klasik telefon arıyordum ve bunu gördüm, dün sipariş ettim. merak ediyordum çünkü güzel gözüküyordu. Bugün elime geçti ve kutusunu görünce ; aaa ne kadar kibar dedim. Kutuyu açtığımda ise . Bu ne dedim ya odun gibi :D
    Neyse özellik olarak güzel bi telefon. İnşAllah akşam kafamıza yemeyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyinkastan -- 19 Temmuz 2012; 13:40:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinkastan

Eşime klasik telefon arıyordum ve bunu gördüm, dün sipariş ettim. merak ediyordum çünkü güzel gözüküyordu. Bugün elime geçti ve kutusunu görünce ; aaa ne kadar kibar dedim. Kutuyu açtığımda ise . Bu ne dedim ya odun gibi :D
    Neyse özellik olarak güzel bi telefon. İnşAllah akşam kafamıza yemeyiz

beğendiniz mı hocam ahize sesi filan nasıl ?

• kullanan arkadaşlardan tavsiyeler bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: atmaca57

kullanan arkadaşlardan tavsiyeler bekliyoruz

Bahsettiğim gibi telefon çok güzel ama estetik değil ve biraz büyük :)).
  • avea ile kullanıyorum,reset bir kaç defa oldu süekli değil.
    telefonu şahsen ben çok sevdim kullanışlı fonksiyonel ve şık.
    yalnız arama yaptığım zaman arama sonrası ;gönderiliyor; diye
    bir yazı 3/5 sn resetler gibi devam ediyor.
  • quote:

quote:

Gerçekten canlısını Teknosa'da gördüm maşallah benim SE NEO kadar var şaşırdım kaldım. O nedenle acaba Boyu 9,6 cm olan C3303 mü alsam bilemedim. Hoş S5610'un özellikleri güzel ancak 13cm'lik boyu ile sanki yanınızda 2. Telefon değil de PDA taşıyormuş gibi oluyorsunuz. Hem C3303' ün kulaklık takmadan çalışabilen radyosu da var. Ikisinin de ortak noktası pilleri uzun gidiyormuş ve C3303' ün reset sorunu da yokmuş.

• quote:

quote:

quote:

Gerçekten canlısını Teknosa'da gördüm maşallah benim SE NEO kadar var şaşırdım kaldım. O nedenle acaba Boyu 9,6 cm olan C3303 mü alsam bilemedim. Hoş S5610'un özellikleri güzel ancak 13cm'lik boyu ile sanki yanınızda 2. Telefon değil de PDA taşıyormuş gibi oluyorsunuz. Hem C3303' ün kulaklık takmadan çalışabilen radyosu da var. Ikisinin de ortak noktası pilleri uzun gidiyormuş ve C3303' ün reset sorunu da yokmuş.

samsung s 5610 u 5 aydır kullanıyorum.hattım vodafone ve hiç resetleme kapanma olmadı.özellik olarak süper bir telefon zevkle kullanıyorum ve ilk defa bir telefonu uzun sire kullanacağım.şarjı dediğiniz gibi çok uzun gidiyor.10 günden aşağı gittiğini görmedim.birde ben hergün en az 1 saat konuşurum telefonla müzik dinlemekte cabası.alırsan tavsiye ederim.ben çok memnun kaldım açıkcası

• quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105
    samsung s 5610 u 5 aydır kullanıyorum.hattım vodafone ve hiç resetleme kapanma olmadı.özellik olarak süper bir telefon zevkle kullanıyorum ve ilk defa bir telefonu uzun sire kullanacağım.şarjı dediğiniz gibi çok uzun gidiyor.10 günden aşağı gittiğini görmedim.birde ben hergün en az 1 saat konuşurum telefonla müzik dinlemekte cabası.alırsan tavsiye ederim.ben çok memnun kaldım açıkcası

Telefonunuzu nereden aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xuye

quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

Telefonunuzu nereden aldınız?

telefonu kapıteslim.com dan aldım.ilk önce hepsiburada dan almıştım.ürün sorunlu çıktığı için iade ettim.sonra kapıteslim.com dan aldım ama gidip yerlerinde elimle teslim aldım.ankarada bir firma ama güvenilir ve ilgili bir firma telpa garantili aldım.ve yeminle hiç reset kapanma falan olmadı.

• Sanırım bazı serilerinde sorun var.
  • Evet arkadaşlar bu sorunlu seriyi belirtin de, yeni alacaklar ona göre alsınlar. Uyuz HB siparişleri karıştırdı. En iyisi ben de geri verip kapı teslim'den alayım bari. Adamlar bir sürü tanıtım yapıyorlar ama, bir siparişi göndermekten acizler iyiye gideceklerine daha dün kurulmuş sitelerden daha kötü oldular. Ek olarak HB'de eski kalite kalmadı kuzenimin aldığı S3770 resmen kullanılmıştı ve çamura yattılar. Başka bildiğiniz güvenilir site var mı?

• hızlıaldan sipariş vermiştim
    sorunsuz cıktı
  • quote:

Evet arkadaşlar bu sorunlu seriyi belirtin de, yeni alacaklar ona göre alsınlar. Uyuz HB siparişleri karıştırdı. En iyisi ben de geri verip kapı teslim'den alayım bari. Adamlar bir sürü tanıtım yapıyorlar ama, bir siparişi göndermekten acizler iyiye gideceklerine daha dün kurulmuş sitelerden daha kötü oldular. Ek olarak HB'de eski kalite kalmadı kuzenimin aldığı S3770 resmen kullanılmıştı ve çamura yattılar. Başka bildiğiniz güvenilir site var mı?

Hızlıal'dan sorun yaşamadım şimdiye kadar.
  • arkdaşlar bunda wlan yokmu yoksa buna bnzeyen wlanlı ve 5mp kameralı telefon önerebilirmisiniz
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.